Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Миналата година и тази година се двуумя за покупка,но мисля че ще се спра на garmin fenix 5 накрая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма, търпение за плюс версията на Х. Според вас каква ще е първоначалната му цена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

999 за плюса и 899 за малкия. И аз нямам търпение, но дилемата ще е за цветове пак, всичките са много добри...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали най-накрая ще има бързо зареждане или пак ще трябва да се купуват допълнителни простотии и прочие ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според последните слухове-само за IPad Pro ще има 18w зарядно в коплекта, за по бързо зареждане.

 

 

Редактирано от Fatalizr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на цветовете на очаквания iPhone 6.1

 

Dm0iIKhW0AI372y.jpg-large.thumb.jpeg.a3ab228ad7fe9b1da0f31cb6c36e0247.jpegDm1ITG4XsAEHl72.jpg-large.thumb.jpeg.e30f2eda22664fbbd66d75f6f719c247.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа ще е представянето?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги в 20:00 часа започва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам време ще гледам,защото ми е любопитно само за ipad pro.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересуват дати за пускане и цени на новите iPhone модели. Време е за ъпгрейд :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам събитието ще е 2 часа. Според мен ще представят само телефоните и новия часовник, заедно с AirPower и новите AirPods, а следващия месец ще има отделно събитие за iPad Pro и нови макове. 

Аз вече реших, че най-после ще си купя часовник. :D 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как видя, че ще е два часа? iPad мисля, че ще си върви с iPhone, не е лошо да има още едно събитие, но не ми се вярва, според мен ще използват еуфорията покрай теелфоните, за да покажат всичко наведнъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък не отделят много време на телефони. Повече отделят на услуги и софтуер. Според мен ще представят телефони и таблети, интересно е до къде са с часовника и ще има ли нови функции освен по-големия дисплей който се очаква. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, dessyteneva написа:

А как видя, че ще е два часа? iPad мисля, че ще си върви с iPhone, не е лошо да има още едно събитие, но не ми се вярва, според мен ще използват еуфорията покрай теелфоните, за да покажат всичко наведнъж.

Когато си добавиш събитието в календара от официалния сайт е от 8 до 10 часа.

9to5mac са се разровили в сайта и са открили референции към iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr в 5 разцветки и всички нови модели на часовника. (40 и 44 мм)

Както предположих, няма и следа от таблети и нови макове. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този път от сайта на Апъл има нов леак, от който става ясно на имената на новите у-ВА а те са: Apple XS, XS max, Apple XR и нови часовници от 4 серия 40мм и 44мм. Вероятно и 42мм от 3 серия.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук, във форума, ще се отразява ли събитието (както всяка година) или вече да се чувстваме андроид ю/лузери и всеки се оправя кой както намери за добре?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще се гледа, а после почват коментарите. Биха ме изненадали приятно, ако пуснат 6,5 инч. модел с две сим карти за Европа, но е абсурд да стане още тази година

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз бих се изненадал ако пуснат печка с една фурна и 4 котлона!

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На живо в ютуб




Sent from my iPad using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...