Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 12


gogi6

Recommended Posts

Мен адски много ме кефят новите мемоджита - супер добри са! To be fair, какво точно очаквахте? Има подобрения по производителността, има подобрения по нотификациите, ако са оправили и бъговете от 11-ката, звучи перфектно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 843
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    112

  • gogi6

    100

  • simba4

    62

  • Asen_77

    49

В новата макОС отпада съпорта на доста машини, като например кам мини 2011 с какъвто съм :( не стига че не пускат нови модели на минито и на практика им е един и същ от 2011 ами и махат съпорта.... много разочерован, явно хората с плезещи акита са по важни! Аз не виждам какво добавиха толкоз за да не върви пак на същите машини дарк мода ли, какво ли?!

Ама като се замисля и без нея  ще ми е все едно то няма нищо интересно в тая Мохаве....

  • MacBook (Early 2015 or newer)
  • MacBook Air (Mid 2012 or newer)
  • MacBook Pro (Mid 2012 or newer)
  • Mac mini (Late 2012 or newer)
  • iMac (Late 2012 or newer)
  • iMac Pro (2017)
  • Mac Pro (Late 2013, plus mid 2010 and mid 2012 models with recommended Metal-capable GPU)
Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах на добрия стар Air 2 и разликата е очевадна откъм бързина!!! 

Предполагам, че с iOS12 ще се опитат да се реваншират за всички мизерии случили се миналата година с iOS11, батериите и забавянето на производителността. А дано! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, нещо май не съм в айфон/епълски форум, а чета андроиден. 

Какво точно очаквахте, след като от месеци се говори, че 12-ката ще е Snow Leopard-a на iOS? Аз лично и това не очаквах.. 

Я хубаво прочетете ей тая страничка да видите колко много нови неща има, за които просто нямаше време да се говори на кийноута: https://www.apple.com/ios/ios-12-preview/features/

Аз съм разочарован само от Watch OS 5, очаквах доста повече, а те добавиха Hiking activity и уоки-токи (което на мен ще ми влезе в употреба м/у другото, но всичко зависи от това колко бързо ще работи и с по-старите генерации часовници. EDIT: Първата генерация няма да получи ъпдейта). 

Искрено съм изненадан колко як ще е следващия macOS, нямам търпение да кача бетата на лаптопа за тест. Имаме и едно Мини (2012) вкъщи, което също ще получи за поредна година ъпдейт, и то с APFS поддръжка. Септември дано има и обновяване на хардура. 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май само Dark Mode липсва. Дано до официалната версия през септември се появи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой желае да тества ios 12 може да изгледа видеото и в инфото има линкове за сваляне на бета профил.
Правите го на своя отговорност.





Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и всички нови неща в iOS 12 показани във следващото видео

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който е с iOS 12 може да направи групово фейстайм обаждане, независимо от версията на отсрешните телефони.

 

На 5s работи осезаемо по-бързо. Явно наистина е оптимизирано за стари устройства. За батерията - направо кърти :D ще кара поне седмица като го гледам :D:D:D.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А по какъв начин го инсталирате, с профила под клипа по-горе или с регистриране на UDID? Щото аз търся някой да ме регистрира ама все няма свободни слотове.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който е с iOS 12 може да направи групово фейстайм обаждане, независимо от версията на отсрешните телефони.
 
На 5s работи осезаемо по-бързо. Явно наистина е оптимизирано за стари устройства. За батерията - направо кърти  ще кара поне седмица като го гледам .

Пиши преди да ти свърши батерията ?


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

48 minutes ago, WULAS said:

А по какъв начин го инсталирате, с профила под клипа по-горе или с регистриране на UDID? Щото аз търся някой да ме регистрира ама все няма свободни слотове.

 

Пиши ми UDID на ЛС и ще ти дам и линк за профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изчакам public beta да излезе, мен най-много ме кефи, че вече в CarPlay разрешават 3rd party navigation apps.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айпада си го чувствам като чисто ново устройство, последен модел. Ако тази бързина се запази и до финалната версия ще бъда изумен! Тъкмо се замислях за някой от бюджетните модели, но неламинирания дисплей ме спираше, много се радвам. Твърдо си оставам с AIR 2 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички приложения ли работят?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е към колегите с iPhone X инсталирали iOS 12 beta 1, батерията как държи и загрява ли се устройството при продължително ползване? Има ли осезаеми лафове и бъгове както бе при бета 1 на iOS 11?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, но единственото което мога да кажа е, че първата бета на 12 върви по-добре от която и да е версия на 11...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е към колегите с iPhone X инсталирали iOS 12 beta 1, батерията как държи и загрява ли се устройството при продължително ползване? Има ли осезаеми лафове и бъгове както бе при бета 1 на iOS 11?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Утре ще ти кажа, но като цяло-лети 12та.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 5s до тук имам няколко забивания на Phone App, или по-точно като набирам аз и не ми отговорят и затворя, не ме връща в контактите. Остава на екрана за разговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още нови неща в iOS 12

 

 

Бързината на iOS 12 сравнена с предишни версии

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има доста подобрения в инверт колорс. Снимките вече не са с обърнати цввтове и по менютата изглежда доста добре. 

 

Може би е бъг, но като се направи скрийн шот на екрана и снимката е отново с обърнати цветове

 

F37A86FA-A74C-4ACC-8DE5-4C5CE400F6FD.thumb.png.9b442680e3faeb565b8ccc87b3822cf8.png

 

А реално на телефона е

 

BA1680CC-191B-469B-813E-12580EAA0C9C.thumb.jpeg.1c6c2bf529449a93973cc02c8a3b8652.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...