Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

iPhone X 64ГБ е 91.99лв. на месец с план 30.99лв.
122.98лв. е сумата общо и това имаше предвид колегата, че 90 лева е само апарата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Xs Max с план 24,99 и програма ъпгрейд очаквам да стъпи на около 116-117 лв(лизинг +такса ъпгрейд). Лошото при тази програма е, че ако случайно се изпусне телефона и стане "злополука няма връщане и апаратчето доста ще се оскъпи, но това е друга тема.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като наближи една година го връщам в Теленор за дефект. След един месец ми изпращат чисто нов, продавам го за 1400 лв. и с тази сума плащам оставащите вноски за още една година, които ще са не повече от 1000 лв. но ще ми останат едни 400 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как го връщаш за дефект, ако няма :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така е, но от както ползвам услугите на Теленор, не знам защо така се случва, но нямам апарат взет от тях да не съм връщал за дефект след една година за проблем в слушалката. В петък ми върнаха чисто нова десятка за същия проблем . Така беше с осмицата и седмицата, явно проблема е в жената :)  и в нейната дамска чанта. Моя телефон го държа предимно в джоба на панталона и не съм имал проблем със слушалката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега какво, пак да се женя ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз все с дисплеите имам проблем default_smile.png

На осмицата два пъти сменях :)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.09.2018 г. at 0:08, gog написа:

Xs Max с план 24,99 и програма ъпгрейд очаквам да стъпи на около 116-117 лв(лизинг +такса ъпгрейд). Лошото при тази програма е, че ако случайно се изпусне телефона и стане "злополука няма връщане и апаратчето доста ще се оскъпи, но това е друга тема.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
 

Колега, струва ми се, че си малко повече оптимист отколкото реалността позволява. Не е особено логично да е по-ефтин от Xs.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е мое предположение, но смятам, че ще бъда много близо, а не че така ми се иска. Но ще изчакаме още няколко дни и ще видим дали съм бил прав. Уточнявам пак защото ставаше дума за програма ъпгрейд. При план 24,99 лв смятам, че цената месечно за лизинг и такса ъпгрейд ще бъде 116-117 лв, може и по-малко, нагоре се съмнявам, че няма да е. В тази сума не се включва таксата от 24,99 лв за този план. Преди седмица в друг форум направих предположение, че цената на Xs max, 512 гб в брой без сключване на договор ще премине 3000 лв, но имаше скептици, а се оказа, че съм бил прав. До 2-3 дни най- късно Теленор ще обявят цените, тогава ще коментираме отново.

Редактирано от gog
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 20 срещу 21 у чужбината, на 27-28 у БГ, което ме кара да се замисля дали, че всъщност на 26- ти ще  има в БГ телефони "официално"

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес пътьом се отбих в iStyle и топла, руса девойка ми сподели в отговор на питането, че на 29.09 ще продават новите модели и в същия ден ще имат и демо, което да се види, пипне и т.н.
Въпросът ми беше кога ще имат демо, за да се запознаем лично, а не кога ще продават, че нямам търпение да си купя. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 21 пускат предварителните поръчки, а на 28 ще е наличен или поне така пише в iStyle. Още 9 дни... далеко ми се види :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, algor написа:

Днес пътьом се отбих в iStyle и топла, руса девойка ми сподели в отговор на питането, че на 29.09 ще продават новите модели и в същия ден ще имат и демо, което да се види, пипне и т.н.
Въпросът ми беше кога ще имат демо, за да се запознаем лично, а не кога ще продават, че нямам търпение да си купя. ?

А топлотата, по кой способ я замери , а също и как точно констатира, че е девойка , защото аз в 12ката, видях само квадратура на плочки да се мери !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май идва време за смяна и при мен. Не намерих смисъл да сменя 7-цата с Х (големее ми и ми тежи осезаемо повече, пък и не съм сигурен, че ще мина Face контрола ;) ), но тъй като ще трябва да го върна на Мтел реших да мина на новия модел.
Четох, поразбрах, недоразбрах... Май на финала Xs ще е избора. Според прочетеното характеристиките с XS Max са абсолютно еднакви, разликата е в големината на апарата и екрана и респективно батерията. XR не ме устройва, защото гоня някакви срокове за смяна, а надали скоро ще е наличен на добра оферта.
Тъй като нямам претенциите да съм прочел всичко важно (еле пък да го знам), ще помоля за информация ако съм пропуснал съществени разлики. Благодаря предварително.

P.S. Новият ще е естествено от Мтел. Фенове сме си взаимно. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

Едно доста крайно, но бих казал адекватно мнение според мен.

Link

 

Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го гледах вчера понеже съм му фен на този дивак:)и е много прав,също разсъждавам като него и затова си купувам телефон на 4-5 години веднъж(мога да ги сменям всяка година ,но няма с какво да ме впечатлят,тази година е същата манджа)Гледал съм прототипи на сгъваем и разширяващ дисплей ,ако стане реалност ще дам 3000 лв .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Резервирах си от iStyle (малко са надули цената) и от Telenor. Gold и Space Grey, който пръв дойде, него ще взема, че и двата цвята ми харесват. Айде на късмет да е! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали знаете, но Виваком предлагат Айфони така да се каже “под масата” именно и от тях ми е моят телефон, та ще ми е интересно дали и новите модели ще предложат.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.09.2018 г. at 11:01, gog написа:

Това е мое предположение, но смятам, че ще бъда много близо, а не че така ми се иска. Но ще изчакаме още няколко дни и ще видим дали съм бил прав. Уточнявам пак защото ставаше дума за програма ъпгрейд. При план 24,99 лв смятам, че цената месечно за лизинг и такса ъпгрейд ще бъде 116-117 лв, може и по-малко, нагоре се съмнявам, че няма да е. В тази сума не се включва таксата от 24,99 лв за този план. Преди седмица в друг форум направих предположение, че цената на Xs max, 512 гб в брой без сключване на договор ще премине 3000 лв, но имаше скептици, а се оказа, че съм бил прав. До 2-3 дни най- късно Теленор ще обявят цените, тогава ще коментираме отново.

Преди 4 дни прогнозирах, че Xs max, 64 гб с план 24,99 лв по програма ъпгрейд ще стъпи на цена под 116 лв, при което имаше съмнения във форума. Оказах се много близо. Точно 110,58 лв, тоест не съм бил оптимист, а реалист. Не че ще си го взема с ъпгрейд, но цената му в брой с абонаментен план е поносима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

e143b487bbd4cf0cc490ad4c94e91494.png

Не знам за вас, но на мен ми се вижда много..


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакам да се появи с двете физически карти.

Като го калкулираш накрая излиза егати-заеби

ff0f857fee3438c051010008267b55d1.png

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С двете карти няма да дойде до тук, само за Китай е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...