Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 12


gogi6

Recommended Posts

Не е обновено. С 11.4.1 съм. Но още ми е пресен спомена за 11-ката, като излезна, за това ме интересуваше какво мислят хората, които вече са ъпдейтнали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 843
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    112

  • gogi6

    100

  • simba4

    62

  • Asen_77

    49

Мислим, че си струва и особено за по-старата генерация апарати, като вашия, чета навсякъде само добри отзиви.
Е, някой взривен и някой със спраскан дисплей от минал отгоре му Камаз се среща чат-пат, ама това е в границите на допустимото, все пак.

Едит: тази потребителка е ъпдейтнала току-що своя 6S с iOS12 и споделя положителни емоции с новата 12-ка на апарата и.
Като и гледаме физиономията явно ще да е адски щастлива от това свое решение- тоест ъпдейтавйте смело.

IMG_7170.jpg

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега anych, въпрос на избор е ъпдейта.Обнових 6 S до 12 ios и телефона е ок.Ти си решаваш.Какво конкретно искаш да знаеш за 12-ката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска забелязах че, Screen Time - ма ми се е рестарирал тоест статистиката за 17.09 и 18.09 я няма :o a2733cbb5498d3b1df1deb7eff1487a5.png


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.09.2018 г. at 11:40, Mich написа:
Още един подобен цитат и то с огромна снимка и ще има наказание!!! Не си потребител от вчера, че да знаеш, кое е редно и кое не!

 


Колега би ли шернал шорткъта за спиране и пускане на wifi


Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път, когато се опитвам да ъпдейтна през iTunes ми изписва, че сесията ми е изтекла (грешка 3259). Някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за стари телефони /моя е 6-ца/ и с 12 Ос май не вървят нещата. Дрейна на батерията е ужасен. Вярно върви една идея по-добре но е съвсем малко по-добре. На повечето приложения телефона почна да ври а преди го нямаше този ефект. Май ще връщам на 11.4 дорде е време.

Редактирано от PeTk0FF
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм със 6 и си работи усезаемо по бързо, батерията е същата като 11, то така ли иначе всяка вечер е на зарядно, аз минах през рестор и set as new.

Интересна нова функция в 12 е BedTime, харесва ми.

IMG_0020.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това good morning не излиза при мен?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bed time го има и в 11

Моя грешка, сега го забелязах и си мислех че е ново в 12.


Sent from my iPad using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по някаква причина ми изчезнаха бутоните за камера и фенерче на заключения екран. След известно цъкане където трябваше да са бутоните, сами се появиха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това good morning не излиза при мен?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

В локация пусни времето да е на “винаги” да се обновява, в Do Not Disturb пусни Bedtime да е активно.


Изпратено от iPhone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин свалих от зарядното на 100% и сега гледам в Battery, че времето на Screen On продължава да се трупа от преди зареждането, а преди започваше отначало. Така ли е и при вас? Освен това, Screen Off не мога да го разбера. Изписва ми 16 минути? И още един въпрос, който може да ви се стори малко глупав, но има ли нещо общо между тези показатели в Battery и функцията Screen Time?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както предвидих, безсънните нощи започват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ъпдейтнах 6S-а до ios 12 чрез рестор и set as new. Има нещо в статус бара, което ме озадачава. Гледам, че при някои колеги с 12-а, часовника е в левия край вече, а сигнала за покритието е преместен в десния край, до батерията. При мен си е както при 11-та - часовника е в средата и сигнала за покритието в левия край. Не че ми е проблем, но ми се иска да разбера дали това разположение зависи от модела на iphone-а или от версията на ОС-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е за iPhone X само и за новите модели Xs, Xs Max, заради ноча

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз забелязвам значително подобрение на батерията ми след като ъпдейтнах. От ден и половина почти на 2 дена и малко кара, а правя същите неща както при 11ката. Найстина едно голямо браво на Епъл за този ъпдейт, явно можело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг освен мен има ли проблеми с Universal Clipboard? (копиране на нещо от 1 устройство и пействане на същото нещо от друго устройство)

Пробвах да изляза от iCloud и на двете устройства, включвах и изключвах Handoff, рестартирах, но нищо не помага. 

Още от бета периода го имам този проблем, но все забравях да го докладвам. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4a7bde4e8403c2d7b04189f43de62197.png Screen Time на Last 7 Days пак ми бъгна :D
П.П забелязах че, телефона се зареджа една идея по-бавно от преди но после батерията държи повече с ios 12


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случи ми се на под 20% батерия да ми се рестартира телефона два пъти. Здравето на батерията е 94% и пише Normal peak performance. След това направих рестор, да не би да се е бъгнало нещо от ъпдейта. Дано да е бъг на ъпдейта, че не ми се сменя батерия на 1г.

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че когато пиша и искам да преместя курсора задържайки върху клавиатурата и не става. Има някакъв бъг, преди нямаше никакъв проблем, а сега повечето пъти не иска, или му трябва време докато започне да се мести?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.09.2018 г. at 14:50, kal1ch написа:

Някой друг освен мен има ли проблеми с Universal Clipboard? (копиране на нещо от 1 устройство и пействане на същото нещо от друго устройство)

Пробвах да изляза от iCloud и на двете устройства, включвах и изключвах Handoff, рестартирах, но нищо не помага. 

Още от бета периода го имам този проблем, но все забравях да го докладвам. 

Ако някой се сблъска с това - Reset All Settings на всички устройства ми реши проблема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Battery Health беше 94%, след ъпдейт падна на 93. Направих чист рестор и пак се върна на 94. Препоръчвам чист рестор да се измие калта от устройството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...