Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 12


gogi6

Recommended Posts

Мисля че ги групира само когато са 4+ notifications от един аpp. Aко са 2, няма grouping. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 843
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    112

  • gogi6

    100

  • simba4

    62

  • Asen_77

    49

Няма такова нещо. Групира и когато са две нотификации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен групира всичко. Може би при OTA ъпдейт по подразбиране взема, че не трябва да групира като при 11-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми 6S е обновен до iOS 12 чрез OTA и въпреки това нотификациите се групират. Мисля , че ресет all seatings ще оправи нещата при колегата.

 

 

Изпратено от iPhone

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моят 7 плюс си ги групира. Само ОТА ъпдейтвам и връщам бекъпи. А е минал и през сто бети.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно бързо оплакване да направя, като предполагам, че е за тази тема.

От 3-4 дни (е, хайде и 5-6 да са), Х-ката ми започна да прави дребни, но досадни проблемчета, които в даден момент дразнят много.
При слайдване да отключа екрана застива или на изцяло бял или на изцяло черен екран и трябва да повторя операцията за да прихване правилно.
В даден момент power бутона при звънене го натискам веднъж, за да мютна звъненето, а той влиза в ролята на червена слушалка и отказва обаждането (без второто натискане) - при рестарт се оправя до...следващия ден.
Едноцветния екран се проявява и при отваряне на камерата, но по-радко се случва.
От днес и Телеграм ми прави тъпи номера - отварям го по обяд да напиша нещо и ми се изсипват 20-30 реплики, писани в последните 3-4 часа.
Следобяд се повтори това, а никога не ми е го е правило до този момент.
Уатцапа и той - започва да ми звъни и гледам един контакт ми звъни, а друг е на изчакване (при Уатцап няма такава функция, знаете).
Приемам обаждането, говоря и после влизам да набера второто обаждане и гледам, че няма пропуснато.
Звъня на човека и питам дали ми е звънял - не, не ми е.

Спирам до тук, че само като описвам се изнервям...

Адски досадно и не знам как изведнъж от няколко дни се появи всичко това.
Предполагам, че е от 12-ката, ама защо пък сега се появи всичко изведнъж, а н еоще от самата инсталация се чудя...?!?!

пп. Не съм хард или софт ресетвал, след качване на 12-ката и съм на А1, ако е важно.
Това само като инфо го пиша, за да не ме пита някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телеграма на мен периодично ми прави номера. Или не идват нотификаци, или като отворя приложението идват наведнъж, както описваш.
Ама си мисля, че в по-скоро омазване от отворена уеб версия на компа.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да копирам целия пост, но се отнася за проблемите на algor...та, става ясно, че това което сме говорили за рестор или поне reset all settings след ъпдейт е имало смисъл. Не налагам мнение, но доста опит понатрупахме в годините. Неприятно е да, но системата винаги се омазва. Винаги ресетвам настройките след OTA update и после пускам нотификациите на всяко желано приложение. Поне това правете!

За тези които не знаят

Telegram X by Telegram Messenger LLP https://itunes.apple.com/bg/app/telegram-x/id898228810?mt=8

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че има някой, който да отрича добрия вариант с рестора и то не само след ъпдейт.
Сам съм го препоръчал поне 200 пъти на различни хора с проблеми, но честно казано до сега не ми се е налагало да го правя.
По-скоро се чудя как извество време апарата работи на 6, без грам проблем и забележка и изведнъж се започват на 3-4 различни проблеми, каквито се сетиш.

Както и да е.
Изброих нещата по-горе ивформативно повече, отколкото с очакване някой да даде отговор от какво са предизвикани.
В същото време си мисля, че има голяма доза истина в тези думи:

Цитат

Ама си мисля, че в по-скоро омазване от отворена уеб версия на компа.

Още повече, моят Мак вече е аут ъф ъпдейтс - тоест остаря си, въпреки, че работи брилянтно.
Не казвам, че има връзка, но точно тези две апликации при мен имат и десктоп версия (Вайбър също, но аз не обичам тази апликация и я имам, но рядко я ползвам пълноценно като другите).
Ще си поиграя малко, пък да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с белия или черен екран съм го виждал и на 11-ката. Не е от новата ОС. А другите бъгни са си от приложенията.
При мен: рестор на чисто и сет ес ню - никъкви проблеми, всичко върви мазно, батерията е като с 11.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, algor написа:
Аз не мисля, че има някой, който да отрича добрия вариант с рестора и то не само след ъпдейт.
Сам съм го препоръчал поне 200 пъти на различни хора с проблеми, но честно казано до сега не ми се е налагало да го правя.
По-скоро се чудя как извество време апарата работи на 6, без грам проблем и забележка и изведнъж се започват на 3-4 различни проблеми, каквито се сетиш.
Както и да е.
Изброих нещата по-горе ивформативно повече, отколкото с очакване някой да даде отговор от какво са предизвикани.
В същото време си мисля, че има голяма доза истина в тези думи:
Цитат
Ама си мисля, че в по-скоро омазване от отворена уеб версия на компа.



Ако някога си се занимавал с отключена IOS( jailbreak), ползвал си iFile и си правил определени неща по папки и файлове, изобщо нямаше да се чудиш. Трупа се огромен кеш от приложенията , който всеки момент може да причини бъгове. Още веднъж казвам, Reset all settings прави чудеса и донякъде изключва рестора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресета не заменя рестора когато се касае за бъгове. Съгласен съм , че ресета чисти кеш особено от програми като фейсбук , ВК , скайп и подобни.

 

 

Изпратено от iPhone

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е чувал за проблем с пуш сървър? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аида64 ми ъпгрейдна SE-то ;)

edit: Преди малко ъпдейтнаха програмата и пак съм със стария телефон :(

0818EA6E-FF39-455F-93EE-C430CBAB56B2.png

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи истински проблем за мен: автоматичното ъпдейтване на приложенията не работи по никакъв начин. Всичко е активирано дори да ги ъпдейтва през мрежата и пак не работи. Някаква идея има ли някой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стар е проблема от много отдавна.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОМГ само на мен ли ми се струва, че с тоя ъпдейт телефона се забърза чувствително?! ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнаха ли "ч."-то след часовника?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там си е още


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде изчезна менюто restrictions и по-точно заключване на настройки, като например гпс, мобилен нет и т.н.?
Четох, че го заменят със screen time, но там виждам само за отделни приложения, не настройки по системата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук!

59b3acd3aaa7243c82db38c84fb96fee.png

В screen time.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Редактирано от arm11
Колко пъти трябва да повтaряме едно и също???
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблеми имам с бързите отговори при заключен екран. Особенно при бозата наречена Viber. Изобщо не изпраща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това означава, че е крайно време да смениш у-вото цинцер!


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...