Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Не получавам код за 2step Verification


RedBull

Въпрос

Здравейте, значи въвеждам си данните и ми излиза да вкарам коса и това е. Картата за номера е вкарана точно в Айфона. Какво да правя сега? 

Давам Get a call и нищо не става. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ами нямам. Проблемът е, че съм сложил два номера. Но това според мен няма значение. Аз натискам Text on еди кой си номер и нищо. Давам Call me on си кой си номер и пак нищо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложи картата която е регистрирана за кода в друг телефон, а в айфона някаква друга. Колкото да получиш кода. И после изключи 2 step. Няма друго решение и ако нямаш второ устройство от епъл никога не го включвай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами някакво недомислие е според мен. Кода идва в телефона но не може да се види докато не завърши активацията, а активацията не може да се завърши без кода.

А обаждането с кода не идва може би по вина на българските мобилни оператори които го отхвърлят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И проблем понякога в сървърите на Ейпъл.Веднъж и аз чаках около 3 часа за да ми прозвънят и прочетох после за някакъв срив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

2 step,може и да е много полезно,секюрити и т.н.,ама като тръгнах да ресторвам едно старо АТВ2,го разкарах на сеундата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз вече 1 месец се боря с Apple да ресетнат на жената профила, защото не знам чий е номера за recovery на акаунта. Отговорът им е "Ако не знаете номера няма как да влезете в акаунта си". Пълни олигофрени. Препоръчвам на всички да спрат  Two-Factor authentication. Знам паролата, данни за плащане и тайни въпроси, но олигофърите искат номера.

Untitled.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Номера не е ли изписан в iCloud/ passwords & security? Thrusted number?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам достъп до това меню. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искаш да кажеш, че се опитваш да активираш iCloud и кода отива на незнаен номер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитвам се да вляза в акаунта, той активиран преди 8 години, а кода отива при номер, който не знам чий е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това малко, като да ходиш в банка без лична карта. Ако стесниш малко кръга с номерата, че това не е от 8 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И ти почна да ми говориш като тия в Apple. Имам паролата, данни с дебитна, кредитна карта, които са в акаунта, както адреса и телефонния номер (който не отговаря с този за възстановяването на акаунта) и тайните въпроси.

Аз на пощата имам мейл за активация на тая простотия, но жена ми няма. Това си е шибан бъг на епъл и те не искат да си признаят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам номерата. Единият е моят номер, другият номер е на майка ми. И в двата случая давам Text *****номера ми или на майка ми. И това е. Много грубо. Цъкнах и Call и пак не става. 

 

Значи ли , че ако имам номерата ще мога да си го активирам?

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...