Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Първия очакван iPhone за 2018-та година е iPhone SE2. За сега присъстват само слухове за това как ще изглежда модела SE2. Част от слуховете са, за телефон с визията на iPhone X, стъклен гръб с безжично зареждане и размер на екрана около 4.7 инча.

 

iphone-se-2-olixar-cases.thumb.jpg.a62721340a372720c6f9ee574cd618d1.jpgiphone-se-2018-sp-real.thumb.jpg.78957b7041bdfd83b5cce8859111775b.jpg

31.thumb.jpg.3cb2dca923b9f09d063080867ff1ff05.jpg

 

На другата граница са слуховете, за модел SE2 със абсолютно същия дизайн като SE, но с по-бърз процесор и вероятно нови цветове, запазване на 3.5 мм жака за слушалки и може би безжично зареждане.

 

FsYaXpUQaBS3Efn8NrVdK5-650-80.thumb.jpg.50866cbb827f8bbb135b922ce25c553e.jpgiphone-se-22.thumb.jpg.65db3eac35614a7be078919fe68cb1de.jpg

 

Очакванията са, този модел да бъде представен на предстоящия WWDC 2018 на 4-ти юни 2018 г.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През септември 2018 година се очакват и три нови модела iPhone. Трите нови модела се очакват да бъдат с вида на модела iPhone X от 2017 година, но със различни големини на екраните и различни характеристики.

iphones-2018-kgi.thumb.jpg.a4e8b8f42b627f8506a9de47f49c1bce.jpg

DdGC-FzXkAExDm2.jpg-large.thumb.jpeg.eca14400132573f499fa787464e63622.jpeg

idropnews_2018-iPhoneXplus_8-1.thumb.jpg.cb184eff3d61d99c04448e7c858d49c8.jpgiPhone-X-Plus-2018-5_top.thumb.jpg.62f65615b5624e273df5d2e869b39768.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за това 6.1" LCD се чудя как ще е с такива безели, като за този ефект е нужен сгънатия олед дисплей :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази година смело мога да си кажа от сега, че ще пропусна новия модел. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и миналата година много говореха така :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има последни слухове, че 6.1 щял да бъде 6.0, но това не е от голямо значение. Там по-интересна е цената?

Аз съм за преподписване, та чакам с нетърпение кой ще замени 7-цата :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече избор дават Епъл, толкова по-сложно е да си избереш телефон. Преди беше лесно - 1 модел, 3 разновидности памет. Сега не само цветовете станаха доста, ами и размерите, и изглежда изборът ще става все по-сложен.
От така наредени 3-те телефона, средният размер ми се вижда най-добър, ама пък е странно да не е флагман, а дори се говори и за по-евтин.
Х-ът ми е много удобен като размер дори за работа с една ръка и свикнах доста с него. Като хвана 8+ и просто си е доста голям и тежък, особено като му се сложи кейс. Ама ми липсват по-добрата батерия и гледането на видео.
Е т'ва е, няма пълно щастие и пак ще се повторя - колкото повече избор, толкова по-сложно е да избереш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично на този етап също клоня към междинния размер. До тука се споменава, че няма да има OLED дисплей, 3D тъч и двойна камера. За мен и трите неща не са от изключителна важност, може би само двойната камера би липсвала. Цената ще е определяща! Ако е с голяма разлика спрямо 5.8 модела, най-вероятно ще взема този модел. При минимална разлика в цената между двата модела, ще мисля допълнително. Да видим епъл какво ще ни сервират тази година. Няма да е същата претоплена манджа, както обичат да казват някой хора. Но едно е сигурно - избора наистина ще е все по-сложен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата манджа е. Нищо радикално ново - дисплей, размер, процесор, камера. Нещата са в застой от три години и освен брутално порастналата цена, няма нищо различно. Е, требе и да се гъзарее...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Чакам си с нетърпение големия Х, но като гледам как цените падат главомолно, тази година май ще чакам повечко преди да го купя защото покупката в първите дни си е чиста загуба на пари. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене тази картинка от iPhone Galaxy Note 9 модела ли е? ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...