Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 12


gogi6

Recommended Posts

Точно вчера се оплаках на приятел, че онзи ден веднъж и вчера три пъти ми се наложи къде с рестарт, къде с включване на самолетен режим да си възстановя мобилния интернет, който в даден миг зачезва.
Но не знам защо от два дни го имам този проблем, а не съм качвал или ъпдейтвал нищо скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 843
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    112

  • gogi6

    100

  • simba4

    62

  • Asen_77

    49

При мен с Бета 5 на 12.1 не съм забелязал такива проблеми


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трети ден поред и при мен е така с мобилния. Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой имал ли е проблем с Car Play?

На 2 телефона, iPhone X/iPhone XS

липсва в менюто. Единия беше на Руски, другия на Английски. След смяна на езика, се появи. После отново върнах предишните и си беше там.

Преди това, рестарти, ресети всичко, но не се получаваше, няма и няма.

Следващия проблем е че не се свързва с колата. Нито X, нито XS.

И двата телефона са с 12.0.1. Моя е Х, имаше си в менюто CarPlay и си се свърза и работи от раз. Единствената разлика е ча на моя е 12.1 б5.

Пиша това защото се изчерпах от идеи и проби.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука си е бре, не е мърдало!




Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Редактирано от arm11
Огромни картинки!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го ползвам почти всеки ден, особено от както пуснаха Waze.

Не съм имал подобни проблеми нито с Х, нито сега с Xs Max.

По-скоро може проблема да е в колата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 1-2 дни не ми се ъпдейтват приложенията. Теглят се донякъде и после дава грешка с опции done и retry. Рестартирах и пак така. Имаше проблем с облачните услуги на Епъл вчера и оня ден, та го отдавах на това. В момента систем статусът не дава да има засегнати услуги. 

Сега изключих WiFI и на мобилен нет ги тегли... Нет1 е доставчикът, ще им звъня. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой има ли проблем с активация на iMessage?От два дни съм с iphone Xs Max ios 12.01 и какво ли не пробвах и не става и не става.Стои си на waiting for activation.Преди това iphone X също ми беше на 12.01 и всичко беше ОК.Пробвах какво ли не.Ресет,рестор set as new,връщане на backup,ресет на сетингс и пак не става.Ще съм благодарен на някакви идеи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Теленор ли си? И аз имах такъв проблем преди няколко седмици. Централно е - нещо м/у оператора и Епъл. Звънни им да ги питаш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да на Теленор.Звънях и казаха,че всичко изглежда наред и ме посъветваха да направя рестор ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега саsa, активирал ли си СМС в настройки ? Активираш си iMessage и изключваш СМС след това.

 

 

Sent from my iPhone Х using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от 'к'ъв зор трябва да изключва смс - с какво помага това? Утре да пусне тема "що не мога да пращам смс-и" ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега , чети ..трябва да включи СМС , така се активира iMessage и чак след това да деактивира СМС ако не желае да праща СМС .Така се активира iMessage чрез сърварите на apple и оператора.

 

 Едит:

https://support.apple.com/bg-bg/HT201422

 

 

Sent from my iPhone Х using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко Alxx няма да пусна.Знам какво правя(надявам се ?).Пуснато е колега,но не става.Просто не иска да ми активира номера.Предполагам е нещо от оператора защото сложих друга карта която беше на 5-ца и пак не стана.Гредата е,че като върнах карата на 5-цата и там умря ?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А и явно пиша в грешната тема защото не е и от ios 12 след като 5-цата е с 10.3.3.Моля,да бъда извинен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излез си от акаунта и пак влез .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го вече и това.Звъннах пак на Теленор и им казах,че искам да си оправят проблема и обещаха утре да ми звъннат.Ако някой на Теленор му се рискува ? нека си деактивира imessage и да пробва да го активира пак.Според мен няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи след като писах, се сетих, че когато бях на телемор редовно имах ядове с активацията. За жалост няма точна рецепта за излизане от ситуацията - кога стане, тогава...

Въпреки, че съм с пренесен към свиваком номер, никога до момента не съм имал такъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, казаха, че я пускат и най-вероятно ще е в 20 ч както обикновено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

T.e,X и 8 са забравени вече.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заради часовата разлика. В момента с Калифорния разликата е 9 часа. Те сменят часа тази неделя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

a2ecf8496a0a220869375126b18ab9b3.jpg


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересна е добавката за shutdown management-a (в чейндж лога отдолу нагоре 4-тата). Някой изпитвал ли е подобни неща на Х и 8? Преди имаше такъв проблем с 6S зимата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...