Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Нова батерия за iphone 7 plus


slavista

Recommended Posts

Здравейте!
Телефонът ми е на година и половина купуван е от червените и  в момента съм с последния софтуер 11.3 ,но с него дойдоха и големите главоболия за батерията... Батерията ми пада много бързо и съм решил да я сменям .В САЩ сменяли батериите за 29 долара , но в България понеже сме по-богати било 97 лева ,както и да е решил съм да я сменям ! Телефонът е в гаранция и не искам да губя гаранцията ,а от тук ми идва и питането, ще загубя ли гаранцията? В сайта на applе видях ,че имат сервиз на бул Черни връх CREATIVE CENTER LTD  и мисля там да го занеса . Животът на батерията според бетата е 90 % и с новата батерия дали ще бъде както беше като нов или тези пари ще са дадени на вятъра. Има ли хора , които на 7+ са си сменили батерията и да кажат въобще има ли разлика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStyle също е оторизиран сервиз на Apple и там смяната е 65 лв, сервизът им е в МОЛ Сердика. Аз също се готвя да го направя, моята е на 84% здраве, гаранцията не ме интересува, затова не мога да ти кажа за нея, не бих си дала телефона в Булграм, който е сервиза на мтел, въпреки че и той е оторизиран, просто имам предубеждения към тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStyle в ринг мол ?На мен лично са ми по-близко и ме интересува те дали са оторизирани ? Нека все пак някой , който е сменил батерията на 7 да напише един коментар

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В СЕРДИКА им е сервиза, ще си спестиш време ако отидеш директно там. 90% си е прилично, няма смисъл инвестицията в нова батерия, поне според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията се покрива от гаранцията, но ако падне под 80% здраве. Иначе не са ти обосновани претенциите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията ми пада изключително бързо с 11.3 и направо съм в потрес! Ако продължа да си купувам ябълки няма да ги обновявам за нищо на света. Според бетата имам 90 % живот , но или батерията е тотална щета или софтуера е трагедия . Решил съм го до месец два да  отида и да си сменя батерията , но все пак искам мнение от някой ,който вече си е сменил батерията да каже с нова батерия как се държи телефончето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно има предвид, че самата функция е бета .

А на 90% батерия за да пада така както го описва, има нещо друго сбъркано, но батерията не е със сигурност!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Beta е това , което показва живота на батерията. Телефонът наистина го ползвам изключително много не му робувам и играя много тежка игра . 7-8 Приложения имам и нищо ново не съм добавял . Когато беше нов телефонът ми правеше пълен работен ден на 4G на игра,а сега прави трудно половината на това. Решил съм го ,че ще се сменя батерията за 65 лева , но ще е след месец и затова отворих темата ,ако има някой сменил да сложи едно мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

@danielbecker, петух малинкий, спри да отваряш нови теми!

Ето ти сервиз - https://alekserviz.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...