Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Днес работят , успех с подмяната на апарата


Изпратено от iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера разгледах на живо Max. Продължава да ми малее! Не се ли чува за нещо по-голямо? Цената не ме интересува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad е по-голямото...на мен макса ми е голям, ама всеки си има разбирания. С тая стъклария, ако се изплъзне от ръката, сърцето ще ми спре просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За страдащите българи, застраховка живот! ?

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига писали глупости, а е време вече ползвателите да се активизират малко и да пишат мнения с впечатления тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да похваля Айстайл.
Тази сутрин подмениха дефектния телефон.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В първите месеци мисля, че няма как да ремонтират телефоните и винаги ги подменят при дефект, защото Apple имат установен ред и апаратура за всяко устройство, които стигат до оторизираните сервизи месец или повече след старта на продажбите. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами в Теленор примерно, ако сега не са променили нещо, подменят веднага до третия ден, после трябва да мине през сервиза за мнение. Това ми казаха преди, като смених шестицата с изгорелия пиксел, ама от тогава мина доста време, не знам сега до колко важи. Слушалките миналата година като се оказа, че едната не работи, само изчаках да доставят в магазина и ги смениха, един ден и мисля пак важеше, че до третия ден става веднага, после мнение на сервиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой с този проблем:

Като е с изгаснал дисплей и вкараш кабела, не започва да се зарежда. И при мен се случи като пробвах, после ръгах ръгах, не се повтори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега 3 неща ми правят супер добро впечатление! 

1.Батерията - Вече цял ден държи и то при активно ползване, точно както съм ползвал и X-a, а все още имам 36%. Не е нужно да гледам статистики, за да преценя нещата убеден съм, че просто е по-добра, както и би трябвало да бъде. При Х-а до момента преносимата ми батерия да съм я използвал вече или да съм го включил да се зарежда. 

2.Бързината - Още като започнах да ползвам телефона всичко, което правех на него ми се стори супер плавно и бързо, при все че на X също беше така. Помислих, че си въобразявам, но реших да сравня двата телефона и този очевидно по-бързо зарежда приложения и работи като цяло из менюто, изключително “мазно” е. 

3.Камерата!!!! - Улавя дори и най-дребни детайли. Някои светли обекти, които дори не мога аз да погледна хубаво и да разгранича един от друг (особено облаци пред силно слънце) при снимка се виждат изключително добре, много балансирани като цветове, светлина и сенки. А снимките при слабо осветление ме изумяват! Прави ми впечатление, че при снимки вечер на телефона му трябват няколко секунди докато “представи” крайния вариант, което може би идва от наслагването на няколко снимки в една докато се получи перфектния резултат, но това нещо наистина работи и предоставя страхотни снимки.Portrait mode-a е подобрен в пъти! Очевидна е разликата щом напрявя една и съща снимка с двата телефона. На единия ушите ми, част от косата ми и в случая шапката също биват блър-нати, докато при XS Plus почти кяма забележки, многократно и забележимп по-добре от на X. 

За големия екран няма какво да коментирам! Това за мен е най-големият плюс тук, не спирам да му се радвам всеки път щом погледна телефона си, истинска красота! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига писали такива мнения, че ме дразните и още 2-3 такива положителни, ако се появят и ще стане белята... ?

пп. Dean, мога ли да те помоля, докато и Х-ката още е в теб вечер, при ниска осветеност да направиш един и същи кадър с двата апарата на автоматичен режим и да ги качиш някъде без да се мачка качеството.
Така най-добре ще видя разликата в камерите, а и за мен ниската осветеност е критерия за добра камера.

Благодаря ти предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление вече нямам възможност, тъй-като съм го restore-нал и опаковал най-прилежно. :D 

П.С - За да не е спам - Звукът е страхотен! При X е силен, но за сметка на качеството, а тук баланса е постигнат и получаваме кристално чист звук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно можеш да качиш снимка при слаба осветеност в подходящата тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, apomarinov написа:

Като е с изгаснал дисплей и вкараш кабела, не започва да се зарежда. И при мен се случи като пробвах, после ръгах ръгах, не се повтори. 

Потвърждавам: абсолютно всеки път ми се получава това. Нито един път не успях да го накарам да започне да се зарежда без да запаля екрана!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е за тук или за темата за iOS 12, обаче е дразнещо
8e16573959e2c0fed201b56facd6be43.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не е било включвано. Пипах тук там, не знам защо реших да сменя настройката на дисплея за топлия тон (малко го увеличих, че ми се стори твърде бяло) и сега като пробвам не се получава. В никакъв случай не твърдя, че това го е оправило, но другото дето направих е да пратя един iMessage на един приятел, а това няма никаква връзка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, surr3a1 написа:

Никога не е било включвано.

Включи, пробвай да заредиш с откл. на екрана, после изключи и рестартирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа, след като започна да работи оставих телефона и гледах филм, сега опитах пак - пак не иска. Активирах горната опция - и веднага започна да работи без да рестартирам и прочее. Ако това не е необяснимо поведение, не знам кое е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел ми каза че 12.1 бетата оправяла това със зареждането. То беше ясно че е софтуерно, ама този пич от ънбокс терапи от миналата година има зъб на апле и явно е решил от всяка тема във форумите им да прави драма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ненавиждам Епъл(но много-повече ненавиждам Гугъл), няма такива мизерници, но обичам iOS и само заради нея си купувам техните телефони. 

За $1000+, всяко нещо Е драма, но какво точно им пука на Епъл за потребителите - само парите са важни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много пъти сме дъвкали темата за батерията. Обръщам се към Dean, като минат няколко седмици ползване на апарата тогава коментирай колко повече държи твоя от X-a и колко по- бързо отваря страниците. Убеден съм, че сега като си ресторнал стария си апарат и ги сравниш, ще видиш, че разликата ще е супер минимална и няма да е чак толкова за хвалене. Всички знаем, че когато дадем една камара пари, започваме да се самонавиваме и да търсим разликите за да не съжаляваме. Жена ми е с X- a и не виждам наистина смисъл да се разделим с едни 1000 лв. отгоре само заради цвета. Ако си го направил заради големината те разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право всъщност, да. Но в крайна сметка мисля, че и в дългосрочен план батерията ще се окаже по-добра просто защото е такава, с повече капацитет.

Каквито и положителни качества да изтъкнем на XS Max в крайна сметка бих добавил - “Остана и да не е така”. Т.Е за тия пари остана и да не снима перфектно, да няма хубава батерия, прекрасен дисплей, звук, бързина. Тогава вече ще си е*е майката :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някаква идея, двусимовия дали ще работи коректно на нашите ширини?

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...