Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Hiya Caller ID and Block


gogi6

Recommended Posts

В последно време зачестиха нежелани обаждания, най-вече от други държави, които целят по някакъв начин да увеличат месечната ви сметка. Те се извършват от автоматизирана система, която променя всеки път номера, от който ви звънят. Авторите на приложението се опитват да ни предпазят от тези неприятни моменти. Приложението е безплатно в AppStore

 

Hiya Caller ID and Block by Hiyahttps://itunes.apple.com/bg/app/hiya-caller-id-and-block/id986999874?mt=8

След като инсталирате е нужно да разрешите от Settingsfc46dc6e26fb93ba890984e90254288a.jpg

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам приложението откакто забраниха mr. Number(те са на един и същ разработчик) и след последните ъпдейти на iOS се появи този надпис, като аз го разбирам, че приложението няма достъп вече. Въпреки, че от време на време лови някой номер.

e9a6fcb0864028ffcad259418b9f0067.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Резнали са им API за достъп до Phone.app. Нали някои фирми в щатско ще си плащат рекета на Епъл да могат да те заливат с реклами...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не шерваш ли твоя номер към останалите, ползващи приложението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но базата номера е доста по-голяма и има widget за бързо търсене .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Преди малко ме попитаха, как да блокираме обаждания от
No caller ID, Unknown number и подобни.
Варианта с do not disturb, поне при мен не сработва.
Truecaller няма такава опция или поне аз не намирам.
Ако някой има работещо предложение, да казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е в “Do not disturb” можеш да му дадеш да ти пуска само обажданията от фаворити или целия контакт лист, но така май не ги блокира изцяло, просто няма нотификации докато звъни.
Трябва да се пробва.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включен Do Not Disturb и разрешаване само от All Contacts или друга подходяща група. Включен Always!13d021114cf034fe8c86539676390dd6.jpg
3e4191303682e4490339c096a10857f9.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така получава ли се?
Получаваш ли обаждания от номера, които не са записани в указателя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще получаваш обаждания само от избраната група или указателя. Другите ги изхвърля.

Виждаш отхвърленото позвъняване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Идеята беше да се получават всички обаждания, с изключение на скрити номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е друго. Имам една идея, опитайdefault_wink.png Добавяш нов контакт 000-000-0000. Като име пишеш "No Caller ID". После блокираш контакта и да видим какво ще стане! Важно е да попълниш правилно името!

В момента не мога да тествам.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не стават разбира се , преди телефона разчиташе номера по последните 7 цифри , а сега май си ги търси всички да съвпадат, така че няма как да се излъже само с име или подобни схеми...

Не вдигаш на No Caller и това е, няма сила на земята която да те кара да вдигаш или да не вдигаш на някой ... а най па е гадно да набираш някой и той да не вдига, а камо ли да уцелиш да говори с някой на друга линия  :D:D :D и да продължава да не ти вдига след това :D:D :D 

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...