Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Спомени, спомени... брояхме се на пръсти с платен дата пакет(моят служебен :) ) и обикаляхме по кафетата с първи въпрос: има ли wi-fi?

Деси, тия цени са май за тези, които са кихали за "ъпгрейд" абонамента. Ако е така наистина, ще дойде изгодно да се абонираш.

 

P.S. Забелязвам, че бутонът "цитирай" се ползва масово в разрез с правилата на форума. Да няма учудени защо им липсват мненията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пред iStyle съм и чакам. Гъмжи от народ. Едно дете с баща му, аз и двама приятели, които взех за компания :D 

Едит: Бая хора се събрахме та ме хвана страх дали ще се добера до бройка...

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вържи си един червен конец против уроки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Награбих го! Беше страшна емоция, вече винаги ще ходя на тези премиери, запознах се с много хора като мен и разбрах, че не съм единствената откачалка. Супер яко! Цвета е феноменален - GOLD-a. Моя ще го разопаковам утре, че ако е сега няма да се спи. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и със здраве ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То па ще е един сън :D. Честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

Apple iPhone XS Max Dual Sim 64GB

 
Всички цени са с ДДС
Доставка до 5 работни дни
  • Модел - Dual Sim(2 СИМ карти физически)
  • Дисплей-6.5 инча, LED-backlit IPS LCD, 1242 x 2688 pix           
  • Камера-Dual 12 MP, f/1.8, 28mm, 1.4µm, OIS, PDAF + 12 MP, f/2.4, 52mm, 1.0µm, OIS, PDAF, 2x optical zoom
  • Селфи Камера-7 MP, f/2.2, 32mm                                                                         
  • Процесор-Hexa-core                                                                                               
  • Чипсет-Apple A12 Bionic
  • OS-iOS 12
  • Цветове-Space Gray, Silver, Gold
  • При поръчка, изберетe цвят в забележка

е това не истина.....

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, 

това се казва добре "ориентирани" търговци. Това търсех от самото начало, само че вече поръчах емтелски с една карта. Днес 28.09 е при мен. А1 определено удържаха на думата си на 28.09 да е наличен. Определено двусимовата версия ме блазни, но бих изчакал малко с цената. 3000 лв си е сериозна заявка за телефон.

Редактирано от donquijote
правописна грешка
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си представя, че може да давате толкова много пари за устройство без някакво значимо подобрение. Освен камерата, ама пак. Не го пускам като заяждане. Просто се чудя как тези устройства се пускат за такова пари, при положение, че не предлагат нищо ново и иновативно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Толкова пари" за един, са не чак "Толкова много за друг". Кеф цена няма, така че не е нужно да е супер иновативно и подобрено. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е , но не мисля, че е добре да се вкарват пари в тези неща вече. И изобщо в икономиката на Америка. Това е консюмеризъм или както е аналогичната дума на БГ. Вижте, дори нямаме думи на български вече. Ама това си е мое мнение де. Няма повече да пиша.

 

 

Едит: нали знаете, че едно време умишлено в Европа са оставяли “гладни” художниците само и само, да ги мотивират, за да увеличат кретивноста им. Ако даваш на някой нещо, пък в замяна той не влага в това свое произведение нищо ново, то това е просто едно отбиване на номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цената няма да коментирам и купувач и търговец си имат своите съображения. Изненада ме това, че Ейпъл пускат устройство с две карти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ясно е какво в съображението. Ако пуснат едно нещо за 399 долара вместо за 999 долара, хората ще се усъмнят че нещо не е наред и няма да го купят. Това е в психолгията на потребителя. И все пак основният пазар е Америка. И американците са специфична материя потребители. Лошото е, че и ние тръгваме натам. А и това ще повлияе на другите производители на телефони. Като цяло само Huawei представи нещо иновативно тази година. Дори Xiaomi не успяха да пуснат нещо иновативно. Определено се случва нещо в технологичния свят и трябва някаква промяна. Пък цените са същите, че се и качват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, от кога Технополис го дават с една година гаранция.

Имах преди години 5s. Беше си с две. 557aae63b80a0a770e5d70f82eb37d50.jpg

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година едно и също... С касов бон или фактура на физическо лице - 2 години търговска гаранция. Фактура на юридическо лице - 1 година от производителя.

Всички търговци изписват на етикетите си гаранцията, която се дава от производителя.

Благодарение на Меглена Кунева, гаранцията на стоките за обикновения потребител в целия ЕС е 2 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" userid="226"]
Деси, тия цени са май за тези, които са кихали за "ъпгрейд" абонамента. Ако е така наистина, ще дойде изгодно да се абонираш.

За съжаление е било просто грешка, би трябвало вече да е оправена, след като говорих с тях. Иначе ъпгрейд е хубава опция, но много млада така да се каже, за да важи за айфон, пуснаха я по-късно, а трябва да направиш 12 вноски, за да можеш да върнеш стария и да вземеш нов телефон. Мисля да я пробвам тая работа сега като взимам, догодина ще мога да кажа кое как е всъщност.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето лично мнение е, че с програмата Ъпгрейд е по неизгодно отколкото, ако се купи телефон в брой или на лизинг и се продаде първата година. Освен това при случайно изпускане или друга "травма" на апарата ъпрейда отива на кино?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

579c9a46e6509259819017405502ff6e.jpg
07298cd00f3cc04375445524bc55d124.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак... ?

C3EEE279-0D21-4760-82D7-29F2840A7E42.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя малкия ли е?

Да , много голям е макса........

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз чкам да ми звъннат като ми дойде бройката в мол Сердика, най-мразя точно това чакане...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаждат ми се да го взема от магазина на Теленор към 1200ч (тогава някъде получават пратки). Отивам всичко точно, тръгваме да обсъждаме договора и изненада... програмата им казва, че съм длъжен да платя 75% в кеш, за да го взема. Въобще не я интересува, че го купувам на лизинг. Побърках се! Писаха молби някакви, а аз се прибрах вкъщи без телефон. След около 2ч ми се обадиха да се връщам - всичко било наред вече.

Ей, хора, няма такива нерви...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз чкам да ми звъннат като ми дойде бройката в мол Сердика, най-мразя точно това чакане...

Тц,тц...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...