Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

Отидох на почивка там телефона ми издържа шест дена, като съм провеждал по десетина разговора на ден и малко игри за малкия. И един съвет от мен тези проценти са много стряскащи поне за мен изключете ги и ще видите , че по друг начин ще приемате изтощаването на батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерия на Iphone неможе да изкара 6 дена! Според мен това е невъзможно по никакъв начин... За процентите наистина много стряскат и съм ги махнал.

П.П. Според мен и те самите лапаха ток защото сега ми пада батерията по бавно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ще ви лъжа. На 25 юли сутринта го изключих в пет сутринта и го заредих на 30 юли вечерта в шест (тогава изключи) или по точно 133 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш мобилен интернет, пуш мейл, не ползваш интензивни приложения като навигация и 3Д игри, може да изкара и повече от пет дни.

Нали се сещате, че този въпрос е равносилен например на въпроса - колко дни изкарваш с пълен резервоар на колата? Ами зависи от това колко я караш. Може и за един ден да го изразходиш, може и до Коледа да ти стигне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем....

Днес ми стопи пълна батерия за по малко от 7 часа,през които съм говорил не повече от 5 минути и съм слушал музика около 20 минути.

Телефонът ми е 3G 8GB купен от голбул но го ползвам в Чехия с карта на Vodafone CZ( ;) Обратно на обичайното),съответно джейл+ънлок, OS 3.0.1 с грешно зададен APN.

Преди през SBsettings му бях спрял EDGE обаче за една нощ ми направи трафик за 200 крони(около 15 лева) :cry: За това минах на варианта с грешните настройки

Сега какво излиза? Имам избор батерия или сметка :smile:

Нямам много неща инсталирани от Cydia,да не кажа почти нищо...

Edit 1: А да, за малко да забравя - днес освен всичко имах и споменатият проблем с входящи обаждания,дадох Reset network settings и се оправи.

Edit 2: И за капак това което ме накара да пиша целият този пост:

Не искаше да зарежда или хабеше колкото или повече от това което успява да зареди...От SBsettings преди малко спрях EDGE ,3G и SSH и зададох правилно APN,този път интернет няма,надявам се че на сутринта няма да е успял да си навърти пак някакъв трафик.Като че ли има положителен ефект откъм зареждане.Ще си направя експеримент - цяла нощ зареждане и утре никакво Wi-Fi,игри или музика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто си купи нов кабел за зареждане. Вероятно се е закъсал някъде, и затова не вкарва ток.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам iPhone 3G 8gb 3.0 unlocked, обаче много малко време и държи патерията.

Когато го ползвам пише 3 Часа ползване пада,а ако не се ползва 2 дена максимум ан Standby.

Знам че зависи как се ползва ама аз го ползвам за някоя игричка за музика и пощата да проверявам.

Не гледам филми.

Странно ми е да държи толкова малко.

Моля дайте съвети да оптимизирам нещата.

Благодаря ви Предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като е иконката на батерията означава че работи от мрежата или бъркам?Като е със светкавица е зареждане нали?!Тоест тази иконка би следвало да се появява чак на 100% :lol:

img0027q.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам версията ти на фирмуера, да не е от там проблема или да си се опитвал да слагаш Локализация на 3.0?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато телефона загрее много спира да се зарежда. Спри да го използваш докато се зарежда и след 2-3 минути ще е почнал да се зарежда. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да доста е позагрял и работи бавно...Оставих го за 2 часа и като го погледнах пак беше паднал с 10% загрял и с тази иконка :)

GPower , да сложил съм фонетиката....Там май видях че си писал за проблеми с батерията....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От там е брат,махай и двата файла и нямаш грижи.Да не ти кажа, че ще се учудиш.Ама зареди цяла нощ в мрежата а не в компа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен става така и без да съм слагал фонетиката.

Изкарай кабела и пак го включи и го остави на мира и виж дали ще почне да се зарежда, ако не почне махай фонетиката както ти е казал GPower.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключих го изцяло да изстине.Сега го хаквам пак в мрежата и няма да го пипам час-два.Ако и тогава е загрял много и не е заредил махам фонетиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поиграх си да проследя проблема.След чист рестор,джейл и ънлок веднага почна пак да ми стапя батерията и да загрява без да правя абсолютно нищо нито да имам инсталирано каквото и да е.Следователно не е от софтуер който ползвам.Значи след доста главоблъскане се сетих какво бях направил преди да се появи въпросният проблем....Адски нелепо е.Бях си спрял интернета от сайта на опратора(за по-сигурно).Не знам на българските оператори дали може да се прави или трябва да се обаждаш за да ти го спрат.Отидох на сайта и си пуснах интернета пак.Спрях 3G и EDGE от SbSettings и в момента пак съм накачулил всичко което имах и преди.Резултатът е от пълно зареждане преди 3-4 часа още стои на 100%.При предното положение вече трябваше да е на около 45.

Четох някъде че грешни настройки в Cellular Data също водят до хабене на батерията.Явно принципът на спиране от оператора е подобен(хамалски).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен и това не е проблема. До два три дена пак ще се случи същото .Моят съвет е да минеш за всеки случай през сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека пише след няколко дни как е положението, но аз съм сигурен, че повече няма да има проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Имам голям проблем с батерията.Свършва супер бързо.Не знам при вас как е, за това искам да ви питам и да ми препоръЧате нещо .

Имам iPhone 3GS с софтуер 3.1

Мисля да се прехвърля на новата версия 3.1.2

Дали ще има някакъв ефект?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай. И без това ще го направиш :tooth: - после поне сподели резултата :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...