Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новият iPhone X може да струва над 1000 долара


dessyteneva

Recommended Posts

iphonex.jpg.81101f457dcfbd92c41941f60117e962.jpg

Според слуховете, тази година Apple ще представи три нови модела iPhone, сред които един с LCD дисплей и два с OLED. Докат анализаторите смятат, че LCD вариантът ще е на конкурентна цена, то докладите по отношение на втората генерация iPhone X са доста противоречиви. Според някои източници, той ще запази ценовата си точка от 1000 долара и дори може да спадне до 900 долара, но в новите си бележки към инвеститорите, Стивън Милунович и Бенджамин Уилсън представят съвсем нова теория, твърдейки че Apple може да повиши цената на iPhone X до 1100 долара. Анализаторите вярват, че след като компанията е създала нова ценова категория, тя ще я поддържа и докато нищо от това не е официално, то съвсем не звучи неправдоподобно.

Със своя 6.1 инчов LCD модел на цена от 700 – 800 долара, Apple може би дава някои ориентири по отношеине на ценообразуването на по-престижния iPhone X, тъй като логиката е, че потребителите, които търсят най-доброто, са готови да платят още няколко стотин долара за OLED екран и по-бърз хардуер. Изследователската бележка добавя, че стратегията на компанията за ценообразуване е в три насоки – нисък, умерено висок и висок ценови диапазон, а LCD моделът, който ще се погрижи за повечето купувачи, ще накара тези от тях, които искат да купят най-доброто, да похарчат повече, без значение каква е цената. В края на краищата, бизнес моделът на Apple е основан главно на продажбата на премиум устройства от високия ценови клас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако информацията се окаже вярна, то според мен от Apple си ги смучат от пръстите вече. Без Стийв Джобс не е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА! Даже реално заслужава над 2000! Тук влиза в сила поговорката на Ганьо за кефа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, вдигнат ли още цената, никой няма купува.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...