Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

преди 13 часа, gog написа:

Преди 4 дни прогнозирах, че Xs max, 64 гб с план 24,99 лв по програма ъпгрейд ще стъпи на цена под 116 лв, при което имаше съмнения във форума. Оказах се много близо. Точно 110,58 лв, тоест не съм бил оптимист, а реалист. Не че ще си го взема с ъпгрейд, но цената му в брой с абонаментен план е поносима.

Колега, аз мислех, че си включил и планът в тази цена, но видях, че съм сбъркал. Прав беше :)!

По темата:

Не знам дали забелязахте, че от А1 са с 7-8лв по-ефтини във всеки план, така се получава, че с ъпгрейд-а ще стъпи към 15-16лв отгоре.

Аз поръчах един Max 64 Gold от Теленор пък да видим. Страшно много се чудех за 256, но там идва 160лв на месец с план (64 идва 145лв).

Ето ми логиката и моля за корекции ако виждате грешка и съм пропуснал цяла група. Досега съм бил 2г с 32GB и не съм усещал някаква огромна нужда от повече(при 16 беше мъка):

~5-6GB - iOS

~20GB - Музика

~10GB - Игри

~5GB - Снимки/Тапети и подобни

~5GB - Приложения

~20 - Свободни за разширяване на горните

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че е само за Китай, но важното е, че честотите са сходни, а и мога да се сдобия с него просто нека да излезе на пазара. Този китайски флагман ми решава проблемите с мъкненето на 4 сим карти


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, surr3a1 написа:

Не знам дали забелязахте, че от А1 са с 7-8лв по-ефтини във всеки план, така се получава, че с ъпгрейд-а ще стъпи към 15-16лв отгоре.

Аз поръчах един Max 64 Gold от Теленор пък да видим. Страшно много се чудех за 256, но там идва 160лв на месец с план (64 идва 145лв).

Ето ми логиката и моля за корекции ако виждате грешка и съм пропуснал цяла група. Досега съм бил 2г с 32GB и не съм усещал някаква огромна нужда от повече(при 16 беше мъка):

~5-6GB - iOS

~20GB - Музика

~10GB - Игри

~5GB - Снимки/Тапети и подобни

~5GB - Приложения

~20 - Свободни за разширяване на горните

В Теленор с всеки план който съответства като цена на план от А1, цената на Max 64 е по- ниска при закупуване в брой, на лизинг цената е по- ниска при А1. Предимство при Теленор е, че може да се вземе на лизинг като се заплати 1/4 или 1/2 от стойността на апарата като тогава цената е по приемлива. Прави ми впечатление от публикации на колеги във форума, че тази година цвят Gold е предпочитан от повечето желаещи направили регистрация.

Редактирано от gog
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, gog написа:

В Теленор с всеки план който съответства като цена на план от А1, цената на Max 64 е по- ниска при закупуване в брой, на лизинг цената е по- ниска при А1. Предимство при Теленор е, че може да се вземе на лизинг като се заплати 1/4 или 1/2 от стойността на апарата като тогава цената е по приемлива. Прави ми впечатление от публикации на колеги във форума, че тази година цвят Gold е предпочитан от повечето желаещи направили регистрация.

Белият е стандартен и не е лош, но някакси е познат цвят. Черният лично на мен не ми харесва просто защото "с нищо не блести". Златният е най-добрият им златен цвят до момента и предвид факта, че за първи път е златен цвят с черен дисплей(ако си спомняте досега златният цвят беше винаги с бял дисплей) остава като добър избор. Разбира се, ако много се притеснявате от идеята, че е "женски" цвят - не е вашият :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах един Макс Голд 64 от мтел с цел да го разгледам за ден два и след това мисля да го пусна за продан за около 2.4, а ако някой от тук му се прииска може и за 2.3 специална промоция за съфорумци, стига недай си Боже да ми хареса и да искам да си го запазя :D 

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Целия интернет прерових и не мога да намеря информация, колко е заетото пространство на чисто нов XS/XS Max телефон? Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нима някой очаква нещо друго? Колкото и да е здраво си остава СТЪКЛО. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не видях А1 да предлагат ъпгрейд. Някой има ли идея дали имат такава опция? Поръчах един sMAX онлайн и никъде не видях такава възможност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат, защото Теленор е официален представител за България!


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат, защото Теленор е официален представител за България!


Sent from my iPhone X using Tapatalk


Така е, но когато ги попиташ за часавника - нищо не знаят :D Да ги *** в официалните представители за България.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е часовника и да го пуснат пак ще е по-евтино от юк или САЩ с DHL отколкото от бг


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам Плесио ги продават само със заводската гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плесио си ги продават както трябва - с две години гаранция.
Купувал съм 1-2 апарата от там през годините и всичко им е както трябва.

Не разбрах само този линк към сайта им в каква връзка е постнат?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Alxx® написа:

Нищо не знаеш. Чети ЗЗП.

Не знам какво знам, ама си го пише.

04503380-E31C-4342-AD33-38526927EC34.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише една година от Епъл, не пише една година по принцип. Който е балък да го тълкува като една по принцип, за останалите има Закон за защита на потребителя и съответните задължения на търговеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка струва ли си ъпгрейдът към ХС спрямо Х?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво му има на въпроса? Ако някой има двата модела, моля да сподели...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...