Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

Всичко беше 6+ до вчера. Днес сутринта с бразуване, YouTube и Instagram батерията се срина до 70%. Интересното беше, че на Usage ми показва само 8 минути, а беше поне 30 минути. Пак направих Soft ресет. 

Мисля си че YOuTube ако не му дадеш Disconnect на cast-ването хаби батерията, дори като не ползваш телефона. Сложих и Инстаграм вчера. Стува ми се много хаби батерията. Ще видя пак. Но предишните два дни батерията беше супер. Дали има някакъв дрейн на приложение. Това много мразех в Андроида. 

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, човек. Още от Android ICS и Windows Phone 8.0. Проблемът е, че ми дава Instagram, но няма логика. Много малко съм ползвал програмата. Явно е бъг в iOS10. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са резултатите от вчера. Беше пуснат обаче на самолетен режим след 22:00 и батерия мод след като падна под 20%. Ако го заменят няма как да има подобрения в батерията?IMG_0081.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показателите на батерията ти са повече от перфектни. Не виждам проблем, така че няма място за притеснения, дори напротив... ти си я размазал, а тя се е представила повече от добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви.

Да, и Battery Life приложението ми показва, че батерията е Perfect condition. На GPS и Here WeGo приложението обаче на пуснат екран падна за 10 мин. с 5 процента.

Но аз правя сравнение с Windows phone/Windows Mobile и затова. С WP батерията с пуснато HereDrive+ приложение падаше по 3% на 20 минути. Доволен съм иначе от батерията на SE. Ако не се пипа телефона може да изкара и цял ден и показва 70%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но идеята на тези телефони като цяло не е да не се пипат цял ден, а точно обратното. То по тази логика, ако не се пипа изобщо може и цяла седмица да ти изкара. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ако не се пипа изобщо, няма значение колко ще изкара.
Иначе 11h usage е повече от задоволително.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, всичко беше супер. Вчера ползвах доста неща и телефона беше супер. Към 2 часа снощи батерията беше на 26%, а Usage беше към 10 часа. И изведнъж излезна върящ се кръг loading. Но не помня телла да се е ресетвал, но гледам че показателите на батерията бяха се занулили като след Soft Reset. 

Сутринта беше на 10-12% и как то си цъкам и угасна. Нали уж трябва да падне под 3% и тогава да се изключи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е масово в iOS 10 и явно всеки модел телефон малко или много го изпитва проблема. Наблюденията ми са от два 6с+а, една 5-ца и ето че явно и на СЕ. Пиши фийдбек на Епъл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странни показани на телефона ми, който заредих тази сутрин до 89%

SCceEn.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако започнеш да четеш какво пише по екрана, то нямаше да видиш нищо странно. Под standby и usage времената, на "прост английски език" пише, че телефона ти е дозареждан след последното си пълно зареждане, а над времената пише, че те са засечени откакто телефона ти е бил за последно на 100%!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, всичко беше супер. Вчера ползвах доста неща и телефона беше супер. Към 2 часа снощи батерията беше на 26%, а Usage беше към 10 часа. И изведнъж излезна върящ се кръг loading. Но не помня телла да се е ресетвал, но гледам че показателите на батерията бяха се занулили като след Soft Reset. 
Сутринта беше на 10-12% и как то си цъкам и угасна. Нали уж трябва да падне под 3% и тогава да се изключи?

А какво пречи нощем да се зареди батерията? Особенно след нищожните 10 часа юзич.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, абе май телефона си е ОК. Няма да му слагам новия ъпдейт. От вчера не го бях зареждал и е 30 часа Standby и 9 часа Usage.
Интересното е, че цяла нощ беше на мрежа, а не на Airplane mode. Започва да ми харесва много телефона. Дано Епъл и останалите ОС-и се съсредоточат в по-малокалибрените 4-инчови телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте....миналата седмица си оставих телефона в Creative Center след като беше на 6% телефона и както си писах на Месинджъра и телефона и на ми излезна черен екран и започна да ми се върти кръгчето. След което го пуснах пак и беше на 9%, но отново загасна и повече не се пусна. 

Днес ми звъннаха. Казаха, че телефона е ОК и са правили всякакви тестове. Телефонът не е ОК. Значи благодаря на Creative, че са бързи и ми обърнаха специално внимание още в магазина, но телефона не ОК. 

Какво мога да направя?

 

Молба до КЗЛ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Молба до КЗЛ????????

Не схващам за какво ще им се молиш на КЗЛ, които и да са те!

Виж жалба до "Комисия за защита на потребителите" - КЗП, по може да ти свърши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво мога да направя? Батерията пада за има няма 2 часа, а Usage ми пише 5 часа. Значи , Creative като отидох почнаха да ми казват махни си това, спри онова и аз и ма казвам...добре аз за какво съм го купил този телефон. Махни си Messenger-a , махни си Viber, махни FB. Изключително тъпо. 

 

Значи ето това ми е проблемът...

https://discussions.apple.com/thread/8183100

 

Трябва да върна датата на 1 Ноември 2017, за да се оправи, така ли? :X

Редактирано от RedBull
n/a
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с чисто нов Х едва изкарва 7 часа юсидж за два дена, човека с SE-то не знам какво се оплаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да работи без батерия
Вземи си 6s plus и ще държи към 6 часа реално ползване

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Alxx® featured this topic

Ще пиша в тази тема за да не отварям нова. Може да ви се стори малко смешен въпроса, но аз да си питам.

Взех си един Power Bank (4600 mAh) - Input/Output (5V/1A). Та мисълта ми е, може ли да си разваля батерията при по-често зареждане от него? Все пак зареждането става не посредством оригинален кабел, а чрез външна батерия.  Чел съм на доста места, че става проблем, когато телефона не се зарежда с оригинално зарядно и батерията може да даде фира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, ич. Статистиката в сервиза за повреди свързани със захранване/батерия говори силно против външните батерии. Питайте Aveliky.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз почти всичко си зареждам с външни батерии :). Имам 1х20000mAh, 1x10000mAh, 1x5000mAh на ADATA, като всяка една от тях има по 1 USB 1A и 1 USB 2.1A. Голяма свобода! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...