Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Отказване на абонамент към приложение


valkov1989

Въпрос

Здравейте!С приятелката ми сме в family sharing и тя беше изтеглила някакво приложение с демо период и след еди-си колко дена струва 56лв.на месец.Изтегли го чрез нейния акаунт(тя няма дебитна карта към него)и го изтри след малко.Вчера съм получил invoice от Apple че са ми изтеглени 56лв за това приложение.Проблема е че не намирам как да откажа абонамента и как да съобщя за проблем да ми върнат парите?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Пиши на създателите на приложението и обясни ситуацията. Изискай да ти върнат парите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абонамента се отказва от Настройки/ най-горе на Apple ID../ iTunes AppStore/Apple ID и там намираш Subscribtions.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

fc78447116dfc8b5625939b6f84a4691.jpg
На моя телефон нямам такава опция.Довечера ще проверя на нейния.А има ли шанс да си върна взетите вече пари.Натискам на report problem от invoice и нищо 359b472a7b930995450deb589ff9223f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От телефона май не може, трябва да намериш опцията за отказ от приложение в iTunes на компютъра. Аз си възстанових 99.99 евро, които сина ми беше платил за диаманти или други такива глупости в една от игрите. Нямах проблеми.
Май има 14-дневен срок, в който без обяснения да си поискаш парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко ъпдейт:Понеже тя е изтеглила приложението всичко при нея се появи-отказа от абонамента и съобщаването на проблем с изтеглянето.Писах на apple да видим дали ще ми ги възтановят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това ми харесва в apple компания, че ако има нещо нередно с телефон, пари, приложение - всичко се оправя в полза на потребителя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Малко ъпдейт:Понеже тя е изтеглила приложението всичко при нея се появи-отказа от абонамента и съобщаването на проблем с изтеглянето.Писах на apple да видим дали ще ми ги възтановят...

Възстановяване на пари от покупки става само ако имаш активен Apple support!

За предпочитане е да използваш тази връзка, като обясниш подробно ситуацията- https://www.apple.com/emea/support/itunes/contact.html

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отказал съм приложения за няколко хил. $ и никакъв съпорт не съм ползвал. Пък било то и активен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,за мое успокоение от бъдещи таксувания да ви попитам дали съм го направил правилно.

Малкия играе fortnite на ps4 ,но от вчера излязъл нов galaxy скин за играча и искаше да го има.Tой може да се спечели или да го има ,като влезе през браузер в определен сайт и се прави верификация на ps4 акаунта и от там те препраща в app store да изтеглиш някоя игра или приложение и да го ползваш минимум 1 минута и по този начин ти подаряват скина ,но уловката е че всичките приложения бяха с абонамент на месец и аз изтеглих hotspot shield vpn със 7 дена фрий и след това по 24 лв на месец.Въпросния скин така и не го получихме към играта и реших да махна приложението hotspot shield vpn и да си махна абонамента.Прикачвам 3 снимки ,направил ли съм всичко правилно с отписването от таксата,да не получа известие от картата че съм олекнал с 24 лв:).Благодаря.

fullsizeoutput_1105.jpeg

fullsizeoutput_1107.jpeg

fullsizeoutput_1106.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...