Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 12


gogi6

Recommended Posts

Това е задачата на бетата за да изчиства бъгове и най-нормалното нещо е да се появяват и отстраняват нови бъгове. Поне този за сега изглежда е отстранен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 843
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    112

  • gogi6

    100

  • simba4

    62

  • Asen_77

    49

След ъпдейта освен, че вече го няма бъга със затварянето на разговора, след като се натисне червената слушалка доста бързо изчезва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си нов бъг, телефона е изключен от зарядно а горе остава индикацията, че се зарежда. Оправя се само с рестарт. :D
93cab2ac479461a233a502b164e92529.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При входящо обаждане като натиснеш на Remind me, връща на хоум/лок скрийн и позволява да ползваш телефона докато все още звъни, без да затваря или известява човека отсреща.

Редактирано от Donchew
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Personal Hotspot все още не работи коректно ,този бъг беше и в бета 1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Personal Hotspot работи нормално. Ползвам го доста често. iPhone 5s с iOS 12 beta 2. Оператор Виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За различните модели апарати са различни бъговете колега. Почнаха на ново да ми крашват приложенията от AppStore. Нито едно не мога да отворя. Това е някакъв кошмар. Връщам на 11.4


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С бета 1 съм на Айпада и мисля да остана с нея до финалната версия и да не рискувам с други бети, тъй-като съм изключително доволен от производителността, батерията и като цяло жестовете от iPhone X са добре дошли и на айпада за мен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които обичат   да наблюдават нивата на батерията, ще влезнат в дълбок размисъл с IOS 12 и новите графики.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бета 2 - телефона ми загрява като се зарежда, и се зарежда изключително бавно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен много интересно нещо се получава на 11.4, телефона спира да зарежда около 86 процента, пък показва че е на зарядно?
Рестартирам и процентите се качват....после пак стои на едно ниво, рестартирам и пак се качват?
С iPhone 8 съм.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, venelin111111 написа:

 Почнаха на ново да ми крашват приложенията от AppStore. Нито едно не мога да отворя. Това е някакъв кошмар. Връщам на 11.4


Sent from my iPhone using Tapatalk

Колеги ,дайте акъл как да го игнорирам проблема.Защото пак ще кача бета 2 и ако пак крашват прилженията отново трябва да мина на 11.4 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не прочетох из нета подобно нещо, според мен има някакъв проблем при теб!


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Профила не е кракнат , регистрирано UDiD. Просто не знам.Не помня вече колко бети съм тествал през годините, такъв проблем не е имало. Чудя се дали да не инсталирам кракнат профил и пак да пробвам.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми от apple е не е от Гугъл където го теглят много потребители


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPad-а не мога да отворя App Store с новата бета. Просто не го зарежда. Пробвах рестарт на устройството, зареждане на магазина с мобилния нет, търсих как да му изчистя кеша, но не намерих; пробвах и да се логаутна и пак да вляза. Нищо не помага. 

Интересното е, че не видях някой друг из нета да се оплаква от този проблем. Докладвах им проблема, пък да видим дали е само в моя телевизор. ?

Edit: ресет на мрежовите настройки оправи проблема. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така с аппстора,айпад мини 2....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както написах в предния си пост - Reset Network Settings го оправя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друг интересен бъг, който до момента само в бета 2 съм го забелязал.

Телефона звъни, а седи на лок скрийн, нито можеш да затвориш, нито да заглушиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е бъг, а огромен проблем! Случва ти се и си стоиш на 12?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя скрийншот го постваш за стотен път. Всичко си е както трябва. Ако започнеш да цъкаш отделните резултати, ще видиш че са различни, а не еднакви както твърдиш всеки път. 

Първия ще те отведе в Settings - Do Not Disturb. Втория ще те вкара пак там, но ще светне опцията Do Not Disturb While Driving. И прочее. 

Това, че секция в менюто и опция в тази секция са именувани по един и същи начин не означава, че търсачката работи грешно. 

А случайно ако говориш за Do Nothing - тук вече съм съгласен, че не е както трябва. ?

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...