Премини към съдържанието
dessyteneva

Тежка седмица за софтуера на Apple

Recommended Posts

Просто форума не е представителна извадка за компанията Епъл. Оплакването трябва да е към тях. Тук е повече, да споделиш проблем и ако някой друг може да ти помогне да го направи или съответно ако ти можеш да помогнеш на някой с неговия проблем. Да епъл са наясно с проблема, но ако са се оплакали малък % от хората, то проблема стой в графа не толкова важен. Ако се оплачат повече хора, то тогава ще се променят нещата и важността на проблема ще стане различна. Най-веротяно изчезването на известията и часовника са им от най-малките проблеми. Със сигурност има доста други проблеми, за който ние дори и не разбираме, но това не значи че те не съществуват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи малък проблем? И изобщо, кое за теб е голям проблем? Да не мога да го ползвам, като телефон ли? Има проблем, от който много хора се оплакват. Незнам защо се опитваш да адвокатстваш, казвайки, че пускали обновявания, при условие, че след 4 такива проблема, бил и той "малък" все още си стои? Що ли пиша въобще да се обяснявам,... Грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък на мен за стотен път ми е проблем И и Й,направо ми се изкълчи езика.
Накратко:
Проблем,коЙто...
Проблеми,коИто...
Големи хора сме,срамота.

• Харесвам 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малък проблем значи от 10 опита да ти скрие часовника. Голям проблем е - на iPhone X да не ти работи фейс ай ди. Аз бих ги подредил по този начин като големина. Не адвокатствам на никой, просто казвам че ако всеки който се е оплакал от това нещо е пратил оплакване и към епъл, то тогава има много по-голям шанс този проблем да се реши по-скоро. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, Асене, всъщност вече не се гледа колко хора са се оплакали, а дали медиите пишат за дадения проблем. 

Когато повече от 1 човек им пусне bug report, оставят само първия и затварят всеки следващ, тъй като се повтаря. Могат 10,000 човека да докладват един и същ бъг и да не бъде оправен в продължение на месеци.

Но в момента, в който сайтовете почнат да пишат за него реагират веднага. Всичко пак води до маркетинг отдела, който има прекалено много контрол върху всички решения, а не трябва да е така. Иначе ще си сърбаме бъгавата попара още години наред.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата: https://www.cultofmac.com/517053/hey-apple-fix-your-crappy-software/

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А пък на мен за стотен път ми е проблем И и Й,направо ми се изкълчи езика.
Накратко:
Проблем,коЙто...
Проблеми,коИто...
Големи хора сме,срамота.
Не се хаби. За някоИ хора ползването на Й в края на думи в множествено число е по-висша технология и от безгрешните епъл устройства :D Тази Й неграмотност има огромна фенска маса в България, но няма съпорт, на който да се оплачем. Стискаме зъби и продължаваме напред. Дано излезе ъпдейт някога, ама надали :D
  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Хаха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтва идва със следващото поколение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти баш не се обаждай! :D

• Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/6/2017 at 17:04, kal1ch написа:

Но в момента, в който сайтовете почнат да пишат за него реагират веднага. Всичко пак води до маркетинг отдела, който има прекалено много контрол върху всички решения, а не трябва да е така. Иначе ще си сърбаме бъгавата попара още години наред.

В момента, в който една компания започне да се ръководи от маркетинга и продажбите, на тази компания времето Й( :) ) е отброено. Думи на чичко Стив. Сигурно е станал на пумпал в гроба...

П.С. Немного офтопик: с 10 мислех, че Епъл са ударили дъното, ама 11 ме опроверга. Ужасно си личи липсата на чичи и Скот Форстол. Ужасно.

• Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход