Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

YouTube за iOS получи нова тъмна тема


dessyteneva

Recommended Posts

Всички приложения на Google и Facebook са 1 огромен A/B тест. Ще получите тъмната тема, когато преценят те - без значение на коя версия сте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой би ли могъл да ме просветли :D каква е точно истерията с тези тъмни теми ? Аз например гледам всичко да ми е беличко, светличко, приятно за окото ...

Има едни отвратителни модерни протектори- privacy им викат- не се вижда от страни какво става на дисплея, те правят всичко да е в dark mode :D :D 

Слагате по един и сте готови 

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От името на всички не мога да говоря, но ще кажа за себе си, въпреки ехидните подмятания по-горе.
Моя милост в последните 10-ина години бавно и полека качва диоптрите, в добавка един приличен астигматизъм. (за който не ме познава и не знае, аз съм с очила от години)
В контекста на горното, всяко едно бяло (особено по дисплеите на телефоните и компютрите), направо ме смазва и след 30-ина минути работа с компютър или телефон(и в частност youtube в работен аспект), след като стана от компютъра или като затворя телефона ми трябват около 20-ина минути, за да ми се изчисти размазаното пред очите и да фокусирам като хората.
Та в контекста на това, всеки по-тъмен цвят ми носи капка удоволствие на очите и доза успокоение.

Благодаря, че изчетохте тъпите ми обяснения, които дори не знам защо ги написах.

Радвайте се на бялото и светличкото, за което ви завиждам благодродно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето затова е добре да има избор! Не да се чудите хората защо си джейлват устройствата и се радват на dark, red, blu, purple и незнам си какъв моуд от 5-6 години. Не да чакате някой нещастник да ви го спусне

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gorgior написа:

E как каква е бре, Венко.  От край време dark mode  е на мода в този форум. Аз със него ставам, с него лягам. На времето  между  останалите модовете  имахме един "дарк мод" , с много мъжки никнеим "уомото".  Той малко джендър си падаше и гледам бая народ е заразил. Защо го махнаха ? Такова умно момче беше. А и често ме банваше, както някои други джендери!

Това вероятно е единствения екземпляр, който ако е късметлия да срещна околайн, така доволен ще остане, че дарк мода ще му се види, като светла пролет .

 

П.С.

Саше не го приемай лично. Ти си един с причина, а другите 101 не казаха защо. Аз не го разбирам категорично , но пък Гогиша е прав-има джейл правиш както си го искаш, няма джейл купуваш това, което най ти пасва .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1/29/2018 at 14:36, kal1ch написа:

Всички приложения на Google и Facebook са 1 огромен A/B тест. Ще получите тъмната тема, когато преценят те - без значение на коя версия сте.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

af6a4114e42712f8dcc657e9584485a9.jpg

Би трябвало да е активен при всички от днес, като отворите приложението, издърпайте надолу за рефреш и се появява


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си го обясня. Ползвам ютюб кажи-речи всеки ден. Активен съм, пиша коментари и тн. Ама тъмна тема нема. По каква логика се разпространява постепенно тази опция ми е непонятно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен я има темата - най-обикновения ютуб и ми излезе като предложение за новата черна тема на екрана още при пускането. Беше отдолу върху клиповете. С американски стор съм. Може би това има някаква връзка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с US store,появи се преди няколко ъпдейта на тубата в “настройки”.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Акко не ви се появи тъмната тема, рестартирайте и сте готови


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгеле, появи се и при мен (в настройките, не на началния екран като промпт). От месеци го чакам пустия тъмен режим..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма!

a893de89c832d7d03bfd84588a6ef395.jpg

 

Едит : появи след рестарт!

becb3d7af4b825a3067826da1fb211b1.jpg

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестарт на кое? Аз рестартирах всичко, дори климатика и пак я няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се появи само като издърпах надолу първоначалния екран на приложението, за да се рефрешне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на трите апарата дърпах :), плъзгах и само след рестарт се появиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Заповядай!


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Force quit при мен свърши работа и веднага се появи. Не махане от мултитаскинга, а с shutdown screen-a и задържане на home (power при Х), докато се рестартира приложението.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или отваряш settings, задържаш power buton докато се появи слайдъра за изключване, пускаш го и задържаш хоум бутона докато проблесне екрана. На Х става с виртуален хоум бутон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...