Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

@dessyteneva Съвместими са, но камерата е една идея изместена на единия спрямо другия. Ако кейса е изработен изцяло за Х, може на XS да стои накриво, а тези които са за двата направени, дупката за камерата е по широка и горе-долу не се забелязва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова и питах, защото ми е останало като спомен, че четох нещо за камерата, ама не го намерих. Мерси много, ще трябва да се пробва явно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, venelin111111 написа:

Dean , супер е , че ти си оживял emoji23.png.. аз щях да се ядосам и да намирам кусури вследствие на падането... щеше да ми вади очите. Казвам го от опит


Изпратено от iPhone

О, ама и аз съм същия но в случая наистина няма абсолютно нищо. Даже и мини точица... иначе и aз сякаш искам да намеря кусур, гледам от всеки ъгъл под всяка светлина докато нещо не почне да ме ядосва, добре че не открих. ???

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dean, трябва да те поправя. Не си първия с drop test  в България, но влизаш в Бг историята с първи успешен drop тест. Миналата седмица наш сънародник нямаше твоя късмет при теста. Дори беше обявил телефона за продажба след това за скромната сума от 1500 лв.

F8E72BA5-6C70-4A0F-B1E3-9E425091288B.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда тъжно и странно едновременно. На първата снимка телефона е gold на втората silver!? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са от обявата му, която вече не е активна. Не съм се заглеждал, но едва ли е счупил два броя.

 

 

Отправлено с моего iPhone Xs max используя Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпчофците от А1 са вдигнали от вчера/снощи цените на новите модели с около 10-ина и повече процента и така с план около 20-25 лева XS Max 256 (а и 64 де) идва на цена към 40-50 лева по-ниска от официалните в техно-тата.
Което автоматично обезмисля взимането на апарат от А1 (поне за мен).

пп. Тапанари!
Явно видяха колко се търсят моделите, въпреки цената и решиха да захлебят, а и да имат мегдан декември да направят уж отстъпки за коледните оферти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 


Хаха, точно заради тази тяхна тарикатщина, за 1 вечер си прекратих договора за комбинирана услуга с тях, пренесох си номера към Теленор, купих си iPhone Х от Теленор и най-демонстративно им се появих да им кажа, че отиваме да купим и Galaxy S9 от Виваком с нов план оттам.

Потънаха, смешковците! Иначе ми обещаваха в изобилие....
 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи да не ми е гузно, че не отидох да си взема предварително поръчания от тях XS Max, въпреки че настоявах в няколко имейла, че искам точно на 28-ми да е при мен? Добре! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз много се бях надъхал за десятката и най-чинно отидох при тях, за да действаме. Оставаше ми 1 месец тъкмо до края на договора и исках да си остана техен клиент.
Беше събота, обещаха ми в понеделника да ми се обадят с инфо кога ще дръпнат телефона в техния магазин.
Никой не се обади, във вторник никой не се обади и вече се изнервих. Звъннах им в сряда, казаха ми, че имало два останали в цялата страна и до края на деня ще ми кажат дали ще могат да вземат единия. Никой пак не звънна и чашата преля.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.10.2018 г. at 20:28, DreamcatcheR написа:

Бях поръчал още на преордър от Англия 256 ГБ златен Max, който дойде и не смятам да ползвам (не е разпечатанa кутията). Ако някой си търси бройка, мога да му я дам на малко по-ниска цена от магазинната. 1 г. гаранция и по-качествен хардуер от тия по БГ операторите :D  Ще изчакам 1-2 дни и ако не се намери купувач, го връщам на Епъл да си го ползват :) 

Никой не се обади. Сглупих да вляза още веднъж в iStyle и взе, че ми хареса, та си го запазих. Телефонът е як, просто не е толкова як, че да струва 2.7К и то 10 м. след като съм взел Х за 2.5К. Не е добър ъпгрейд ако сте имали Х - в смисъл не е по-бърз и не прави 2 пъти по-добри снимки, но пък дисплеят и батерията са големи и това за някои хора е достатъчно. Свиква се с размера, но определено е по-неудобен. Хубавото е, че в iOS 12 много са подобрили reachability - сега работи винаги, а не в 30% от случаите като на iOS 11. 

