Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple music има реални шансове да надмине Spotify по платени абонати


dessyteneva

Recommended Posts

apple-music-vs-spotify.thumb.jpg.475a4cf78271e5744f47a11acd0cc8b3.jpg

От както дебютира през юни 2015 година, Apple Music е в непрекъсната надпревара със Spotify по отношение на броя платени абонати и въпреки, че те се увеличават наистина бързо, Spotify някак си все успява да остане начело. Дори и днес тя има близо два пъти повече абонати от конкурентната услуга на Apple, която последно разполагаше с 36 милиона клиенти на абонамент. Само през последните седем месеца, Spotify е успяла да увеличи броя им с впечатляващите 16%.

Нов доклад на The Wall Street Journal обаче твърди, че е само въпрос на време Apple Music да навакса огромната разлика и дори да надмине конкурента си, тъй като се развива изключително бързо и добавя платени абонати много по-често от Spotify. Според данните на анализатори, Apple Music се разраства с около 5% на месец, докато Spotify добавя само по 2%, което прави стопяването на разликата помежду им съвсем възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По клиенти може и да ги задмине, но услугата им е по-назад още! И то с много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да ги стигнат по платени абонати, Spotify имат около още толкова като брой абонаменти, които се финансират с реклами... Каквото и да си говорим, Spotify предлагат водещата услуга и нещата ще останат така още дълго...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Това icloud music library, ако го включа и после абонамента не го подновя, ще ми изтрие ли музиката от телефона?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, плащаме абонамент за музиката под наем, а не я купуваме :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид, качената ми от itunes.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да не я изтрие. След 3-4 дни ми изтича абонамента и ще знам със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши, после за инфо!

 Аз ли не правя нещо правилно, но като намеря песен има един плюс срещу нея и като натисна върху песента не плейва нищо!!!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...