Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone is disabled


Вероника M

Въпрос

Здравейте всички!

Изчетох всички теми във форума, относно блокирането на телефона, след въвеждане на грешен Passcode, писах си със съпорта на Apple, но нищо, все така си стои...

Снощи телефонът ми се ъпдейтна до последната версия на iOS, накара ме да си активизирам кода за отключване, много добре го помня и зная какво въведох, но когато се стигна до кода за да си ползвам телефона, ми казва, че е грешен...

За жалост никога не съм свързвала този телефон с iTunes, и съответно нямам backup. Последните снимки в Cloud-a ми, са от Април 2017 и точно снимките от последната година са ми проблема, искам си ги!!! :(((

Пробвах и да ъпдейтна софтуера през iTunes, по съвет от съпорта на Apple, но пак не станам продължава да си иска код-а и това.

МОЛЯ, Кажете, има ли какво друго да пробвам, или просто да седна с бутилка твърд алкохол, да си спомня последната година и да го връщам към factory settings... 

 

Благодаря предварително на всички! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

През браузър не можеш ли да влезеш в iCloud и да си ги изтеглиш?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От всичко, което изчетох, разбрах, че при DFU mode, ще изгубя датата на телефона и ще го върна до factory settings, или не е така и мога да си запазя датата на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забравила си паролата на клавиатурата или на iCoud-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не си помниш паролата за icloud никакъв рестор няма да помогне. И след DFU снимките няма да са в телефона, но той няма да може да се ползва без име и парола за icloud към който е вързан. Снимките ти са там(в облака в интернет) www.icloud.com освен ако не си изключвала качването или ако не са повече от обема на твоя акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Паролата на Cloud си я зная и си влизам в него, но там последните снимки са от преди година.

Телефона не ми разпознава 6-цифрената парола, за да си стигна до home screen и с finger print, не става.

Да, всичко, което на cloud, мога да си го сваля, въпроса е, че cloud от 1 година вече нямам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същата работа и със стария телефон на жената.Постоянно си сменя паскода ,заради детето и естествено го забрави и сега същата работа.Не съм го връзвал никога досега с айтюнс. Сега какво мога да направя дори и в краен случай да си изгуби информацията.Връзване с айтюнс ,като съм го логнал с акаунта на телефона (той е нов акаунт ,а стария и е на новия телефон) и рестор ?

 

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Паролата на Cloud си я зная и си влизам в него, но там последните снимки са от преди година.
Телефона не ми разпознава 6-цифрената парола, за да си стигна до home screen и с finger print, не става.
Да, всичко, което на cloud, мога да си го сваля, въпроса е, че cloud от 1 година вече нямам...

Не е ли възможно да свалиш нужната информация през iTunes?Закачаш телефона, логваш в Тюнса с iCloud и правиш backup на компютъра.Има и други програми за целта, но зависи с какъв компютър си.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В кой момент иска паскод? Аз съм оторизирал компа и виждам инфо и без кабел. Включил съм опцията за Wi-Fi Sync. С iMazing имам достъп до снимки без да ми иска нищо. iFunBox също. Ако снимките са запаметени на телефона, не в iCloud ще ги види и ще може да ги копира на компа.Нещо ми намирисва тук!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм попадал в такава ситуация, но предполагам че през DFU ще премахне кода. Както и цялото съдържание на телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
В кой момент иска паскод? Аз съм оторизирал компа и виждам инфо и без кабел. Включил съм опцията за Wi-Fi Sync. С iMazing имам достъп до снимки без да ми иска нищо. iFunBox също. Ако снимките са запаметени на телефона, не в iCloud ще ги види и ще може да ги копира на компа.Нещо ми намирисва тук!

 

Абе да ти кажа мирисах се ама не мириша майтапа настрана все ми е едно дали жената ще си изгуби информацията .тя така или иначе повечето си я има на новия тел .Ревеше ми вчера за инфо от разните му там чатове и прочие глупости ама като не си прави бакъпи , щото нямала място в айклауд , макар че 100-пъти и предложих да и шерна от моя акаунт.Пък да се оправя.Въпросът е дали ще мога да го ресторанта.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да се ресторне се иска изключен Find My iPhone. А като го закачиш за комп с iTunes не можеш ли да направиш backup на компютъра? Такива неща не съм правил от година и незнам сега как са нещата.

Понеже се зачетох по казуса, не виждам проблем, когато си знаеш iCloud!

https://support.apple.com/en-us/HT204306

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами като не е връзван досега компа ще иска да е trusted , или да го отключа. Епъл пишат , че в тази ситуация да се върже към тунеца и да се ресторант ама не знам дали ще стане като не е връзван досега.единственото , което ми идва на момента е да се логна с акаунта на тела в iTunes и да видя какво ще се получи , но тела не е мен сега така че довечера или утре ще пробвам и ще доложа!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Паскодът няма да ти позволи да разрешиш достъп на тюнса до устройството. Дфу, рестор, пас на клауда при активиране и натам знаеш. Бекъп телефонът си прави в облака автоматично, без значение дали е локнат или не, но бекъпва и паролата на екрана ;)

Не съм пробвал скоро, но едно време можеше(стига телефонът да е онлайн) да влезеш от компа в клауда, да цъкнеш "загубен" и да смениш паролата. Пробвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Паролата сложена на телефона, е с преоритет пред тази от облака. По-скоро да се източи телефона през icloud в lost mode  би свършило работа .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок. Утре сутрин като стана почвам да го мъча.Баси, даже съм забравил как влизаше в ДФУ ще влизам в ръководствата за начинаещи май.Иначе тела е 5SE .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 23 часа, gogi6 написа:

В кой момент иска паскод? Аз съм оторизирал компа и виждам инфо и без кабел. Включил съм опцията за Wi-Fi Sync. С iMazing имам достъп до снимки без да ми иска нищо. iFunBox също. Ако снимките са запаметени на телефона, не в iCloud ще ги види и ще може да ги копира на компа.Нещо ми намирисва тук!

 

Аз вече го reset-нах телефона и изгубих всичко (в сервиза ми казаха, че няма как да се стигне до снимките, само reset, за да си ползвам телефона), но може ли да кажете  от къде се включва Wi-Fi Sync и малко повече за iMagazine или iFunBox,, за вбъдеще, дано не се налага де....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При закачен телефон към компютър и отворен iTunes се слага отметка тукfc99e71a46240fae7d69b272749e35ef.jpg
После sync и готово. Когато са в една мрежа, връзката е през Wi-Fi. Колкото до другите програми, има ги в интернет пространството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...