Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Е какво сега, не мога ли да си кажа...нямам търпение, признавам си :)

То като се навиеш веднъж, че ще взимаш и искаш по-скоро, поне аз съм така, ама не знам, явно усещам нещата по друг начин, щом ти е толкова странна реакцията ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми е странна дажеdefault_smile.png

Звъни им! Ако трябва да пращат някой до склад ли, до митница ли..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак толкова нахална не съм, аз съм си виновна, че вчера пропуснах обаждането и едва днес потвърдих, сега сигурно ще чакам в понеделника да пратят бройки, нямам идея как се доставят. Принципно за пръв път поръчвам така, иначе просто звънях по офисите и винаги си намирах бройка, от който и да е модел, а тоя път реших по модерния начин да го направя, ще видим как ще се развият нещата.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз чкам да ми звъннат като ми дойде бройката в мол Сердика, най-мразя точно това чакане...

Аз бях заявил получаване в iStyle на Витошка. Въобще не чаках да звъннат. Отидох преди обяд и питам те ли ще звъннат или как? Направиха проверка и извадиха бройките направо.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор съм аз, ама ще звънна като има вариант и да имат, пък най-много да кажат не, какво да се прави.

ПП. Както и предполагах, няма кой да вдигне телефона, ще чакаме, пък утре мога да скокна до там да видя все пак.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох то джам ли е чудо ли е..

121DC85C-5BC4-4A43-8A19-62E4051F6C5B.jpeg

4D7D1F70-2074-4631-860D-79401CC6B4B8.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много възбуждащи снимки ☺️ 2 к и колко кихна за това чудо? Баси, на детето колата му не струва толкова.

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, surr3a1 написа:
Без цитати!!!

Малкия ако работи го купувам :D

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голям ентусиазъм цари в темата, така че ще гледам да си кажа мнението възможно най-кратко и безболезнено: никак не ми хареса нито Мах-а, нито новия златен цвят. Много голям и супер неудобен за работа, точно както и предполагах.
Все пак ако искаш най-големия дисплей в айфон, това е модела. За хората ползвали Х през последната година - не мога да си обясня защо биха искали новия. Един нов цвят и малко по-добър HDR + depth effect е това, на което му се вика претоплена манджа, и то вчерашна.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки превръща цената на iPhone в това, което на него му е нужно. Един ми вика “това са 5 врати за цялата къща”, втори ми вика “това е една кола”, за трети “2 семестъра в НБУ”. Да, ама за мен са един iPhone XS MAX и аз съм напълно удовлетворен от похарчените пари. :D 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре казано, аз бих допълнили само, че за мен това е удоволствието, което си позволявам веднъж на година или две, не искам да гледам цената, а да се насладя на момента :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак толкова нахална не съм, аз съм си виновна, че вчера пропуснах обаждането и едва днес потвърдих, сега сигурно ще чакам в понеделника да пратят бройки, нямам идея как се доставят. Принципно за пръв път поръчвам така, иначе просто звънях по офисите и винаги си намирах бройка, от който и да е модел, а тоя път реших по модерния начин да го направя, ще видим как ще се развият нещата.

Така беше през соца. Като си забравил, че си се записал за водопроводчик преди 6 месеца и те е нямало на адреса като е идвал, обаждаш се да се извиняваш и да се молиш default_smile.png Няма начин да не си ти виновна, че искаш да им дадеш 2-3000 лв. и ще е адски нахално да ги натегнеш да ти доставят желаното по-бързо. Седиш и чакаш да благоволят и твай. Бахти, Тим Кук продължава делото на Ленин с пълна сила. Не знам дали още има спящи в чували пред магазините по 2-3 дни, все едно са пуснали банани за Нова година default_biggrin.png

 

П.П.

Иначе те разбирам, аз като искам да си купя нещо и откачам ако не стане веднага. Ще изровя света и ще похарча повече от предвиденото, само да го имам на секундата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре казано, аз бих допълнили само, че за мен това е удоволствието, което си позволявам веднъж на година или две, не искам да гледам цената, а да се насладя на момента default_smile.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Много точно. Или по друг начин - кеф цена няма.
Колеги, стойността за всеки е различна мерна единица.
Не помрачавайте удоволствието на тези, които могат да си го позволят.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах, свързах се след няколко опита, но не могат да ми кажат кога ще дойде моята бройка за съжаление, веднага ще ми се обадят. Да, не ми се чака, но разбирам и служителите в магазина, цял живот работя с хора и знам как въобще не е лесно, не искам да бъда поредния неприятен клиент, няма да умра няколко дни все пак :)
Всъщност винаги съм чакала, винаги е било по трудния начин по една или друга причина и затова си харесвам и пазя всеки телефон...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за една реплика от “Васко Да Гама... “ — “Това колко химикалки са?” :)

Много, малко — колкото толкова. От моята камбанария, тези дето дават по два куфара с пари за голяма яхта са луди, ама въпреки това, яхти се купуват по цял свят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси , тия от оператора са супер не ориентирани. Мой приятел бе в индентична ситуация миналата г с Х. Служители на въпросния оператор 2-3 дни му съобщаваха , че няма налично по заявката му и на 4 ден го извикаха. Така , че може би скоро ще те потърсят, търпение.

Едит: Твоя оператор е от най-смотания в България.../лично мнение/то и др.не са цвете...де..

 

 

Изпратено от iPhone

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, за първа година се обсъжда повече цената, отколкото ланската продукция, в нова опаковка .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Факт :D Кризата бие с чук и цените растат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова е бърз, че направо се чуди на къде да хване


Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв карък...

Xs Max купен тази вечер от Айстайл се оказа с дефектна true depth камера.
Фейс айди се сетва с много мъки след 20-30 опита, но после никога не отключва.
Странното е, че още със светването на екрана, независимо има ли лице отпред или не, извибрирва и след суайп нагоре изписва, че иска паскода за да активира фейс айди. И така до безкрай.
Намерих из нета за такъв проблем с Х е бил хардуерен и са подменяли...

Мога ли да се надявам утре Айстайл да ми го сменят? Реално няма да има и 24 часа от покупката?
Ако откажат и искат да го оставя за ремонт, да опитам ли след 2 седмици като ходя към Германия да го подменя там в Епъл стор?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Fuck! Отиди, има вероятност още веднага да ти го заменят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вероятност, а ще му го заменят. С 7+ когато имаше “проблем” със шума на процесора им бях звъннал 2 часа след покупката на телефона и ми казаха да отида, за да ми заменят апарата. В последствие обаче четох, че освен шум няма други прояви този “дефект” и реших да не се занимавам. Така че отиди...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах и рестор, и рестарти многократно, и сет ас ню, и сетване на фейс айди отново - никаква промяна.
Много се надявам да се навият да го заменят и да имат друга бройка налична.
Реално аз го купих в 21ч., те работят до 22.
Докато се прибера и открия проблема, те са затворили...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...