Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone cables + adapters


peterhoff

Recommended Posts

Здравейте, бихте ли ми дали линк от aliexpress или alibaba от където да мога да поръчам голямо количество зарядни за iphone 6. Интересува ме да са в комплект с адаптер. За съжаление аз не намерих нищо :( Ще се радвам, ако ми помогнете или просто да ми дадете някакъв контакт чрез който да се свържа :)

 

Изпратено от моят SLA-L02 с помощта на Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намери в алиекспрес продавач който продава 1 брой и го питай за по-голямо количество. На артикула има информация кой е продавача и като влезнеш в магазина му има част контакт селър. Оттам нататък се разбираш с него, само имай предвид, че за голямо количество има голяма вероятност да отидеш на митница и да правиш митнически внос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

http://s.aliexpress.com/BjA3IRNJ

По-надолу пише shop in bundles и там се продава кабел и зарядно в комплект

 

IMG_0028.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, от скоро ми направи впечатление, че не мога да си заредя телефона с алтернативен кабел. Имам един белкин и един друг и не става с нито един. Мой познат ми каза, че някои кабели не подържали ios 11 в което има логика. Някой по просветен да каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чипът в кабела е реверснат още преди три години и софтуерът няма значение, стига да не купуваш някоя хептен пръчка. Аз ползвам два неоригинални(единият друга марка, другият просто менте) и на 6S/7 iOS11 няма индикации за проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, трябваше да се сетиш, че е леш. Белкин е официално сертифициран и по принцип не трябва да има проблеми от софтуерна гледна точка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За да не отварям нова тема ще попитам тук . Някой ползва ли кабел с магнитен , отделящ се , накрайник тип този : Пример

Интересуваме дали са удачни и заслужават внимание ?  Някакви други конкретни модели, ако предложи някой ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да трябва ми втори кабел и за това се оглеждам . Но идеята с този конектор ми се струва добра , като предпазва буксата от запълване с боклук, най малкото. Просто търся мнения от ползватели :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че дайс са се поизхвърлили с цена, както винаги. Базеус е баш баро китаец и не виждам някаква основателна причина за такава разлика в цената:

https://www.amazon.com/NetDot-Generation-Charging-Magnetic-Lightning/dp/B015L7EROG/ref=pd_sbs_107_3?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B015L7EROG&pd_rd_r=NMA9J2MWQDVKSE8DAPRE&pd_rd_w=v7CrR&pd_rd_wg=NDenW&psc=1&refRID=NMA9J2MWQDVKSE8DAPRE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ще попитам тук . Някой ползва ли кабел с магнитен , отделящ се , накрайник тип този : Пример

Интересуваме дали са удачни и заслужават внимание ?  Някакви други конкретни модели, ако предложи някой ? 

Аз ползвах и бях много доволен, но ако ползваш различни кабели за зареждане — примерно един в кола, друг на работа, трети вкъщи и т.н., не много удобно, че ти трябват няколко накрайника за кабели. От амазон ги взимах по 6-7 £.

Сега спрях, че децата ги изпозагубиха.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, може ли с тази приставка https://www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter или https://www.ebay.com/itm/Lightning-To-HDMI-Digital-AV-TV-Cable-Adapter-Fur-Apple-iPad-iPhone-7-8-X-Xs-XR/382738290860?hash=item591cfad8ac:g:3-EAAOSwdrdcQZf0:rk:4:pf:0 да стриймвам на смарт тв. Ползвате ли подобен или същия аксесоар и получава ли се да се гледа на смарт тв образа от телефона. Има ли работеща алтернатива подобен адаптер?

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • arm11 changed the title to iPhone cables + adapters

Може!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, някаква идея защо този накрайник не зарежда 11 Pro, но зарежда от 2 години 6S без никакъв проблем ?
Дори не излиза индикация, че аксесоарът не е оригинален.d4bffdb3a4156f2c41e9cbdc5d4b4512.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...