Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Не знам от кого в този форум може да получите информация от първа ръка за Хr към този момент. Ако разполагате с едни +2000 лв за нов телефон си вземете Хs, а защо не и Хs мах, ако не Ви се дават толкова пари за телефон си вземете Xr и той ще Ви свърши чудесна работа в следващите 2-3 години.

 

 

Отправлено с моего iPhone Xs max используя Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Denkata написа:

Здравейте,някой преордърна ли Iphone xr?Интересно ми е,защото цената е изкушаваща,а според мен телефона не е толкова орязан спрямо xs?В смисъл има същия процесор,само няма втората камера,1гб рам по малко е и е със ips вместо oled.Бих се радвал ако някой сподели впечатления от този модел,защото аз ще минавам на айфон от андроид и не мога да реша кой айфон да си взема.

Щом това ти е първият iPhone и ако ще го купуваш в брой, малко по-високата цена не би трябвало да те спре да вземеш по-доброто (колкото и условно до е това определение за XS).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако разликата беше 100-200лв нямаше въобще да задавам този въпрос,но разликата е 500лв затова се колебая?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като за първи iPhone XR ти върши същата работа!


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тази тема на форума повечето пишещи сме си взели Xs или Xs max, или пък са колеги , които са решили да не сменят телефона си тази година. Ако тази разлика от 500 лв е определяща за Вас вече писахме да си вземете Xr. Отчитайки разликите в моделите , сам трябва да решите струват ли си тези 500 лв в цената.

 

 

Отправлено с моего iPhone Xs max используя Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел Хr в твоя случай, и по възможност червен (ама май само от Епъл директно го има този цвят).
Камерата пак има портретните снимки, но интересното е, че хем можеш да снимаш от по-близо, хем е широката и можеш да вкарваш повече от заобикалящата среда. Това е нещо, с което никой друг айфон не може да се похвали.
На хар-ки (като изключим дисплея и материала на шасито) са еднакви с Хс за доста по малко пари. Стига да не идваш от някой самсунгски флагман с яко шарен дисплей, ще ти хареса айфонския. Може би единственият недостатък е, че е с по-ниска резолюция, като едвам покрива 720п.
Откъм процесор, батерия, звук, безжично и бързо зареждане всичко трябва да е еднакво.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.10.2018 г. at 19:04, algor написа:

Подвел съм всички, без да искам и се извинявам.
Това, което съм написал по-горе е за XS 256 гигабайта.

2200лв за XS MAX 256GB  с план от 25лв, мисля че е супер цена. В А1 е тази цена при план от 50лв :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А1 когато беше Мтел разделяха цената на две, когато подписваш план. Възможно е да съществува тази опция иначе е нереално висока разликата между двата оператора ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От това, което прочетох останах с впечатление, че алгор визира цена от около 2200лв за XS 256GB,  друг колега споменава XS max 256GB за тази цена. Разликата в цената между XS max  и XS не е малка, затова смятам, че при сравнението между плановете на споменатите оператори цените се разминават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Алгор говори за макс версия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предстои ми закупуване на хс но не мога да реша дали да бъде 64или256гб.По мои наблюдения повечето хора си закупуват от 256гб модел,та се питам 64гб дали като памет е недостатъчен за телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за паметта зависи от начина на употреба, седмицата ми беше 128 и никога за 2 години не съм напълнила повече от 15 ГБ заедно с това дето заема операционната система, затова и сега спокойно взех 64 ГБ. Разбира се снимките ми са в облака, музика не слушам на телефона и игри по няколко гиги нямам. Можеш да видиш сега колко използваш и по това да прецениш за следващия, добавяйки си малко в аванс все пак.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор,малко ме дерзае това 4к60fsp,не знам колко памет заема няколко минутно видео клип но ще реша в последствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че може да се живее с 64, може. Ама изобщо не съжалявам, че минах на 256 (още преди с Х и сега с Max). Всичките ми снимки и видеа правени някога с айфони от 3гс насам са ми налични на телефона постоянно, които само те са 100 ГБ. Отделно от Apple Music свалям музика за офлайн слушане, колкото ми душа иска. Приложенията и карти за навигации изобщо не ги и мисля. От нетфликс също имам офлайн филми и сериали just in case в случаите, когато нямам wifi (и по-скоро бързо wifi, което е общо взето навсякъде извън вкъщи :) ) .

Дори част от работните ми файлове (отново, говорим в ГБ) от облака са ми налични на телефона офлайн винаги и по всяко време. 

Да пренасяш толкова много информация в 200 гр. парче стъкло и стомана си е направо неописуемо. Спомням си (сякаш беше вчера :) ) как със съучениците ходихме до магазина на Раковска да купуваме MMC карти по 512МБ за Симбианите... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми каза айтюнс-а, че не може да ми качи още един епизод на сериала (около 1.4GB), защото няма място.

 

f693b531844eadc6a16a34723bbb52df.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен графиката не съответства на релно използваната памет.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези , които ползват двусимовият апарт ето прехвърлянето, което ползва Samsung!
*004*телефонен номер# и зелена слушалка и за двете карти!
##004# Премахва всички конфигурирани пренасочвания

Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Редактирано от JmeLche
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone XR ще се окаже звездата тази година, страшно много ми харесва, а при представянето не бях впечатлен. Най-готини са портретните снимки, повече ми харесват от на XS, дано въведат и за нас опция да ползваме само едната камера за портрети на хора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 За тези, които се чудят между XR или XS, ето ви едно интересно сравнение м-у XR и XS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чувствам се много тъпо като притежател на XS Max като гледам как XR го размазва в портретните снимки само с една камера! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, стига се влияхте от мненията на платени влогари. Ползвайте си с здраве това което имате. Не се получава повече за по-малкото пари. Поне със сигурност при епъл не е така. Факт е, че моя избор е Xr още след проведения ивент през септември и знам какво няма да получа, но разликите за мен не са важни. Нека поне го пуснат в продажби и да се направят реални снимки и сравнения ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...