Съветвам тези които са с Х и се чудят (май @algor е от тях), да имат търпение и да изчакат догодина нещо по-интересно :) 

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се обади. Сглупих да вляза още веднъж в iStyle и взе, че ми хареса, та си го запазих. Телефонът е як, просто не е толкова як, че да струва 2.7К и то 10 м. след като съм взел Х за 2.5К. Не е добър ъпгрейд ако сте имали Х - в смисъл не е по-бърз и не прави 2 пъти по-добри снимки, но пък дисплеят и батерията са големи и това за някои хора е достатъчно. Свиква се с размера, но определено е по-неудобен. Хубавото е, че в iOS 12 много са подобрили reachability - сега работи винаги, а не в 30% от случаите като на iOS 11. 
Съветвам тези които са с Х и се чудят (май@algor е от тях), да имат търпение и да изчакат догодина нещо по-интересно  

Ами, това беше полезно мнение за мен.Аз съм с Х и в момента съм на кантар да се втурна в приключение да го продавам и да взема XS (големия размер не ми е удобен).Упражнението ще ми излезе 1000лв и за първа година не съм сигурен в такъв ъпгрейд.Освен леко подобрение в камерата и модема, май друго няма.Засега разума надделява.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И си прав и не си прав, но ти благодаря за мнението (аз ти ценя мненията от време оно)!
Камерата е ясно, че не е два пъти по-добра, но повечето хора имат мерило за камерите със снимки на ярка слънчева светлина, докато за мен критерия е ниска осветеност и липса на светлина.
А там (не чак два пъти, де) камерата на XS Max е по-добра от Х - повече светлина пропуска сензора, тъмните зони са доста по-детайлни и контрастни и сме далече от "боя на негри в тъмна нощ" (тоест от Х-ката).
Казах някъде по-горе, че един статив и едно добро приложение вкарват тази неповторимост, която на мен лично ми трябва и прави на 90% излишен който и да е камерафон, който ползвам като втори апарат.
Тоест откъм икономически ефект при мен нещата са обосновани и защитими (пред борда на директорите ?), а си мисля, че след месец ползване и ги ще се убедиш в правотата на думите ми.

пп. KLM, не забравяй и живота на батерията, освен споменатото от теб.

ппп. И въпреки изписаното аз лично още се чудя дали да го правя.
Размерът на Max е уникален в landscape режим, било то за браузване, игри, видео или вечно необходимите Word и Excel.
Аз и относно размера съм раздвоен - Х-ката ми е супер като грамаж и размер за носене в джоб и джиткане с една ръка, докато за новия член на семейството iPhone писах в горното изречение.

А бе не е лесно, баси!!! ?

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само искам да кажа, че подобрението в камерата далеч не е “леко”, бая тежко си е. Дори мога да кажа, че с тази на Х нямат нищо общо и говорим за съвсем друга камера от наистина много, много високо ниво. Което не означава, че на Х е лоша, пак е много добра, но тази е извънземна. И да, чувствително по-бърз е дори в най-обикновени операции и анимации из менюто, а в по-тежки неща съвсем се усеща разликата. За дисплея и батерията няма какво да говоря. 

И сега ако някой пак се появи да ми каже, че се чудя как да “оправдая скъпата си покупка”, бих казал, че тези които се самоубежедават, че няма разлика между телефоните искат да оправдаят нежеланието си всъщност да похарчат толкова пари. :D Които наистина са много, но... 

Всъщност, аз за първи път от години насам мога спокойно да кажа, че XS Max е абсолютно перфектния iPhone за мен. Покрива всеки един мой критерий, а shortcuts ми предоставят и това, което винаги съм искал - download на музика и видео директно през телефона. Щастието е пълно!

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брутален е макса !

 

 

Обаче не мога да кача снимки, няма го под-менюто

Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече се оплаках на съпорта и им пратих скрийшот. Ще видим какво ще измислят.

 

 

Sent from my XS Max using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак днес ми звъннаха от iStyle за предварително заявената бройка, а съм убеден, че бях първия който въобще е заявил през сайта защото го направих моментално. Добре, че не разчитах на това... 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези са най-големите некадърници за пореден път се убеждавам. Онлайн магазина могат да го закрият. Писал съм жалби и до централата им нищо...


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

I have shared a file with you from Qfile.

Click the link below to download the file:

https://www.myqnapcloud.com/smartshare/6cgjf3k7o61n820v587z4792_6QxxGEe

 

 

iPhone XS Max dual!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, браво! Чак завиждам благородно,  че не съм от търпеливите та да бях изчакал двусимов и аз :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях от нетърпеливите купих Златния X продадох го и взех двойния сим ?


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, JmeLche написа:

I have shared a file with you from Qfile.

Click the link below to download the file:

https://www.myqnapcloud.com/smartshare/6cgjf3k7o61n820v587z4792_6QxxGEe

 

 

iPhone XS Max dual!

От къде?
Колко?
За колко време дойде или по човек?

пп. Със здраве да си го ползваш и ако решиш да го махнеш свиркай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От София го купих, който иска на л-с пращам телефоонен номер, да няма реклама!


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото обикновения мисля!


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...