Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

1. Какъв е телефона?

2. Какви програми държиш включени през тези часове? Ако имаш постоянно включени мейли, фейзбук, скайп и подобни, е напълно нормално да постигаш тези резултати.

3. При слабо покритие на 3G мрежата в района в който си нормално, е напълно нормално да ти яде батерията по-бързо. В случай че нямаш нужда от 3G мрежата, просто я спирай и ще постигнеш доста по-добри резултати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Телефона е Iphone 4. 2. Ползвам само фейсбук и сафари, спрял съм локейшън сървиса. 3. Намирам се в Благоевград и покритието на 3g-то е 4-5 черти, така че едва ли е от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така си мислиш. Тия "черти", са пилотен сигнал от клетките, но съвсем не означават добра и постоянна връзка. Четворка на 6 месеца? Да, бе. Кой знае колко е залежала(ако въобще е нова).

Ако си абонат на глобул - не се чуди. Мрежата им е отврат в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четворка, както казах от Америка си я взех юни месец. Чисто нова, колко да е залежала от 2010 да е :biggrin: Иначе съм на Виваком.

6975804d.jpg

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 гб е. Как мога да разбера дали батерията е за смяна или е от друго нещо проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През Сафари няколко форумчета и фейсбук - разглеждам снимки и си пиша с приятели.

Иначе снощи оставих телефона на зарядното и тази сутрин като го свалих реших да го ползвам само за разговори без 3g и ето какъв резултат постигнах, не че съм говорил много, но все пак:

6977657s.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами за 30 мин ползване е нормално 1% да падне. Отиди на сервиз, ако се съмняваш много, тука и да хвърляме боб, няма как да ти разгадаем проблема. Рестор без бекъп правил ли си? И аз съм ползвал 4-ка и горе-долу имах същите резултати, но мисля че в повечето случаи си въобразяваме за тея батерии.... пак казвам отиди на сервиз да те съветват повече.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам други проблеми, като остане на под 15-10% всеки път е различно телефона се изключва, един път стана и на 30%. Тръгвам да го пускам и показва че няма батерия. След известно време се тръгва и показва същите проценти от преди това.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията е пълна, без уговорки. Проблемът е, че нямат вече петици за подмяна и ще те въртят, може би над месец, и ще стане разправия. Гледан филм ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо в централата на Глобул в бизнес парка ще го занеса, и да видим какво ще стане.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам други проблеми, като остане на под 15-10% всеки път е различно телефона се изключва, един път стана и на 30%. Тръгвам да го пускам и показва че няма батерия. След известно време се тръгва и показва същите проценти от преди това.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

И при мен е същата история... след 10-20 минути се пуска телефона, но ако не изключа cellular data батерията пада моментално...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почне ли да гасне преди 0%, мога само да ви предложа подмяна на батерията. Не владея магия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах да го оставя за рекламация, на година и 4 месеца е апарата. Притеснява ме, че преди време го изпуснах и се подби отдолу и да не вземат да се заядат за това. Ще пиша ако имам развитие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес забелязах, че батерията пада много по-бързо от нормалното, а не съм инсталирал нищо..

ето снимки от това което съм инсталирал в cydia:

yperureh.jpg

a5e6age4.jpg

yga2uqe3.jpg

ето и какви приложения използвам както и времето за което са паднали 50% от батерията..

y5y6egaq.jpg

8a4asada.jpg

Бихте ли ми казали кое приложение по-принцип дърпа от батерията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два дни тествам , защото бях с абсолютно същия проблем и накрая махах едно по едно нещата, които съм инсталирал от Cydia, за да хвана коя от добавките е "виновникът" за това батерията ми да се стопява. Отговорът на въпроса няма да ти хареса, защото при мен това беше Cydia Substrate...

Точно както и предполагах, когато батерията започна да се топи за минути, но реших да тръгна отдалеч първо с махането на репота и добавки, а най- накрая - субстрата...

В твоя случай обаче виждам, че Usage и Standby са ти с еднакви показатели, което означава, че ако не си ползвал нон стоп iPad-а за два часа и половина - има нещо , което тии смуче батерията непрекъснато и то не е задължително да e от Cydia.

Задръж едновреметно Power+Home бутоните, докато се появи ябълката на екрана и виж после какви са показателите.

Sent from my STM712HCZ using Tapatalk

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

използвах го нон-стоп..за това показателите са еднакви :) Но преди издържаше твърдо 4 часа в същия режим до 50% :)

Не съм много на ясно, но не ме е срам да попитам този субстрат за какво служи :)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето за всичко хубаво и полезно от Cydia. Повечето полезни туикчета го изискват. Друг е въпросът колко добре е оптимизиран и колко вреди понякога. Аз лично не го обичам, но това не променя фактът, че е нужен за 95% от стойностните благинки в Cydia, заради които всъщност си заслужава джейлбрейкът.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят фоун днес се изключи с 21% батерия да го ева...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...