Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Напротив, точно тези влогъри са винаги обективни що се отнася до Apple и винаги казват истината, това знам от личен опит през годините, в които съм им се доверявал и по-късно тествал лично даден продукт, а сравненията на снимките не виждам защо да са нереални? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам нереални, а напомпани допълнително. Както и да е. Със сигурност е доста добър телефон и както казах това е моя личен избор за устройство. Ако трябва да съм честен, дори съм много приятно изненадан от това, че реално разликите с Xs моделите са само в дисплея, липсата на двойна камера и 3D тъч. Очаквах да използват повече хардуерни неща от предишните модели, а не да му сложат всички последни хардуерни нововъдения. Този телефон щеше да е невероятно дори и с миналогодишните процесор, фейс ай ди сензори и други неща, но епъл направиха сериозен подарък към потребителите. За мен този модел ще реализира огромни продажби и ще изтреля епъл в нови висини на печалбите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който съжалява, че си е купил макса аз съм на среща да му дам в замяна чисто нов XR


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам нереални, а напомпани допълнително. Както и да е. Със сигурност е доста добър телефон и както казах това е моя личен избор за устройство. Ако трябва да съм честен, дори съм много приятно изненадан от това, че реално разликите с Xs моделите са само в дисплея, липсата на двойна камера и 3D тъч. Очаквах да използват повече хардуерни неща от предишните модели, а не да му сложат всички последни хардуерни нововъдения. Този телефон щеше да е невероятно дори и с миналогодишните процесор, фейс ай ди сензори и други неща, но епъл направиха сериозен подарък към потребителите. За мен този модел ще реализира огромни продажби и ще изтреля епъл в нови висини на печалбите.

Ой,ой! Apple направили подарък на потребителите ли? Какъв подарък на тези цени?! Ти избра червения XR, нали? Ако кажеш, че си избрал бебешкото синьо....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък абсолютно споделям мнението на Асен, че този модел ще бъде един от най-успешните на пазара и това времето ще покаже/докаже съвсем скоро.
Нека си стои тук написаното и ще говорим пак след един-два месеца или когато изкарат числата.

пп. В термина "на пазара" не визирам женския пазар в Сф и животинския пазар в Перник, а както знаете ония пазари са доста по-различни от нашио пазар.

Едит: и ето на какво попадам няколко минути, след като написах мнението си:

Цитат

Въпреки че iPhone XS и XS Max се появиха в продажба по-рано, това не попречи на предварителните продажби на iPhone XR и първите бройки от устройството се изчерпаха за много кратко време. Смартфонът се предлага в регионалните интернет магазини на Apple от миналия петък, но въпреки това поръчките вече са с удължен срок на доставка в Австралия, Австрия, Белгия, Великобритания, Германия, Канада, Китай, САЩ, Франция, Хонконг, Япония и много други държави.

България все още няма официален регионален магазин на Аpple и затова ще трябва да да закупим най-достъпния нов мобилен телефон на Apple през официалните дистрибутори Telenor и А1, както и през някои други канали. Продажбите започват на 26 октомври. От партньори на Mobile Bulgaria научихме, че устройството скоро ще бъде налично и в нашатаонлайн платформа. Според анализатори от смартфона са произведени около 12 милиона броя, а други експерти очакват iPhone XR да бъде най-продаваният iPhone за 2018 година с около 38% дял на доставките.

Източник 

http://www.mobilebulgaria.com/news/44580/първите-бройки-iphone-xr-се-разпродадоха-само-за-4-дни

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това още отдавна беше предвидено. Последен модел ли е? Последен модел е! Масово хората това ги интересува, аз съм убеден, че 50% от смартфон потребителите не знаят какво е oled и какво е lcd дисплей и не ги интересува. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Огромен брой от потребителите дори не знаят за XR. Докато не стартират рекламна кампания, не много хора ще знаят, че този модел съществува. В последствие аз бих заложил, че над 70% от влезлите в епълстор без да са избрали конкретен модел ще вземат XR модела. Особено като разберът, че единствената разлика е в дисплея, а както спомена Деан, потребителите не знаят и не им пука за раликата. А разликата в цената ще е определяща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чувствам се много тъпо като притежател на XS Max като гледам как XR го размазва в портретните снимки само с една камера! 

