Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Въпрос на лично предпочитание. Затова колегата се възмути от въпроса. 

За мен не си заслужава, за някой друг си заслужава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви лизинговите схеми на iCorner, не мисля, че на iStyle ще са по-различни!

iPhone X max 64/256 GB
c752a95faddaca08bfdba7d0c5de6283.jpg
37d0155f11d74669396c31d68269119a.jpg


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да споря повече. Обадете се и питайте. Ако не съм прав простете ме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, skpavlov написа:
Цитати, цитати...

 


Няма какво да се обаждаме.
Те могат да си пишат каквото поискат, но ние сме в България и закона казва друго.
Иначе си е твое право да не си знаеш правата и да се доверяваш на нещо написано от търговеца...Те реално точно за такива клиенти са го написали...


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, seldom написа:

Какво му има на въпроса? Ако някой има двата модела, моля да сподели...

Аз ги нямам и двата, все още, но за мен напълно си заслужава покупката на XS MAX. Моите аргументи са - ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН!!! Дори абсолютно никаква друга новост да нямаше, пак щях да го взема защото за мен големият екран е много важен и с този на X се измъчих, трябваха ми няколко месеца, за да свикна. Иначе дизайна, качеството на дисплея и всичко останало ми харесва страшно много, сега в големи размери вече съвсем нищо няма да ми липсва в телефона.
Друг аргумент - Аз използвам телефона си за снимки и обработка на такива, в случая smart HDR и контролирането на bokeh ефекта са game changer-и и по отношение на камерата също си заслужава.
За мен това са главните две причини да оставя 10-тката зад гърба си, но определено не мога да кажа, че ако не ти трябва толкова голям екран си струва да взимаш XS, може и направо X, разлика в скоростта на телефона няма да се усети, а камерата пак си е страхотна, имаш и същия дизайн. Честно казано, ако не беше дисплея, сигурно нямаше да ъпгрейдвам, а не мисля, че и Apple пускат този модел с очакване хората с X да минават на него, той е по-скоро за потребителите на по-старите модели. Както и винаги е било според мен до момента, или си избираш да си с основния модел 2 години, или с S-модел. В случая за тези, на които не им е нужен по-голям екран, а вече имат X, бих препоръчал да си останат с него защото догодина се очаква модел с още по-малки рамки, тройна задна камера, по-малък нотч (за тези на които им пречи) и ред други екстрички. Всеки сам да преценява! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за отговора. За мен лично Х-са ми малее и това е водещото, което ме кара да ъпгрейдна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Dean написа:

  Честно казано, ако не беше дисплея, сигурно нямаше да ъпгрейдвам, а не мисля, че и Apple пускат този модел с очакване хората с X да минават на него, той е по-скоро за потребителите на по-старите модели.  

Не знам защо повечето хора ограничават дали има или няма причина за ъпгрейд само за ползвателите на iPhone.
Трябва да ви кажа, колкото и да ми е странно на мен, че около мен 3-4 души, фенове и ползватели поне от 2-3 години на серията Самсунг, ще скачат сега на XS Max по идентични на тук написаните причини - дизайна не предлагал нищо ново, дисплея им бил ръбест и едикакъвси, камерата нямала съществен ъпгрейд, спрямо S8 и S8+ и S9 моделите и не си струвал ъпгрейда към Ноут 9, поради което рипат на XS Max.

С която вметка искам да кажа, че явно дойде времето (бях го споменал някъде из темите преди 2-3 седмици) феновете на която и да  е марка да се уморяват от еднообразието и непредлагането нищо съществено за ъпгрейд, поради което сменят ОС генерално.
Технологичен лек застой, в който марки като Apple и Samsung просто се засилват (според мен) и до година-две ще видим неща, които наистина ще ни спират дъха.
А до тогава с ъпгрейд или не ще вървим напред куцук, куцук (това тези, които имаме моделите от миналата година) или юхуууууу с кеф и наслада на новия модел (за тези, които ъпгрейдват от модел на 2.3 години).

Едит: Аз лично (както и миналата година) искам да видя, пипна, разгледам, усетя и ще преценя. За сега по-скоро съм на мнение, че не си струва да сменям Х-ката, но...Винаги има едно голямо НО.

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо започват оплаквания от силата на сигнала, wifi и cellular...Притеснен съм, а чакам доставка към 8-ми в щатите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай! Важното е да го държиш правилно. А как е правилно? Apple ще покажат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хихи, антенката му е отдолу, значи го хващаш с два пръста в горния ъгъл и се молиш да не го изпуснеш, че става мазало.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спомени от далечното минало, когато ни подаряваха безплатни бъмпери. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надай се на Безплатно от чичо ти Тим. Всичко се плаща вече, дори и приходника от жак към лайтанинг ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! - "прИходник" е уникално! И технически верно!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне да кажат една на колко бройки е дефектна, та като ида в магазина да броя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще броиш, ама доста магазини трябва да обиколиш, те нашите нали зареждат по две бройки...а и то, ако е конструктивен проблем, няма да е на бройки, а масово като с четворката. Единственото, дето четох е, че не е рядко срещано, според оплакванията на потребителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то вече е 3.2К. Може би имаше предвид 4? ))

6aeaeb5799116d1fcd23102470297ef3.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още не ги осъзнавам нещата, сега като ги изтегля и ги видя в ръката ще ми стане лошо пак. Да взема първо Apple Watch 4, за да ми покаже ако ме чака някое инфарктче... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5090a8c99e2c42be5545ac96371277d4.jpg
2a93101c36b7138b6707a2ac1b84683b.jpg
?


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито! Със здраве да си го ползваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еха да ти е честит добре изглежда.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://money.bg/gadgets/iphone-xs-i-xs-max-eto-kolko-shte-struvat-v-balgariya.html

 

:(

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...