Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 12


gogi6

Recommended Posts

  • Отговори 843
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    112

  • gogi6

    100

  • simba4

    62

  • Asen_77

    49

И при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така.Решение?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствено смяна на датата. Това води до други проблеми и не е за препоръчване. Дори Nesstool не помага

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 12-ти септември ще излезе официалната версия. До тогава е напълно възможно да излезне следваща бета, която да коригира този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всяко едно отключване на телефона излиза тая простотия, вече започнах да изпадам в нервна криза.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 12-ти септември ще излезе официалната версия. До тогава е напълно възможно да излезне следваща бета, която да коригира този проблем.

Предпочитам да е днес!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо да снимам нещо , отварям и това пльок..... неам нерви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, gogi6 написа:


Предпочитам да е днес!

Пиша веднага на Тим. Чакаме го да се събуди и да реагира. Ако беше Стив, вече щеше да е отремонтирано.

 

Все пак не забравяйте, че е бета версия. Досадно е това, но хората са предупредили за всякакви непредвидени проблеми с работата на телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам тая вечер да пуснат ъпдейт с корекция. И не просто да са сменили датата отзад, така че да не се появи повече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ви пуснаха следващата бета, тестващите да проверят, ако искат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааа....много ти благодаря Деси [emfdf96985dca504a29b9bff6d17554132.pngoji4]

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво, видях, че има проблем и я чакате и понеже преглеждам често за новини, като пуснаха в туитър писах default_smile.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асен е писал. Иначе се знаеше, че ще е днес

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ако можеше да пише и телефоните по-скоро да пуснат...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега стои единица на сетингс и не изчезва :)3bd85bc11694844409095a71e1e6ba84.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиша на Кук за телефоните, ама последно каза, че на 12-ти ще ги представят и от 14 ще приемат преордъри. Най-вероятно 21 септ ще се продават 5.8 и 6.5 инча. За 6.1 ще изчакаме малко, да продадат 3-4 милиона 6.5 и после ще пуснат през октомври и 6.1 инча за търпеливите. 

 

П.С. При мен след този последен ъпдейт от снощи ми изчезна баджа 1 от Сетингс. Да не ти е от нещо друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма друго, проверих всичко. Аз с предната бета го нямах. На тази се появи след като ъпдейтнах


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!

Някой може ли да сподели впечатления от бетата откъм батерията. Интересно ми е дали се усеща промяната спрямо миналата година и iOS 11.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме Apple да направи разяснение,как точно да тълкуваме показателите на батерията при iOS 12.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И без разяснение от Apple батерията определено си е зле при мен на 12-та.Без значение коя бета е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има голямо значение ако си ползвал същия телефон преди една година и сега. Батерията е с една година по-стара и с да речем 250 заряда повече. Нормално е да не държи същото време като бетите на 11. Общото мнение в нета е, че тези бети са много по-добре ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не ми се чакаше признавам си, снощи сложих Golden Master-a на iOS 12 и на моята машина. Към момента я намирам супер смуут и всичко изглежда и върви изключително плавно и добре. Опцията за скриване на повече от 1 нотификация за дадено приложение е супер!

 

Откъм батерия също наблюдавам леко подобрение, но за подобни тестове ще трябва да се изчака “официалният релийз”

 

 

Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...