Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос към модератора @arm11


SpAwN

Recommended Posts

Здравей,

Би ли ми казал къде съм нарушил правилата, че ми е наложено и наказание за което:

1.9 Цитиране на пост непосредствено над вашия е ненужно и се счита за СПАМ.

Никъде не съм цитирал пост непосредствено над моя, цитирах пост в темата "Колко ви издържа батерията? Скрийншоти..." на потребителя simba4, след чийто пост има такъв на потребителя mementovivae , т.е. моят не цитира непосредствено предишeн:

 

9fdea2ce0f842016867416e469893987.jpg

 

Бих искал и да ми бъде посочено къде точно в правилата на форума пише, че "цитиране на предишно мнение, особено с голяма картинка, се счита за спам"- това гласи съобщението, аргументиращо наказанието ми, след като е видно, че не цитирам предишно мнение и след като съм прочел отдавна правилата на форума, където никъде не видях да пише, че цитиране на мнение с голяма картинка е нарушение. Ако има такова нещо, добавено в последствие, се извинявам. Но от това, което повторно прегледах - не видях да има подобна точка.

В този смисъл приемам наказанието за вид заяждане към потребител, който не е нарушил с нищо поставените от форума правила.

Надявам се да бъда разбран правилно.

 

Поздрави и лека вечер!

 

 

 

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Им а конкретна точка за постване на големи снимки. За теми като тази - също и затова отива където ѝ е мястото.

  • Не харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Alxx® locked this topic
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...