Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кой е най-неприятният проблем на iPhone X, заради който е искана замяна?


dessyteneva

Recommended Posts

iphone-x.jpg.c75b6d5621a79813c8d0630bf56cf23d.jpg

До скоро единственият проблем с iPhone X беше трудното му намиране по магазините, но сега някои потребители откриха мое би една от най-странните причини, поради които може да се иска замяна на устройството – копчето за изключване на звука на телефона скубе косата и дори брадата, което определено е неприятно, става ясно от тема в Reddit и редица постове в социалната мрежа Twitter.

Интересното е, че Apple действително заменя тези устройства, колкото и странна да изглежда причината отстрани. Другият вариант, за тези, които са засегнати от проблема със скубането на коса е закупуването на кейс, който освен, че ще предпази тях, ще защити и самия телефон от драскотини и удари.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, как ще реагират в Креатив примерно, ако отидеш с такъв проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С бурен смях най-вероятно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и 7-цата ме щави. С машинка за бръснене ли да я сменя!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, как ще реагират в Креатив примерно, ако отидеш с такъв проблем!

Най-вероятно първите няколко минути ще гледат като малумни!


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де....какви са тия простотии? Чудят се вече какво да пишат.

Нека това да му е кусура на телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе наистина скубе...един ден като ме захвана за бакенбарда Та дъвка дъвка ощави ме...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В това време като слизам от джипа, винаги си цапам единия крачол на прага. Та се чудя, дали да не взема да пробвам и него да го върна?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За джипа може да се направят пръскалки за праговете, да мият та да не се цапа крачола ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава ще се мокри пустия му крачол. Трябват сешоари да издухват водата... Угодия няма


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те на това му викат "На крив к*р и вълната му пречи",абе няма оправия..:)

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно, за 1к$ и за нюансите по екрана ще се заяждам. Потребителят има право на претенции, защото гласува с парите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Alxx® написа:

И аз съм съгласен да спазваш правилника и не цитираш последен пост!!!

За това съм съгласен,но не и за глупостите..

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече не знам от кои фенове съм , на път са да изгубят доста от тях .


Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаше Iphone 8, а само недоразумението, щях да съм “Чао”!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

“Недоразумение” ли?! Незнам какво толкова не ви работи, но аз не виждам особена разлика между всички модели до сега по отношение на бъговете. Вярно е че двойката работеше супер но всъщност тя не правеше нищо кой знае какво. Аз смятах че е безсмислено да си взимам десятката обаче съм супер доволен че си я взех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Don’t stress:) Аз говоря за себе си! Само не разбрах.. ти от двойка направо на десятка ли мина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, gorgior написа:

Лошо е, че омаловажавате проблеми само за да се покажете върли фенове. ;)

Аз пък не съм съгласен, че наоколо има "върли фенове" или поне не чак такива, на които не им пука какви пари са дали за устройство и чак са лумпенизирани на тема "Apple е върха и който не изповядва тази максима е престъпник".

Когато има за какво, трескаво ги плювам, че и мажа отгоре и хората около мен (семейство и приятели) са наясно, че псувнята е най-малкото, което е ял апарата ми и съпорта на Apple.
От друга страна, когато нямам за какво да ги майносвам, не виждам смисъл и нямам желание да се включвам в "хора на обречените" и да припявам заучените рефрени от сорта на "Apple са пълни скапаняци и трябва да ги псувам докато съм жив".
Апаратчето ми е супер, батерийката ми е муцка и като цяло към момента си живея с Х-ката в мир, хармония и семейно разбирателство. 34268a90fe96f8418f5306272afa0e4d.gif

Да, чета за Н-броя проблеми в уважавани от всички форуми и блогове и съм наясно, че има дараци.
Моя, за момента, не е от тях.

Та това мое поведение, пич, омаловажаване на проблемите ли се води или признаване на същите?
Не е важно да знам, ама все пак... 55042c837a54000d7bcf4da736cf1c3a.gif

пп. То и iPhone отдавна не е такъв, както и тоа форум отдавна вече не е форум, ама тва е друга тема. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бре, знам, че не е към мен това, ама нали си говорим...

Карай.
Все едно не съм го писал :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уеко че се изтепате за един тилифон уе! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Аз ползвам телефона от два дена и за сега съм изключително доволен от него,никакви бъгове не констатирах за това време на ползване.Всички приложения си работят отлично на iPhone X.Много добър телефон,най добрия които някога съм ползвал.Много добре са го измислили от епъл хем е малък като размер хем дисплея му е голям.Една идея е по голям от другия ми телефон iPhone 8.Дисплея е невероятен,за батерията нищо не мога да кажа все още


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
В още колко теми ще пуснеш безсмислени постове?! 
Форум е това бе хора. Придържайте се към елементарните правила на ползване. Горе имаше табче " чат" - влизаш там и си пиши : как се активира черна тема, какъв ти е любимия цвят айфон, как се пуска топла вода и всички важни за теб неща. За какво е нужно да товариш темите с ненужно писание.

За мен ли става на въпрос?досега каквото съм написал в този форум винаги е било по темите и да именно за това са форумите човек да споделя интересни неща,какво харесва и не харесва в смартфона си и ако може да помогне на другите със съвети и опит.Когато се пише по контекста на самата тема не е безмислено или е някакъв спам,спам ще е ако напрамир в тема за iPhone X се обсъжда Samsung Note 8 например.Весели празници на всички


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...