Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

XS-a , за момента е това, че Max ще се забави драстично

 

Благодаря на всички!

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа...баси цените обадиха тия...

Аз ще пусна излишния ми за 3к :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го поръчал от 900 места и досега от никъде не са ми се обадили да потвърждавам каквото и да било. Предполагам, че или няма да го получа от никъде, или едно село куриери ще са пред нас в петък.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре единия трябва да е на адреса в Маями.

Излишният на 28-ми.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам XS вече няколко дена и сякаш батерията му държи по-малко от старата 8-ца, ще му дам още малко време за крайно мнение.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, BigP написа:

Ползвам XS вече няколко дена и сякаш батерията му държи по-малко от старата 8-ца, ще му дам още малко време за крайно мнение.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Противоположна информация има из мрежата, но общото впечатление е, че е по-слабо и от Епъл лъжат както винаги...

Редактирано от Pe6o666
Оплакване от потребител...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първо място ме отблъсква цената! Външния вид се приема различно от всеки, но за мен е грозен. Тези циреи отзад направо ме убиват. Досега не съм срещнал кейс, който да стои добре на Х. Единствено dbrand, но там е друга система. В тази пуста IOS обаче съм влюбен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В olx има някакви мизерници дето само подбиват цените, XS MAX за 2300 лева и като му пишеш на тоя тарикат ти се включва от английски номер и ти обяснява как може телефона да е при теб до 2 дни, но първо иска превод на сумата по банкова сметка. :D
Такива ги има и за X дето са го пуснали за 1200 лева и сега като ги пуснем в продажба нашите за 1.4-500 хората ще започнат да изпращат линкове как ги имало за 600 лева пък ти си надул цената до небето. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И веднага му препоръчваш да си купи от Англия за 600 лева и да види какво и кога ще получи ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звъняли са ми от Теленор за потвърждение, но за съжаление точно тогава не съм била около телефона, а оператор не знаеше за какво става въпрос, въпреки че обаждането беше от техния номер. Кога ли ще звъннат пак, някой имал ли е обаждане, да каже кога ще има бройки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, dessyteneva написа:

Звъняли са ми от Теленор за потвърждение, но за съжаление точно тогава не съм била около телефона, а оператор не знаеше за какво става въпрос, въпреки че обаждането беше от техния номер. Кога ли ще звъннат пак, някой имал ли е обаждане, да каже кога ще има бройки?

Вчера ми се случи същото нещо!

Обадих се обратно на оператор и го помолих да им каже да ми се обадят пак. Малко се забавиха с около 3ч, но накрая се обадиха и го потвърдих. Успех!

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, явно тая дето говорих с нея е била съвсем неориентирана, защото даже не виждаше защо може да са ми звъняли, аз й казах, че съм направила заявка и сигурно за това и тя се съгласи. Ще звънна пак явно...не, че много разчитам на тия списъци, ама да ме има за всеки случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Статусът на Вашата поръчка с номер 123123 е променен на Доставя се до магазин на А1.

Доставката на поръчаното от Вас устройство до избрания магазин на А1 ще бъде насрочена за28.09.2018;

Опааа бре тези пък ще се окажат точни тази година.

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък няма никакво инфо от никъде. Гледам, че тази нощ в 00:00 е премиерата в iStyle, накрая ще се принудя да ходя там...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година като преордърнах от iStyle така и не ми се обадиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStyle са най-големите кретени , аз още чакам beats by Dre слушалки които поръчах 12.2017 поръчката стои още на статус обработва се, звънях им 5 пъти и все чаках да ми се обадят, че щяли да потъврдят но так аи не дойдоха и си ги купих от мтел. По големи некадърници не съм срещал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми се обадиха за 10-ката. Мнения различни. Не ми дреме за iStylе, само казвам , че съм доволен. Като докараха протектори Belkin за моя апарат пак ми се обадиха..

 

 

Изпратено от iPhone

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, venelin111111 написа:
Аре малко да спазваме правилника?


И на мен се обадиха миналата година.Даже ми го пазиха два дена, защото бях в чужбина.Бяха много коректни.Вярно, че го бях капарирал все пак...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, apomarinov написа:

Опааа бре тези пък ще се окажат точни тази година.

това значи, че на 28 ще бъде при Вас, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой забеляза ли на сайта на Теленор в рекламния блок за преордер, че цените са горе-долу на половината от тези дето са обявени принципно? Ясно, че е грешка, ама ми е странно защото е така за всички модели, не само за един
546abbfca306c91a3a8ec6064c124538.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първо място ме отблъсква цената! Външния вид се приема различно от всеки, но за мен е грозен. Тези циреи отзад направо ме убиват. Досега не съм срещнал кейс, който да стои добре на Х. Единствено dbrand, но там е друга система. В тази пуста IOS обаче съм влюбен.

Няма угодия за теб бре! Стой си със сапунерката там и тва е ???


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех супер тънък кейс за Х и съм много доволен, усещам телефона а не кейса


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм очаквал такова...притреперване (ако мога така да се изразя) за тези модели.
При хората, които ще ъпгрейдват от 2-3 годишни модели е оправдано, ама тези с Х-ки ми е странно каква тръпка ги гони. 

Ползвайте си ги със здраве, разбира се и просто изразявам учудването си, а не укорявам никой за нищо.
Кеф цена няма, както знаем и дано по-скоро се сдобиете с желаните iPhone. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си го обяснявам, това е вид пристрастяване, аз също бях така преди, всяка година сменях телефона, дори и по- често понякога, тръпката си я има, шума от отлепването на лепенките, ровенето поменютата... Сега не изпитвам такава нужда, спокойно мога да сменям на две, че дори и повече години, в случая ми се налага, защото седмичката отива при дъщерята, иначе съм си доволна от нея и можех да изчакам още. Ще излъжа, ако кажа, че не го чакам с нетърпение, влюбена съм в джаджите и всяка нова е удоволствие, но с времето може би дадох приоритет на други неща и по-рядко си позволявам това удоволствие :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Мими Въчкова написа:

това значи, че на 28 ще бъде при Вас, така ли?

Да се надяваме, ама съм се навил утре ако не го взема да им откажа ако ми се обадят друг ден, защото и без това ми се искаше да спестя тази година ама крастата засърбя...

преди 1 час, algor написа:

Аз пък не съм очаквал такова...притреперване (ако мога така да се изразя) за тези модели.
При хората, които ще ъпгрейдват от 2-3 годишни модели е оправдано, ама тези с Х-ки ми е странно каква тръпка ги гони. 

Ползвайте си ги със здраве, разбира се и просто изразявам учудването си, а не укорявам никой за нищо.
Кеф цена няма, както знаем и дано по-скоро се сдобиете с желаните iPhone. ?

При мен на този етап е някаква носталгична традиция :D. Всяка година като мине кийнота и като застудее времето, само се сещам едно време как събирах пари и си взимах някакъв втора ръка, джейлбрейквах и търсех безплатен WiFi из града да си инсталирам всички туийкове, след това нон стоп цъкане на какво ли не, ееех..

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...