Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

X-а го пропуснах

Време е за ъпгрейд от 7

Чакам вече 512-ката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълно разочарование. Така и не разбрах защо цените са толкова високи. Не видам някаква значителна функция, някакво серозно подобрение освен камерата. Триковете с процентите ги знаем вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото видяха че минава номера с X-ката миналата година, защо да не продължат със същите цени? ?‍♂️

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално ъпгрейд от 8/8+/Х към новите според мен няма никакъв смисъл. Камерата, както спомена колегата по горе не видя вчера някакво подобрение освен “bokeh” опцията,която може би ще налична и за другите у-ва на iOS 12.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако бяхха пуснали компакната версия на Айфон и реално продъжлението на SE версията веднага щях да го взема. Ама така с тези безумни инчове. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изчакам догодина нещо по-голямо! Малеят ми тези.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

b5b1d062880ef94c2adfcfdef5a06a6e.png


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Asen_77 changed the title to iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари
https://www.facebook.com/9gag/videos/320457715184568/ Гогиш тоя добре ли е

Бива! Тъничък ми се вижда!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, RedBull написа:

Пълно разочарование. Така и не разбрах защо цените са толкова високи. Не видам някаква значителна функция, някакво серозно подобрение освен камерата. Триковете с процентите ги знаем вече.

Колега, напълно разбирам разочарованието ти, но няма как и Apple да ги подмине световната тенденция в глобален аспект при всички производители на смартфони.
Не знам кой доколко се интересува (извън Apple} от технологиите и развитието на иновациите при смартфоните като цяло, но ако си направите труда да мернете кратка ретроспекция на новостите в последните 7-8 месеца на тази година, ще видите, че флагманите, представени от всички производители не предложиха нищо кой знае какво като добавки от предните си модели. (изключая тройната камера на Huawei P20 Pro)
Щем или не щем идва момента с цикъл на смяна на апаратите през година, а може би (условно, разбира се) и през две, дори.
Няма да преразказвам историята на iPhone, защото я знаете наизуст, но през годините всичко се развиваше главоломно като технологии и иновации и затова ние, потребителите, ъпдейтвахме с кеф всяка година.
Дойде време на една заслужена и малко по-дълга почивка от това препускане, като в общи линии аз лично бих казал, че това не е почивка в смисъла, който влагаме на това понятие, а по-скоро всеки си дава малко повече време, за да може да се засили качествено и да отскочи запомнящо се.
Все пак снощи видяхме и нещо наистина невероятно полезно, касаещо здравето на човек, но не в iPhone, а в часовника.
Не, че има значение за нас, но все пак...

Спирам с този дълъг пост, но за мен лично дойде време да ъпгрейдвам през година.
Извън iPhone X, обаче, в интерес на истината трябва да спомена, че ползвам и едно от най-добрите произведения при Андроид, а именно Huawei P20 Pro.
Не се разочаровайте, а погледнете от добрата страна на нещата, че е време производителите да започнат да обръщат поглед към иновациите при смартфоните в сфери извън камери, батерия, процесор и т.н.
Неведнъж съм изказвал възхищението си към Apple, освен за тласъка, който дадоха в технологиите като цяло и за това, че толкова години не жалят средства и усилия да работят точно в посоката всички смарт устройства да бъдат полезни и да помагат на човек да си следи здравето, да го насочват как да го укрепва и да следва превенциите за "здрав дух в здряво тяло".

А това, което видяхме снощи аз лично съм уверен, че е само началото! 

:cheers: Cheers & Applause :anime3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, kalas_x написа:

Реално ъпгрейд от 8/8+/Х към новите според мен няма никакъв смисъл. Камерата, както спомена колегата по горе не видя вчера някакво подобрение освен “bokeh” опцията,която може би ще налична и за другите у-ва на iOS 12.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk

Опцията е ексклузивна за новите устройства, защото за нея се ползват невралните ядра на А12 чипа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените в евро са по-ниски от миналата година, а реално 1099$ преди в България означаваше 2700 лева, мисля. Това означава ли, че така ще е и сега или цените ще са съобразени с тези в Европа? Т.Е около 2500 лева. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bokeh слайдъра можеха да го въведат и в "старите" телефони (8+/Х), ама тогава хептен нямаше да има нещо ексклузивно в новите.
Изтеглете си focos от стора. Прави същите неща, че даже и повече.

https://itunes.apple.com/bg/app/focos/id1274938524?mt=8


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо си заслужава покупката!
Браво


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

…Т.Е около 2500 лева. 

iStyle го офертират от 2500.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, blackadder написа:


iStyle го офертират от 2500.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

2440 в ozone.bg 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.ozone.bg/mobilni-ustroistva/?promotsii=apple-promo&utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=page-iphone-0918

Ето цени в България.

 

Редактирано от Fatalizr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Збравяте А1 и Вива

2. Отивате на Теленор

3. Вземате плана който е около 30лв т.е. с него Х в момента е около 120лв на месец (може и по-скъпите планове, но този е достатъчен за средностатистически потребител)

4. Вземате Upgrade програмата за още 7лв на месец - грубо 130лв на месец

5. Догодина сменяте за следващия модел без драми и излишни коментари

Сметката:

12х99лв = 1188лв/г (телефон + ъпгрейд таксата)

Това е най-добрата възможна оферта за момента. Цената на Xs е точно толкова, колкото беше Х миналата година и прогнозирам същите планове (Xs Max прогнозирам да е около 140-150лв/месец).

Така всяка година сте с най-новия телефон. Не се занимавате с продажба на стария, не губите пари от обезценяването му и не си сменяте телефона през година, ами всяка есен.

Смятайте колкото си искате, но няма как да стигнете тази цена по никакъв начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената супер, ама за заключен апарат... :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми стана ясна тази ъпгрейд програма или може би е някакъв побългарен вариант на епълската...

 

Аз ползвам тази на епъл .

Дават отключен телефон , безлихвено на изплащане за две години.

Ако ъпгрейднеш ( както е нормалния цикъл) в края на първата година, връщаш апарата, прекратяват ти останалите вноски и правиш нов договор за две години.

 

Тотала е £500 и отгоре в коша за една година.

 

Естествено , никой не те задължава, да ъпгрейдваш и можеш да си изплатиш апарата за двете години с 0% лихва.

 

Да не съм напълно ОФФ. Аз няма да ъпгрейдвам default_smile.png))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не разбрах. Как такса около 30лв + 7лв ъпгрейд и 120 телефон правят 99лв на месец? Според мен е около 160 х12 =1920 за година

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...