Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос относно JailBreak


Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да поразпитам относно JailBreak на iPad 5-генерация, с iOS 11.2 е. Не съм правил никога това, но като гледах някои клипове най ме грабна това, че мога да си включа 3Д тъча на айфона, примерно, сигурно и за айпад ще е възможно? Знам, че е опасна работата, но все пак искам, ако може  да ми разясните предимства/недостатъци?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. А самия джейл след като се направи, това влияе ли на батерията? Имам предвид дали пада по-бързо отколкото без него, или си е все същото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът не е еднозначен. Може да стане много зле ако го накачиш с всякакви боклуци, може обаче и да стане по-добре. Особенно ако го лишиш от някои лоши епълски навици :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли казал кои са тия лоши епълски навици?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако разполагаш с време, може да почетеш малко из форума. Джейлбрейк, туикове...Ако не ти се чете, изобщо не се занимавай с джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия теми дето са из форума надеждни ли са? Имам в предвид актуални ли са, защото са доста старички?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде. Туиковете разгледай примерно! После можеш да правиш справка кое работи и кое не. Иначе трябва се преразказва целия форум .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...