Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 12


gogi6

Recommended Posts

Точно след 10- на зареждания ще стане на 93%, спокойно и при мен бе индентична ситуацията. Може би първоначално се трият някакви файлове със статистиката и по-късно всичко си идва на мястото. Не му забелязвай.


Изпратено от iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 843
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    112

  • gogi6

    100

  • simba4

    62

  • Asen_77

    49

Приятелю 3 месеца ползвах Note 8 който продадох преди 3 дни с 500лв надолу само и само да го разкарам. Няма по-бозаво нещо от който и да е андроид телефон ако ще и 10бона да струва. За 3 месеца получих 3 ъпдейта след които трябваше задължително да преинсталирам всичко от 0 за да работи телефона. Още като взех Х в сряда го ъпдейтнах ОТА и всичко лети. Така, че за айфон всяка цена си заслужава.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А? Че не са свет не са, ама моля те, не намесвай андроида. Недей


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баце, ако охладиш малко страстите и зададеш правилните въпроси ще е по-добре за теб откъдето и да го погледнеш.
Болшинството от хората по света и у нас се хвалят колко добър ъпдейт е това (особено за по-старите апарати), но това не значи, че някой и друг апарат няма проблеми.
Успокой малко, прасни един "хард ресет" (както обичат да казват андроид феновете), рестор без да връщаш бакъп и виж дали пак ще е така.

Брийт, брийт братко и си повтаряй: аз съм ябълка, нахапана ябълка, 12-тата нахапана ябълка... омммммммм... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи си играх с телефона и го свалих до 3% батерия, нямаше дерт с рестартиране. :) Явно се е бъгнало при ъпдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята 6-ца я ъпдейтнах от 11.4.1 на 12 и започнаха страшни ядове. Батерията падаше за отрицателно време а на приложения и игри телефона ставаше врял.  Направих й рестор обратно на 11.4.1, но пък не искаше да ми върне бекъпа заради по-високата версия на 12-ката и сложих наново 12 с чиста инсталация и пак си върнах бекъпа. Сега вече се закрепи и работи сравнително добре като и батерията се стабилизира. Знам, че телефона е стар и т.н. и няма как да станат чудеса с него, но пък си ми харесва. Липсва ми Хоум бутона на новите устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С оглед качване на 12-ката на каквото и да е устройство, дайте време ден-два-три самия iOS да се "намести, нагоди, оптимизира" на устройството ви и ще се изненадате от това, което ще видите. 
Просто не се паникьосвайте и не отписвайте веднага устройството си.
И да не забравя - всички ъпдейти на приложения ги правете веднага, защото ще са много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е забелязал че няма вече ограничение от 150 мб за теглене/ъпдейтване на приложения през мобилния нет..?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е много за тук, ама няма къде.
da233dacef6933ee5efe9829cd6bb80d.png

За iOS няма ъпдейт.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26.09.2018 г. at 14:32, linkinpark79 написа:

Някой да е забелязал че няма вече ограничение от 150 мб за теглене/ъпдейтване на приложения през мобилния нет..?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Имам два апарата на 6.1.3, един на 9.3 и един на 12. При първите три ограничението липсва от около година. Забелязах го, когато вайбър прескочи границата и се ъпдейтва без проблем. Включително при триене и теглене наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново двайсет - уиджета за времето ми показва Китай... имам някакъв спомен, че и преди се беше случвало, но въобще не помня как се оправяше, търсих, но не намерих в старите теми. Някой помни ли “лекарството”?584425c88f729ba15eb1429cb04b1a5f.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в Китай и ще ти показва София ???

пп. Деси, извън майтапа странни проблеми репортваш тук или поне при мен не са се появявали повечето.
Което не значи, че ги няма, разбира се, а просто отбелязвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекарството е reset all settings. Ако не ти се ресторва, това е задължително след OTA update!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От ъпдейта мина доста време, до сега не беше го правило. Наистина са странни проблемите и още по-странно се лекуват, включих WiFi и ресетнах кеша само със задържане на бутона и после хоум вместо изключване (как го обясних сама не се разбирам). Винаги съм правила ОТА ъпдейтите, нищо че знам как и по-добре default_wink.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ПП между другото става и с ресет ва локейшъна. Трябва да го махна тоя уиджет, 90% от времето нещо не му е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хем търсиш лекарство, хем знаеш как трябва, хем изпитан съвет ти дават... и пак твоето знаеш! Женска работа:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аке не бъркам с това: "само със задържане на бутона и после хоум вместо изключване" правиш ресет на RAM-a. Не вярвам да ти реши проблемите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях на гости в Попово и сутринта като станах за моя изненада ми показа за първи път КОНГО? и си го снимах за спомен.Следобяд като се прибрах всичко си дойде на мястото ,показва Велико Търново и всичко е нормално.

ED04C3AA-A3C3-44C0-98A7-EEF83BFCFABD.png

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е забелязал че няма вече ограничение от 150 мб за теглене/ъпдейтване на приложения през мобилния нет..?


Sent from my iPhone using Tapatalk

34bda7108a2cc6c3681abb42a4f31b03.png
Това е от преди минута.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа,когато ъпдейтвам приложения през мобилния нямам ограничение.За теглене обаче го имам......луда работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, излиза ми ъпдейт за Xplore TV, а никога не съм го инсталирал.

p.s. Това било mtel now

Да не е напразно поста, в 12-ката как разбирате колко е време е използвано устройството.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето от преди малко,ъпдейтвам без проблем 434.5 мб.......IMG_0039.PNG


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се сортираха нотификациите, бях забравил, че я "има" тази екстра. Горе-долу от когато пуснаха 12-ката 2-3 пъти сработи. тц тц

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да работи постоянно, трябва да минеш през всички приложения в Notifications да им дадеш в Notification Grouping ot Auto на By App.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, MagicNAS написа:

 

И на ауто и на by app пак си ги групира когато си иска, определено му трябва фикс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...