Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Телевизия за Apple TV 4K


Nixing

Recommended Posts

Имаше работеща добавка за Булсат, но трябва да провериш на коя версия Коди работи! Без пари само това ти е опция.

Поне за Коди си плати!

 

Поне за KODI ще дам някой лев, да. То не може всичко да искам да ми е безплатно.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази версия на добавката работеше последно. Трябва да спреш auto-update на добавките в Коди

https://www.dropbox.com/s/33s4692if6a9l4a/plugin.program.bscfusion.andro-master.zip?dl=0

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да много е, но другите варианти за Атв4 все още не работят на 4к

Линк към коментара
Сподели в други сайтове



Това е поредният signing сървис. Ще го подпишат два пъти Кодито и след вторият revoke от Apple, ще откажат да ти върнат парите.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Исках само да споделя, че ако имате абонамент към Bulsatcom, можете да използвате IPTV. Зареждате телевизията през web на Mac/iPhone/iPad и cast-вате стрийма директно на Apple TV. Тествал съм само с Bulsatcom Fusion, защото от Vivacom нямат web базирано приложение...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако новината е пускана вече, но сега забелязах, че Netflix вече предлага доста сериали и филми с БГ субтитри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Време беше!

Ако има някой желаещ да направим премиум пакет, насреща съм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го ползвах в началото с един колега от форума и нямаше почти никакви суб и беше голям проблем за домашните ! Ако сега са доста повече може и да се възползваме.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има надписи, ама са гугъл транслейт И все пак, каталогът на Нетфликс ми се вижда доста по-пълен и интересен от този на hbo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има надписи, ама са гугъл транслейт И все пак, каталогът на Нетфликс ми се вижда доста по-пълен и интересен от този на hbo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Пусни си един US акаунт и сложи американско IP, и пак ще си говорим.

 

Съдържанието им е location based.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на Нетфликс да не би да не е? И там е така. Аз сравнявам това, за което официално плащам и получавам, без излишни врътки и разходи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на Нетфликс да не би да не е? И там е така. Аз сравнявам това, за което официално плащам и получавам, без излишни врътки и разходи.


Sent from my iPhone using Tapatalk


С две думи, съдържанието в Америка е в пъти по-богато. HBO Go-то също има, но е по-малко. Там плюсът е, че има съдържание с българско аудио.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

В екипа на MrMC вече е koying. Това е разработчика на SPMC. Ще видим какво ще успее да прокара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

На 2 у-ва iPlayTv спря да работи от нищото! Без ъпдейт! В листата няма нито един канал. Някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е спирало да работи при мен. Виж си плейлиста, там трябва да е проблема или в нета.
АТВ4 имам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам АТВ 4к и ползвам iPlayTv намерих плейлист с бг канали ама постоянно ми прекъсва, а друг плейлист немога да намеря, някои има ли същия проблем или поне споделете някой плейлист да опитам с него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, koksibg написа:

Не е спирало да работи при мен. Виж си плейлиста, там трябва да е проблема или в нета.
АТВ4 имам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Едното у-во е в Сф, другото в Поморие. От вчера и на двете не работи. Изчезнаха каналите. Изтривам и качвам наново плейлиста, но канали не се появяват. Не е от плейлиста, защото на MrMC,FlexIPTV, IPTV+MxPlayer работи без грешка. А и са две различни листи на двете AppleTV-та. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gogi6 написа:

Едното у-во е в Сф, другото в Поморие. От вчера и на двете не работи. Изчезнаха каналите. Изтривам и качвам наново плейлиста, но канали не се появяват. Не е от плейлиста, защото на MrMC,FlexIPTV, IPTV+MxPlayer работи без грешка. А и са две различни листи на двете AppleTV-та. 

Мерси за отговора, тъкмо опитах с други програми обаче проблема е от плейлиста който имам, от къде мога да намеря някой с бг канали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gogi6 аз имам абсолютно същия проблем с iPlayTV и не мога да разбера къде е проблема, с другите плеъри си работи плейлист само с този спря и не иска повече , показва 0 канала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно проблема е в приложението.

Дано го оправят, че това заедно с MrMC имат Deinterlace mode. Тези които гледат телевизия с висока резолюция знаят за какво става въпрос. Особено на спортните канали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трих го и го инсталирах наново,няма промяна не зарежда плейлиста. Купих още няколко приложения но не са като това толкова добри и удобни за работа....


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

След поредния ъпдейт на iPlayTv нещата потръгнаха. Ако имате проблеми с DVB субтитри, в настройки на приложението включете Hardware Acceleration!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Не съм съвсем по темата, но да питам. Има ли начин да се подкара онлайн viva tv go от сафарито на мака?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...