Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Аксесоари за Apple Watch


gogi6

Recommended Posts

  • 3 години по-късно...

Аз от месец съм почнал да поръчвам различни каишки от али-то от различки търговци и почнаха да идват. Първо мога да дам мнение за силиконовите репликите на стандартните. Масово са едни и същи тип силиконова гума. Днес пристигнаха от т.нар китайска марка Urvoi, доста по добре от масовката "почти" са същите като отигинала (иначе масово са по-меки на пипане по силиконови и леко по-тънки). Линк на търговеца (ПП имат 2 стора и сега поръчвам и от другия предполагам са еднакви):

https://www.aliexpress.com/item/1005002132676111.html

 

Доста съм доволен! Ще пиша като получа други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Много съм доволен от тая фирма Urvoi, всичко им е качествено, дори на велкрото лъговете са метални :)

Пуснах за продан в борсата 2 щото не са мой тип (кожена и гумена) но ще си зема още видове от силиконките направо са като орижинал :) 

IMG_0446.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има и аз бих взела една, че моята е светлата и почна да се зацапва, та ме дразни. Само че искам със стандартната си закопчалка, като оригиналната, а не като на нормален часовник. Пиши ми, ако има, като поръчваш да ти дам пари и на мен да поръчаш, ако може.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво е найки 😂 онова с дупките ли? или? (май нямат)

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с дупките е. И аз не видях, ама си помислих, че не търся правилно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат ли Найки?

Има найки: BGN 2.32 21% Off | Solo Loop strap For Apple Watch Band 44mm 40mm 38mm 42mm Breathable silicone Elastic Belt bracelet band iWatch Series 3 4 5 SE 6
https://a.aliexpress.com/_mKPNcdt


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ставаше въпрос дали има от същата фирма, това не е на Urvoi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам една миланезе, някой знае ли как мога да махна лесно лъскавото с нещо и да я направя по матова за да пасва на сребристия алуминиев часовник?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Имам въпрос относно каишките. Поръчах един Apple Watch 7 45mm, но искам да сменя силиконовата каишка с нещо различно. Размерите универсални ли са или трябва да търся точно за 45 мм? Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че са съвместими със старите 44мм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, съвместими са с каишките за 44мм и 42мм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 42ката може да се сложи каишка от 44мм но леко стърчи извън корпуса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Привет колеги, къде мога да намеря за моя Watch Ultra 2 - титаниева каишка Lululook? 

Прилагам снимки на точния модел и марка:

Наясно съм че е скъпа, но много ми харесва и бих искал да я купя, но не виждам наши представители да ги продават?

IMG_1772.jpeg

IMG_1773.jpeg

IMG_1774.jpeg

IMG_1775.jpeg

IMG_1776.jpeg

IMG_1777.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От където са и снимките - Amazon.

Аз си взех Kades, която е същата, с малка разлика в закопчаването от Ebay за 37€.

70851b81c704c7db79c4981e32fab442.jpg

089770e343d88c1eca991cdcd54afa3f.jpg

8086ca8ba71968c416d6be61645bfcc0.jpg

0a5cc87ee98d2770d9d04a5fe2f42f72.jpg

Вземи си и тример ако нямаш, защото скубе.

Качеството е много добро и елементите се свалят и поставят много лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10-на $ от Алиекспрес. 

IMG_9949.jpeg

IMG_9948.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По препоръка от колега, отидох до магазин DC, пробвах и си харесах истинска титаниева верижка, много е лека, изящен дизайн, магнитна закопчалка със ръчно откопчаване, много добра изработка, ето снимки:

 

IMG_1782.thumb.jpeg.b810d86e04895e3645b357c5d47c8caa.jpeg

IMG_1779.jpeg

IMG_1780.jpeg

IMG_1781.jpeg

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харесал съм си от istyle тази зарядна станция на линка: https://istyle.bg/belkin-boostcharge-pro-magsafe-3v1-qi-white.html , дали е съвместима със iPhone 15 Pro Max и Watch Ultra 2, към описанието е посочено че е съвместима от iPhone 14 Pro Max, но не е отбелязано за новите iPhone 15?

 

 

Редактирано от Павел Василев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За телефона няма да има драма, повече трябва да те притеснява за часовника. От както ъпдейтнах ха iWatch OS 10, всичките ми безжични зареждачки, спряха да зареждат часовниците ми. Естествено с оригиналната драми няма. Но пък това все пак е Belkin и може при него да няма описаните от мен драми. 

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си тази стойка, която няма зарядни, и към нея си ползвам оригиналното зарядно на часовника и оригинално MagSafe за телефона. 

Цък

Най-добрата комбинация.

*Apple AirPods Pro 2 имат магнит и се зареждат на MagSafe зарядното.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цък-a ме отвежда към главната страница. Я дай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко отидох направо до istyle, като на място тествахме зареждането на iPhone 15 pro max и watch Ultra2, зареждат се без никакви проблеми, после установих че освен iPhone и Ultrata, без проблем зарежда и втори смартфон на мястото долу на кръглата стойка, сложих на съпругата ми бившия ми Samsung S22 Ultra, това много приятно ме изненада че зарежда два смартфона iPhone и Samsung и часовника едновременно, много съм доволен от покупката :)

 

Ето снимки:

 

 

 

IMG_1784.jpeg

IMG_1787.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то долу май е за слушалки, но кой каквото си има, това си зарежда. Хубава е стойката, честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...