Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да конвертирам .m4p


spe1

Recommended Posts

Само в добавка, ако си с windows, трябва да махнеш отметката на "hide extensions for known file types"


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ми на лично. Знам как се случват нещата. Не искам да пиша тук, рискувам отново да ме критикуват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой за какво ще те критикува? Това е форум не е нечия бащиния и тн , точно защото е форум трябва да споделиш за да могат и други потребители които срещнат такъв проблем, да могат намерят разрешение.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Ако не ви е спешно довечера ще кача клип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс е прав, както винаги. И понеже наистина е много сложно, пък и гледам някои се засягат, ето за около минута как става...

 

 

 

7ad824bf08c596984d5f2e695f4bdbbc.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно към едно, и не става .....

Махнал съм всички рестрикции на пц-то , ма****та му .

edit: Стана, едно недовиждане в настройките имаше .

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега понеже е форум, сподели "за да могат и други потребители които срещнат такъв проблем, да могат намерят разрешение."

 

B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно!
"Authorized this computer"


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От m4a в m4r става само със смяна на разирението, както е казал Alexx.
Правено е десетки пъти и винаги е ставало.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, JmeLche написа:

[mention=4686]Alxx[/mention] от теб най-малко очаквах такъв отговор, забелязвам в последно време, че избиването на комплекси и некадърност ви прави някак щастливи пред това да обясните или да помогнете!

 

Помагам на всички, без подбор. Обръщането на проблем в закачка, с цел стимулиране на мисленето не ме прави комплексар, макар, че имам такива както и всички останали. Хората са ме оценили подобаващо за доброволния труд тук, рейтинга не съм си го писал аз, макар, че ми е все тая и евала не очаквам от никого. Да спрем дотук и продължим "по предназначение"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За който иска без ITunes ,става с тази програмка която е спомената по-назад в темата- Sincios.

Само се избира коя част да отреже и тя автоматично сменя формата ,и качва в телефона.

Ако някой от модераторите му се занимава да пробва и да качи описание,би било полезно за всички на които не им се занимава с ITunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писането на теми и ръководства не е запазена територия за никого ;) Имаш умения и желание - пишеш и публикуваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Fatalizr написа:

За който иска без ITunes ,става с тази програмка която е спомената по-назад в темата- Sincios.

Само се избира коя част да отреже и тя автоматично сменя формата ,и качва в телефона.

Ако някой от модераторите му се занимава да пробва и да качи описание,би било полезно за всички на които не им се занимава с ITunes.

Това с избирането на на часта ,как точно става , защото при мен няма такава опция в тази програма ,но иначе след смяна на формата става ,но при мен поне качи цялата песен :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер , само , където тези опции ги няма във версията за MAC, а нямам  windows под ръка ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето една апликация, която конвертира през телефона и е адски удобна



https://itunes.apple.com/bg/app/converter-convert-video-audio-formats/id1131988817?mt=8


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Някой да има проблем с качването на мелодии през iTunes?

С Syncios и iMazing става с iTunes не

Обаче след преинсталиране на телефона и добавяне като ново у-во iTunes работи без проблем, обаче ако е след бекъп и тн , не работи!

 

5060e9cf8b40fddc3320cea77daa5fc6.png

 

 

 https://youtu.be/j_8_5vJlQp8

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

 

 

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий ringtones.plist файла в iTunes папката на телефона и тогава ще можеш да си слагаш мелодии!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става самбо

 

 

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сети ли се да провериш дали си отметнал ръчно управление на музика и видео?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама като изтриеш plist файла, изтри и рингтоновете(не през iTunes, през файл мениджъра), рестарт и пробвай пак!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...