Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Масовото производство на iPhone SE 2 вече е започнало


dessyteneva

Recommended Posts

iPhone-SE-2.thumb.jpg.5ec1cf3c990d2469e92e2eba5f954a1d.jpg

Слуховете за евентуален бъдещ наследник на хитовия малък модел iPhone SE напоследък се увеличиха лавинообразно, но един нов доклад твърди, че 4 инчовият телефон може би ще притежава ключова функция на iPhone X.

Бенджамин Гескин, който има добри попадения, по отношение на продуктите на Apple заяви във вторник, че т.нар. iPhone SE 2 ще предложи възможност за безжично зареждане по стандарта Qi. Гескин добави още, че кодовото име на модела е Jaguar и той ще има стъклена конструкция, вместо алуминиевото тяло, познато ни от неговия предшественик. Според собствените източници на дизайнера по веригата за доставки, iPhone SE 2 вече е влязъл в масово производство, а по-рано този месец документи на Eurasian Economic Commission намекнаха, че той ще се появи преди септември.

Различни слухове твърдят, че iPhone SE 2 ще запази 4 инчовия си дисплеи и ще работи с чипа A10 Fusion на Apple, като все още ще има хоум бутон и сензор за пръстови отпечатъци в него, но ще остане без стандартния 3.5 мм жак за слушалки. Що се отнася до останалите подобрения, камерата със сигурност ще получи такива, но дисплеят най-вероятно ще остане LCD, за да бъде позиционирано устройството в ниския ценови диапазон. Според анализаторите, стартовата цена на iPhone SE 2 ще бъде същата като на неговия предшественик – 349 долара, а премиерата му може би ще се състои през май или юни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми стига да сложат камерата на Х, нито голям дисплей ми трябва, нито LCD, нито жак. Aма надали, за жалост.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що да не може, единственото дето не съвпада е жака, ама никой не гарантира кое е слух и кое истина, аз също залагам на добре познатия дизайн с леки подобрения, защото трябва да го задържат евтин. Ще видим като излезе.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Епъл го произвеждат само за спорта и няма да го продават :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...