Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

преди 14 минути, algor написа:

Пишете пет думи в тоя или оня форум, ФБ и прочие мрежи и човек с мерак ако има да го взима и да му се радва.

Не е като да не съм го предложил. Предложих го на колега от форум, оказа се, че иска златист, след това пък друг човек първо каза, че ще го вземе, после взе да увърта, че искал 256 гб, че съм бил от Търново (трябвало да пътува 250 км в едната посока) и накрая го отказах. Все пак го държаха в магазина 3 работни дни, със сигурност бързо ще му намерят собственик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с макс да иска кейс? За съфорумци 20лв ;)

 

AA3074D0-4484-4C87-B554-ABBE9667E44B.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и тук огромните ми благодарности към Algor за съдействието да се сдобия с Xs Max!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен беше чест и удоволствие ???
Със здраве да си го ползваш и с неспирен неистов кеф, какъвто имаше днес default_lighter.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още не съм намерил време, да отида и да видя на живо новите Айфони,но...гледам всички възхваляват новият златист цвят. От снимките и видеата, които съм гледал...лично мен изобще не ме впечатлява :) Толкова ли е як този цвят,че всички скачате на него? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го бях писал и преди.

Сивият: супер обикновен и с нищо не впечатлява. Рамката се съединява с гърба и няма никакъв контраст м/у двете

Бял: по-хубав от сивия, по-добре стои, но е познат и не носи чувството за нещо ново

Златен: Напълно нов цвят. Рамката реално не стои златна ами по-скоро бронзова, което на мен страшно много ми допада - ново, различно и уникално. Гледай на цвета като комбинация от няколко различни неща, а не просто като цвят. В края на крайщата, като сложиш кейса е все тая... освен ако не е прозрачен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво обобщение, благодаря за което ;) Аз мисля,че голяма част скачат на него, именно защото от цвета става ясно,че е новият,а не "просто" X :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо продължава да се върти идеята, че iPhone потребителите едва ли не си купуваме устройствата за да се покажем колко сме модерни и богати. Тази логика може би вървеше преди 7-8 години, когато да имаш iPhone беше статус символ, ама сега всеки втори е с такъв. Пък дали някой ще си помисли, че съм дал 2.5к за XS или "само" 2к за Х е последното, което определя избора ми. И ако се чудиш, не, не съм си написал "512 гб" с маркер на гърба да стане ясно, че не съм от "простолюдието", което се задоволява с 64гб версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За златният цвят и аз ще потвърдя, че по видеа и ревюта не ми изглеждаше нищо особено, но на живо, ако трябва да съм честен ми хареса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като краен вариант бях решил да взимам Space Grey-а, но като реших спонтанно да ходя на премиерата си промених мнението за златен, и добре че го направих защото очакванията ми за този цвят бяха изцяло от видеа, а на живо бях изумен колко красив е всъщност, надмина всичките ми очаквания! Ако бях взел сивия и после бях видял златистия на живо щеше да ме е яд много. 
Препоръчвам на всеки който се чуди да пробва със златото този път защото е в най-красивия си нюанс (според мен) от 5S насам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dean, подобно на Вас също имах колебание за цвета. В този случай се заявяват телефони от двата цвята и после вземате който Ви хареса. Този сценарии го играх две години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който и цвят да вземете, все ще ви излезе златен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е забелязал следното: излезнал съм от messenger, спрени са ми нотификациите за него, заключил съм телефона, но чувам как изпльоква когато някой ти прочете съобщението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, killer4o написа:

Не знам защо продължава да се върти идеята, че iPhone потребителите едва ли не си купуваме устройствата за да се покажем колко сме модерни и богати. Тази логика може би вървеше преди 7-8 години, когато да имаш iPhone беше статус символ, ама сега всеки втори е с такъв. Пък дали някой ще си помисли, че съм дал 2.5к за XS или "само" 2к за Х е последното, което определя избора ми. И ако се чудиш, не, не съм си написал "512 гб" с маркер на гърба да стане ясно, че не съм от "простолюдието", което се задоволява с 64гб версия.

Не знам защо го прие така лично? Аз използвам само и единствено iPhone от 2009г и също не го купувам,за да се “покажа” пред някой. Като доказателство за това е,че последните два телефона (4 и 6) ги ползвам по 4 години :D Тук сме се събрали само фенове на марката,но извън форумът,мога да ти потвърдя,че има страшно много хора,които си купуват iPhone ,само за да се показват с него и няма,кой да ме убеди в обратното!

До колкото цвета...ами снощи минах буквално за 1минута през а1 и го мернах. Хареса ми,но ме ме грабна :) бие ми капучино ,или поне на изкуствената светиня изглеждаше така :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да върна жеста на algor:

Току що ми се обади служител на Теленор от магазина в The Mall. Намерили са свободна бройка Xs Max 256 Space Grey.

Ако някой иска, да реагира бързо, защото едва ли ще го пазят дълго...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях поръчал още на преордър от Англия 256 ГБ златен Max, който дойде и не смятам да ползвам (не е разпечатанa кутията). Ако някой си търси бройка, мога да му я дам на малко по-ниска цена от магазинната. 1 г. гаранция и по-качествен хардуер от тия по БГ операторите :D  Ще изчакам 1-2 дни и ако не се намери купувач, го връщам на Епъл да си го ползват :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, OXYGEN написа:

Да върна жеста на algor:

Току що ми се обади служител на Теленор от магазина в The Mall. Намерили са свободна бройка Xs Max 256 Space Grey.

Ако някой иска, да реагира бързо, защото едва ли ще го пазят дълго...

?

Ако нещо се размисля, може да ти звънна утре да се чуем.
За твоите впечатления няма да питам, защото ги чух наживо оня ден. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да метна 2-3 изречения по повод добрите страни на XS Max (най-вече батерия, дисплей и камера), но ще ви предложа едно видео да изгледате.
Доколкото ме знаете през годините, не съм от тези хора, които си правят заключения за даден модел от видеопрезентации или сравнения на различни блогъри и за да съм честен, това видео приятно ме изненада и моята преценка за камерата (а тя е, че камерата е поне едно ниво нагоре от модела Х) е правилна.

Онзи ден с колегите от форума набързо сравнихме снимките от XS Max и P20 Pro и за автоматичния режим (не сме се заигравали с ръчни настройки) да ви кажа, с iPhone получаваме повече детайлност, повече светлина в тъмните зони на снимката и при зум детайлността и контраста на снимката е по-добре при iPhone.
Ако все пак се реша да взема XS Max ще имам доста повече време да сравнявам камерите и при видео и при нощен режим с ниска осветеност, но в крайна сметка това е само едно мнение и нямам претенции за изчерпателност, профи фотографска обосновка и да слагам маркери "едикояси камера е по-добра от едикояси".

Изгледайте видеото, за да видите какво е видеостабилизация и как Ноут 9 (апропо, това е един доста харесван от мен апарат и цялата Ноут серия на Самсунг, де...) направо отива на кино пред Макс-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам iPhone XS gold, който ползвам, ако някой има желание на л-с да пише .


Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук има девиз за Кефа. Дали е 300 или 500, няма значение. Кефа си е кефdefault_smile.png

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакам някой собственик на двусимов да направи кратко изявление ;) Гледам,че ги има вече в БГ. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mиналата година заложих на този тип кейс за Х, тази есен ще пропусна закупуването му за Xs max.

 

 

Отправлено с моего iPhone Xs max используя Tapatalk

 

621B0AC3-D6DA-42D8-BA2D-79B070E97005.jpeg

Редактирано от gog
Добавен файл
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...