Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с батерията


tolev

Recommended Posts

dirtyrule пробвай да спреш 3G , PUSH и Location Services и да видиш как ще се държи батерията.

В тази тема много хора се оплакват от издръжливостта при 3.1, аз нямам подобни оплаквания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Актуализирах софтуера на 3.1.2

Първоначално батерията се справяше доста добре без да го джеилна.Яилбрека може да е една от причините за проблема с батерията.Както споменаха някои от потребителите интернета също влияе на батерията и gps-а.Снощи преди да си легна оставих телефона на 52% и днеска като станах беше на 47% За сега нямам този проблем да се изстощява до почти до край.Аз също препоръчвам на останалите да си изключват WIFI,Gps, SSh ,Push и Локализатора когато не го използват

Едит: Май актуализацията беше излишна.Не знам проблема за батерията но ми излезна и друг.Дори не може да намери WiFi връзки, а в къщи имам безжичен интернет.Трябва да направя рестор на мрежа че да се оправи.и след това да се свържа на ново след като напиша паролата и всички тези глупости.Другия ми проблем е в 3Г ,имам интернет в телефона и при отваряне на Сафари ми изписва че трябва да се свържа към интернет. И тва се получава на всякъде ,няма да е от обхвата.

П.П Проблема е решен с 3Г и WiFi връзката.Всичко беше в sn0w.Наложе ми се да направя рестрор и да актуализирам на ново.А проблема с батерията също е решен, просто трябва да си излкючите 3G,WiFi,Edge,Location (GPS) и да намалите резолюцията на дисплея поне 2/6 , да не надвишава половината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

И аз имам голям проблем с 3Г съм с версия 3.1.2 с чист фирм съм и батерията свършва за по малко от 6-7 часа :smile: изключил съм SSH,Wifi,Bluetoth само 3Г ми е включено и постоянно изключвам процесите ...... :lol: моля помогнете ми ;(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам голям проблем с 3Г съм с версия 3.1.2 с чист фирм съм и батерията свършва за по малко от 6-7 часа :lol: изключил съм SSH,Wifi,Bluetoth само 3Г ми е включено и постоянно изключвам процесите ...... :( моля помогнете ми ;(

Аз имах същия проблем. но разбрах коя програмка ми точи батерийката. Започвай да махаш приложенията, които си качвал от Cydia до като разбереш коя ти прави мизерията.Моя телефон никога не ми е държал 3 дена, но след махането на мизерната програмка всичко е песен! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да The Shaman, ползвам Winterboard. Телефона ми никога не е бил без тази програма. Просто в други теми е споменавано, че много често батерията се влияе от темите, които са качени през Winterboard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този път май ще се окажеш прав. Едното ми приложение или по скоро тема която махнах е лампичките, които Mupo е дал в коледната тема. :) Поне при мен те допринасяха голяма част от спада на батерията! При всеки е различно за това нека пича сам намери шитнята, която му прави мизерийки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някакви неща който изобщо не ги знам какви са,може ли да махна нещо по по грешка и да правя рестор ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, ако не - праскаш рестор, после заучаваш какво имаш в сидиа по дефолт и си правиш сметка какво качваш; и съответно кога ти скача разхода на батерията. Ти как мислиш че знаем ние? От баба Ванга?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз махнах cyrecorder,iBluetooth ,а другите неща са : iFile,sbsetting ще видя неска как ще е батерията. Ще ви споделя по-късно как е минало :tooth:

Edit: Незнам майче малко повече издържа.

-- Чет Дек 10, 2009 8:37 pm --

Отидох на училище със 90 % батерия сега е 82 % без да съм пипал нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След качване на MobileLog, Едновременно съм качвал и други приложения но не от cydia

и батерията се скапва за ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, че е от MobileLog - ползвам го от 2.2.1 (платено) и досега не съм имал

абсолютно никакви проблеми с батерията.

(освен ако ключовата дума не е 'платено')

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак батерията ми пада за 1 ден.Махнах абсолютно всичко,което съм качвал. От какво може да е ;( ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм на теб - досега да съм направил рестор поне 10 пъти. Пробвай бе, човече - следи след рестора какво качваш, и какво влияе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек,като направя рестор ми са качват всичките неща автоматчно.Някакъв бак ъп праи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:eek: Като си направиш рестор, маркирай Set as new в iTunes, преди първата синхронизация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И чети, ама не между редовете! Аман от питания по въпроси, дето отдавна са в азбуката на рестор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега като не се сещам как се правеше рестор.Ще потърся из целият форум ако не намеря ще ви помоля,за помощ отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EEEEEEEE,направо ме изложи с тоя въпрос....

Язък за няколкото среднощни часа преди 1–2 месеца... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...