Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

True Tone...


KLM

Въпрос

Recommended Posts

  • 0

Нито на телефона (SE), нито на таблета го имам това, чуствам се леко ощетен, че трябва да им давам една чанта пари, че да имам нормални функции. Нещо напоследък доста взеха да се осират ябълките, ама наскоро разцъках един S8, и доста взе, че ме изкефи, явно не съм толкова голям фен, хаха..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Цитат

The iPad Pro, iPhone 8 and iPhone X feature sensors that measure the ambient light colour and brightness. The tablet or phone then uses this information to adjust its display.

Как очакваш да стане на SE, при условие, че нямаш нужния хардуер? 

Тук не говорим за сценарий Епъл са лоши и нарочно са го отрязали, че да си купя новите. То по твойта логика, да ти сложат и portrait mode, кво кат нямаш втора камера?

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нелогично е да се чувстваш ощетен, след като си купил устройство в по-нисък ценови клас. Цената съответства на хардуера, а той на допълнителните функции, ако искаш всичко най-ново, трябва да си купиш топ модела, който обаче е поне 3 пъти по-скъп от SE. Компанията е помислила за тези, които не могат да изтърсят 1000 долара и е създала бюджетния SE, което поне според мен няма как да се приеме като "осиране" по твоите думи.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми да така е.
Все едно си купуваш Мерцедес А клас и се цупиш че S клас има въздушно окачване а аз нямам. Що така нали е все Мерцедес - сега трябва да дам една чанта пари за въздушно окачване ли?



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз я ползвам True Tone функцията постояно,супер е


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ползвам я на таблета, и съм доволен. На телефона ползвам night shift от изгрев до залез.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...