Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 12


gogi6

Recommended Posts

  • Отговори 843
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    112

  • gogi6

    100

  • simba4

    62

  • Asen_77

    49

И аз мигах на парцали одеве като видях поста, рових из настройките и къде ли не из апарата и накрая любезни съфорумци ме светнаха, че се правело с приложението Shortcuts от Appstore. default_scratch.gif

Интересно, дали създадените шорткъти ще се запазват след рестор. Така беше при Workflow. И няма ли начин да добавим направените там. Има много интересни неща. Запазих в iCloud, да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, simba4 написа:

Някой с такъв проблем!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


0aba661e00978547a86667c69ac25d95.png



Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
при следващ цитат - наказание
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпня, до ония ден Do nothing го нямаше и след официалния релийз, излезе!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И вечния въпрос батерията как е :)




Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още е в телефона. Явно iOS 12 не я изтрелва в космоса. Аман с тоя въпрос за батерията, по-малко от 24 часа след излизането на новата версия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Siri shortcuts при мен не работят на часовника, ама на хоумпода бачкат... Логвам си вода с waterminder.
Може би яко ръчкам телефона за последните 24 часа, ама 2 пъти го зареждам (през нощта 20-100 и през деня 35-90) и сега съм на 68. Не ми се вижда нормално.
Рестор йок засега. Телефон на 1 година не трябва да има нужда да се ресторва.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че то въпроса с батерията винаги е бил на 1-во място. От видеото излиза, че от 5S до 7 живота на батериите пада от 3 часа на 2,5часа. Доста им е съкратен живота. Какво очаквах, а какво получих ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втората нощ след рождението на 12-ката вече всичко е наред: изключвам в полунощ на 100% заряд и сутринта си е пак на толкова.
Явно си намести чакрите и се връщаме в руслото на нормалното енергийно ползване, присъщо на Х-ката. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли с новата операционна система на 20% оставаща батерия вече не показва предупреждаващо съобщение? Преди май показваше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си призная не откривам почти никаква разлика откъм скорост при 12ката спрямо 11.4 на 8+ 

Абсолютно всичко засега върви изключително гладно и плавно и нямам никакви забележки. При батерията също не откривам разлика, като докарвам средно по 5часа и половина screen time. Тук идва момента и че постоянно го ръчкам и самият факт че при вадене от тока сутринта, ползване цял ден с яко Инстаграм,Фб и чат - накрая на денят си лягам на 30% е изключително постижение за мен. Единствено не успях да схвана идеята на новото приложение - Shortcuts :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да схванеш Shortcuts, се разрови за Workflow. Почти същото е.

Даже и уиджетите работят. Ето видео за YouTube download. В описанието има линк за уиджета. Open in Shortcuts и готово

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, не ставай нахаленdefault_smile.png Във фото лайбърито само.

Само тук трябва да се пуснеc19d8e53c274f51a48597e8fc489490c.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gogi6 написа:

За да схванеш Shortcuts, се разрови за Workflow. Почти същото е.

Даже и уиджетите работят. Ето видео за YouTube download. В описанието има линк за уиджета. Open in Shortcuts и готово

 

Гога,не иска да бачка нещо YouTube download-а. Добавих го както си писал,тръгва донякъде и въобще не излиза менюто за избор на формата.Нещо аз ли бъркам? Би ли пробвал при теб работи ли?

 

Редактирано от Pe6e
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на съфорумника за идеята и насоката за създаване на “пряк път” за wifi!
Пп: харесва ми новият ъпдейт, поне няма бъгове за сега, за батерията нямам какво да добавя от по горните коментари, но това “Ч” на часовника направо о...а пайзажа :)
d47e70d5f63029869d2a1be1a11ad4a7.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да направи видео на Shortcuts  Wifi on/ of ,  че как ли не опитах и не става :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам навика да ъпдейтвам веднага след като се появи новия iOS, принципно чакам да чуя отзиви и впечатления, ама нещо много и се чудя на 12-ката. Какво ще ме посъветвате вие?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, че търся мнение. Няма и смисъл да се обяснявам защо питах, в полемики с Вас господине не си заслужава да влизам. И все пак ще попитам - какъв ви е проблема с моя въпрос??? Тежко ли ви стана, че го зададох? Или ви пречи по някакъв начи?
Ако е така моля някой да ми изтрие въпроса, че човека е възможно инфаркт да получи от него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, anych написа:

Нямам навика да ъпдейтвам веднага след като се появи новия iOS, принципно чакам да чуя отзиви и впечатления, ама нещо много и се чудя на 12-ката. Какво ще ме посъветвате вие?

Това, което пише в профила ви, че сте с 10-ка в момента вярно ли е или не е обновен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...