Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безжично зарядно за iPhone


gogi6

Recommended Posts

Мисля, че точно такава тема не съществува. Може да споделяме полезна информация по въпроса. Аз съм поръчал това:

Look what I found on AliExpress

http://s.aliexpress.com/3mAJzUfy

 

Дали някой по-запознат може да ни информира какво точно трябва да търсим при подобен избор.

Весели Празници на всички!!!!

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи в столичен мол / не казвам име за да не е реклама/ при интерес на лични видях "Belkin" за 80 лева. За мен е безполезна вещ ,с уговорка ,че е лично мнение и не бих купил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като е реклама кво ще стане? От СЕМ ще закрият форума ли? Не знам откъде дойде тази мода напоследък, явно много телевизия гледате. А форумите са точно за споделяне, а не за лични чатове.

Всъщност, точно "при интерес на лични" звучи 100 пъти по-рекламно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте мнения смело!

По-скоро тези които ползват. Доволен/недоволен и защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Икеа има и евтини, и скъпи.
Аз още септември взех от амазон ЮК на Anker едно и работи стабилно. Не зареждам постоянно безжично, но поне 2 пъти седмично. Моят съвет е да не се охарчвате много за такъв тип зарядно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех това https://www.tomtop.com/p-pa4050.html?_ga=2.57959085.600562863.1514653736-690577559.1501857786&_gac=1.237825588.1511125316.EAIaIQobChMI66DpuMTL1wIVBYSaCh3krQewEAEYASABEgLxWfD_BwE , за сега съм доволен. Седи ми на бюрото в офиса, като се сетия и слагам телефона на него. Търсих нещо, което да ми държи телефона под ъгъл, а не легнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е шанса за по бързо скапване на батерията при по често зареждане на безжично?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.12.2017 г. at 12:03, Anthony написа:

А като е реклама кво ще стане? От СЕМ ще закрият форума ли? Не знам откъде дойде тази мода напоследък, явно много телевизия гледате. А форумите са точно за споделяне, а не за лични чатове.

Всъщност, точно "при интерес на лични" звучи 100 пъти по-рекламно.

В миналото точно в този форум ,за споменаване име на сервиз и линк към него бях наказан ,така ,че сега съм внимателен и да ,може пък ти да си от "СЕМ" знам ли те..   ;-)))

София "The Mall" етаж 1 щанда е за аксесоари  и беше 1 бр зарядно

Редактирано от venelin111111
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен, по принцип си  с вечен бан тук, не за реклама, а за изнасяне и препечатване на авторски материали оттук, без разрешение или цитиране на източник...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес пробвах едно "Китайче", но през "гръбчето" не можа да зарежда ,протектора е "Белкин" ако има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • arm11 changed the title to Безжично зарядно за iPhone

Аз си взех на Belkin преди месец и зареждам телефона само с него.Сега е момента да питам дали има някакъв проблем да се зарежда само с безжично зарядно? За мен лично е много удобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще попитам - А защо е много удобно, просто ми е интересно за ползите от този вид зареждане? Аз лично смятам, че е много по-полезно за батерията да се зарежда с кабел ( все пак в комплекта на телефона има зарядно с кабел, а не безжично зарядно ), освен ако не го вдигаш редовно от зарядното и да се налага да се отдалечаваш от мястото където се зарежда и след това да го слагаш обратно там за да се дозарежда ( което за мен е доста вредно за батерията, но това е друга тема и ще бъда оплют рязко за това ми мнение, така че всички на противоположното мнение можете да си спестите постовете. Това си е лично мое мнение и не ангажирам никой с него!!!). За мен безжичното зареждане е удобство за в колата, където да стой телефона докато шофирате но пак алтернативите за там са толкова много, че винаги има решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо тогава Apple го имат в новите модели?! Не си мислите, че тока направо влиза в батерията по неведоми пътища,нали? Ако включваш и изключваш устройството от зарядно с кабел, ефекта за батерията ще е същия, както при безжично зарядно. Сега Apple като пуснат едно велико и невиждано зарядно на цена около 100-150$ , всички ще изпаднем в екстаз. Тогава няма да има проблем. Аз виждам смисъл от безжично зареждане единствено вечерта като лягам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен пък точно в колата, ако тя поддържа CarPlay, е безполезно безжично зареждане, заради нуждата от кабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз като се прибера го слагам на зарядното и го вдигам само ако го ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с безжичното зарядно в къщи е пълна глупост, дали ще го оставя на масата където имам кабел, или пак на нея но на кабела вместо букса да има чиния за безжично е все тая. Дори на кабел е по ок защото докато се зарежда мога да го вдигна и да проверя някой имейл. Огромното предимство (според мен) на тези зарядни е в заведения и кафенета ако ги има вградени на масите където докато си пиеш кафето не трябва да мъкнеш кабели и зарядни и докато ти седи до чашата с кафе да се зарежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

KLM, ако за всичките години не си научил защо е вредно за батерията да е нон-стоп на зарядно, то не виждам смисъл да обяснявам. Наистина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Току що видях зарядно от купено от Али Експрес .Зарядното струва 20$. Мой познат с айфон х си го е купил , но нещо се колебае за това , че зарежда на 100% за около 3.30-4.00 ч Започва да зарежда когато телефона е на около 30-40% Нормално ли е за толкова време да зарежда ?

Направих си труда да взема линк от моя човек, кажете си мнението.

 

01c8197a7d23f048f19eef6d366e5a7c.jpg

 

https://m.ru.aliexpress.com/s/item/32841816433.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.62b5c39e4YIllI

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А то перфектно китайче;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От любопитство на 11.11 поръчах това:

https://ru.aliexpress.com/item/Yoobao-YBDA1-Wireless-Charger-Fast-Charging-Pad-Wireless-Power-Charging-for-Samsung-LG-Nokia-Moto-HTC/32818551794.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.C2zfTi

Тогава беше намалено на 8 долара. Не е супер бързо, но си зарежда през кожения кейс без проблем и е много компактно. За около месец ползване мога да кажа, че си заслужава инвестицията а оригиналния кабел оставих в колата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...