Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безжично зарядно за iPhone


gogi6

Recommended Posts

Днес в Lidl видях безжично зарядно, на цена от 67 лева, претендиращо да зарежда от iPhone 4 нагоре! :-)
Възможно ли е? Някой да го е тествал?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Как стои въпроса с различните стандарти безжично зареждане,относно безопасността на телефона? Питам,защото изрових едно безжично зарядно, което бях купил през 2013 г, за Nexus 4.На него няма никакви спецификации, но се оказа, че зарежда айфона. Дали би могло да повреди телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интернет казва, че това зарядно е съвместимо с Qi стандарта, който iPhone ползва, така че няма причина за притеснение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Кажете какви wireless зарядни ползвате.
Оглеждам се и аз да взема едно и се чудя какво да е. Предстои да закупя и Apple Watch, та си мислих за комбинирано зарядно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз ползвам този ЦЪК За моят iPhone 11 Pro , дори съм разговарял с поддръжката на Apple , нямат получени оплаквания специфично за този модел и не смятат, че би създал проблеми, но както винаги препоръчват да се ползват само техни аксесуари.

Редактирано от krinijah
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тук

 

Не съм очарован , имам чувството , че батерията държи по-малко от колко когато телефона е зареден със стоковото зарядно. Ползвам го 10-на дни и може да бъркам.

 

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линка е мазало :)

ПП

така и не разбрах от темата как е живота на батерията ако се ползва повече безжично?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам безжично зарядно на работа, някакво китайско за 1$ и все още телефона е цял!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

?дай здравето на батерията....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвам китайско безжично и на старият ми iPhone X след две години ползване, живота на батерията си е на 92% (телефона се зареждаше когато батерията падне под 20%). 

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@profusion XR на 1 година и 92% живот, имай предвид, че го зареждам както ми падне и когато ми падне. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бая ти е изядена батерията май.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали е от зарядното? Моя е на 10м и е на 98% батерията. Но не е помирисвал бежично зареждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак си добре, моят е на 14 месеца и е на 90% , само със собственото зарядно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нее, аз не се оплаквам, напротив. Чудех се дали бежичното зарядно скапва батерията. Че съм се замислил и аз за едно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай, нали другата година ще смениш айфоня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно преобладаващото мнение е, че скапва, но като гледам как тихичко си изтичат процентите и без безжично зарядно, май е все тая, а и както казва колегата отгоре - нали догодина ще смениш телефона, какво ти пука. От друга страна си мисля, че като се поддържа технологията, би трябвало да е обмислено и направено да не е във вреда...ама май много мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз телефона си сменям на около три години, грубо. Седмицата го ползвах две и половина, но му смених батерията преди това че имаше прИмоция. но да, не е фатално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А и аз не сменям всяка година, даже двете седмици още са в къщи на по три и кусур години, на моята още седи фабричната батерия, мисля на 65% е вече, а на мъжа ми сменихме пролетта, но мисълта ми беше, че май и на безжично и на жично, все си пада батерията след първите месеци еднакво бързо, дали е от "достоверното" приложение, или от качеството на самите батерии нямам идея, моята на Xs 8 месеца не мръдна, от тогава си пада с по процент на месец, че даже и по-бързо. Като ти е удобно безжичното, вземи си и не го мисли, после я батерията, я телефона ще се сменя и така, не съм гледала за по-новите модели, но за седмицата не беше много далече от промо цената, 90 лв беше смяната, все пак е консуматив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не ме разбрахте, не и робувам ама хич. Просто ми стана любопитно дали безжичното и скъсява живота. Ама така като чета слуховете са че ще махнат порта след известно време, та май всичко ще се зарежда безжично. Весели празници на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О да, мисля. Те скопиха телефоните преди време без да го обявяват, та това ли няма да направят. Резервните части са калкулирани в приходите на всяка една компания, независимо какво произвежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безжичният заряд намалява жизнения цикъл най-вече поради високата температура по време на зареждане. Защо е висока, е много лесно да разберете. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-интересното е, че безжичното зарядно загрява, но не и телефона. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...