Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade IOS for IPhone 7 и надолу!!!


Recommended Posts

Е, трябва и хляб да се яде. Ако си счупиш колата, звънкай. Скоро(дай Боже) ще се захванем и със силов тунинг(при желаещи) и имаме пълен набор от софтуер и чаркове с добри цени. По-добри от обичайните "отстъпки" по сервизите. Трудът ми е скъп, защото си го ценя, но части намирам винаги под средната за пазара и печалба от такова търгашество не гоня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още ли се подписва ios-10.3.3 за 5s ,че нещо не ми го дава ..?

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мачът е свирен още сутринта в десет. Само 11.2+

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко един ден да не се отбия тук и да изтърва мача.Имам една 5s и не мога да я активирам след ъпдейт до 11.x.x. ..:(

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твойта 5S-ка няма да се оправи с по-стар фърмуер. Скапали сте четеца на сим или самия ББ с греенето(вероятно захранването му). Трябва да възстановите прееб*ното, иначе забрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е сим четеца нали не трябва да има обхват или се бъркам..,пък за другото не знам. Да ти го изпратя да го видиш,ако имаш време или някъде къде предложиш !?

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото иде реч за 4/4S/5

Еми и аз имам една 4-ка Ама тя си остана на супер читава версия не помня номера


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върнах 4S-a на 6.1.3 после опитах да сложа tvOS configuration profile, но ми дава "invalid profile" някой може ли да ми даде линк за читав tvOS profile за да не иска да се ъпдейтва?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпуснах прозореца за около 20 мин . Не трябваше да водя детето на даскало а да си остана в къщи да ресторна :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи за iPad 5 няма да я бъде, нали колеги....че тая 11ка нещо хич не ми се нрави, защо ли я сложих...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Русев написа:

Върнах 4S-a на 6.1.3 после опитах да сложа tvOS configuration profile, но ми дава "invalid profile" някой може ли да ми даде линк за читав tvOS profile за да не иска да се ъпдейтва?


Sent from my iPhone using Tapatalk

NoOTA или нещо подобно имаше в Сидиа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук ми показва, че за IPhone 8 се подписва 11.1.2? Къде може да се направи най-достоверна справка?158decfb52d433f05c930d3bf6a7b6f5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте. Преди 2 седмици си взех iPhone 7 и интересното е, че беше с ios 11.2.5. Не идват ли 7-ците с ios 10? Телефона е чисто нов, неразпечатан, от техно верига.

Има ли начин да го върна към 10.3 или вече не подписват? Ъпдейтнах го до 11.3.1 - телефона си работи доста добре. Но четох, че с 10.3 се държал доста добре и батерията е била по-добре.

p.s. Нов съм във форума. Ако мнението ми и питането не е за тук, моля да ме извините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами предполагам, че работи добре. Втори айфон ми е, след 4-ката, а нея ползвам от 2-3 месеца. Нямам голям опит с айфони и ios. Не съм го ползвал с 10.3 ios, защото той си дойде стоков с 11.2.5. Освен ако не ги отварят да ги ъпдейтват. Не знам кога излезе ios 11, но щом е с 11.2.5 значи, че айфона е производство може би тази година.

Четох, че доста се оплакват от ios 11, затова имах мерак да го върна на 10. Макар че не знам какво не харесват в 11.3. Иначе 2 седмици не ми е правил проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 11.2.5 излиза на 23 Януари 2018. iOS 11.2.6 излиза на 19 февруари 2018. Логиката сочи телефона да е произведен в този период. Малко след излизане на нова версия на iOS, се спира от подписване предишната. Което значи, че щом е бил с 11.2.5 е инсталиран в този период.

 

Няма нужда да връщаш стари версии ( а и не можеш ), затова инсталирай си новите версии като излизат и не се притеснявай. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не е по темата, но има ли начин да проверя кога е произведен айфона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някакъв онлайн сайт, който даваше информация за номера седмица в годината, когато е произведен и от там смяташ горе долу в началото, средата или края на кой месец ти е произведен. Не съм сигурен дали все още дава адекватна информация...
Пробвай това:
https://fecaleagle.github.io

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо си давате данните по сайтове, при условие, че има информация във форума как се декодира серийният номер и съответно кои цифри са година и седмица производство? А'е жокер: ровете в раздела за 3GS и качването на iPad-ски  BB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, след кратко проучване в мрежата виждам, че наистина има разлика в разчитането на серийния номер при айфоните, обаче това е до айфон 4 -> 3-тата цифра показва годината, а 4-та и 5-та цифра - седмицата. От айфон 5 нататък сякаш е валидна таблицата, която бях постнал по-горе.

http://www.chriswrites.com/understanding-iphones-serial-number/
http://www.3u.com/news/articles/5151/what-can-you-read-from-your-iphone-serial-number

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...