Portrait mode е софтуерен трик! Наличието на 2 камери е безмислено за такива снимки. За съжаление стоковото приложение не се справя блестящо при Apple. Може би при някоя следваща версия на софтуера ще успеят да пооправят нещата.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само, че не са нужни две камери ами се оказва, че с 1 резултата е дори по-добър. Надявам се да въведат опция да правим портретни снимки само с едната камера и ние :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който съжалява, че си е купил макса аз съм на среща да му дам в замяна чисто нов XR


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Не бих заменил XS MAX-a с XR още повече, че XR е осакатен от към камера и дисплей! Някой хора го предпочитат заради финансоват разлика от топ флагманите! XR ми напомня на SE модела в изменен вид, нищо повече.


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откъм камера въобще не е осакатен, същата е като на XS, просто е по-добра в портретен режим. И между другото гледам ревюта от време на време и да ви кажа по-хвален iPhone не е имало от 5S насам. Дори влогърите го препоръчват за покупка и казват, че XR се превръща в основното им устройство за използване. 
 

 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JmeLche написа:


Не бих заменил XS MAX-a с XR още повече, че XR е осакатен от към камера и дисплей! Някой хора го предпочитат заради финансоват разлика от топ флагманите! XR ми напомня на SE модела в изменен вид, нищо повече.


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Иронично отговорих на тези, които се оплакват от макса. Наясно съм, че е глупава такава размяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логично е, че ще го хвалят , защото новите у-ва в по висок клас са и по скъпи! Последните години не виждаме нещо кой знае колко различно и иновативно в новите модели и за това XR ще пробие като продажби, защото едно е да дадеш 3к за телефон пред 1.5к за същата марка в по-нисък клас! Лично за мен добре е, че пуснаха с две сим карти, защото всички други компании напредват в тази посока, докато Apple си бъркат в носа и си хвалят у-вата с колко голями екрани и дрън дрън! Именно двусимовият ще ги върне обратно като топ в бизнес средите, а XR ще допринесе за положителни емоции сред обикновените потребители.


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всекиму според вкуса и предпочитанията.  Аз лично съм в режим изчакване докато не го видя на живо, да го почувствам в ръката си и тогава ще преценя дали да го купя. До момента X, XS и XS Max не ме грабнаха с нищо. Даже предпочитам 8-цата заради хоум бутона, но вече остарява и за това от зор може би ще взема XR. Естествено определящи са и парите. Дали ги имам или нямам си е мой проблем, просто не ми харесва да ги изхвърлям с лека ръка в кофата за нещо, което след 2 години също ще е за там. Явно след определена възраст интересите и желанията се менят. Лично на мен ми допада, че XR е само с една камера. За какво са ми повече? Нито съм професионален фотограф, нито снимам професионални клипове. Според мен това са ненужни глупости. Казано честно бих взел с много по-малък екран /ако имаше такъв/, по-тънък и лек телефон нещо като iPad. Много повече ми харесват като дизайн за работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално не виждам какво толкова дава Xr освен ниска цена. Няма опичен зуум, защото няма втора камера, 1 гб рам по-малко, дисплея lcd и по-ниска резолюция от другите два и то на 6.1" (поне 1080 да беше ама нейсе), рамките са идея по-големи от тези на XS и макса- 79% screen to body ratio за Xr срещу 84% за макса,примерно. Портрета бачка само за лица на хора, на друго йок. IP67 защита при Хr, IP68 при Хs. Рамката на xr алумин, на Xs e стоманена. Тези неща няма да паднат от небето безплатно, още повече от Епъл.

Ябълките са го измислили и подаръци няма за никой.

 

Понякога имам чувстовото че се самозаблуждавате колко е як продукта за по-малко пари (ами да си вземем по едно pocophone f1 за 600 лв и да превъртим играта. Защо да мятаме пари по Xr или Xs!?). Трудно е "бай Иване".

Само дисплея бил различен... Наистина ли? Само това ли е? ( справка: погледнете горното изброено). И на мен така ми се иска ама...

 

Това че за някого горното изброено не е важно, лошо няма. Ама все пак не е само дисплея. Така е само за тези на които им се иска да е така.

 

Ще се харчи защото е по-евтин от другите 2 модела и все пак получаваш A12 чип, ъпната камера спрямо предходните модели, 6.1" дисплей

и фейс ид, но все пак е клъцнат спрямо другите 2 и то не с толкова малко.

Важното е за всеки да има избор. default_smile.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Зачудих се в коя тема да плесна един линк и тъй като става въпрос за "най-добрия смартфон" уж с най-добрата камера, ще го пусна тук, а модераторите ако преценят да го изтрият или преместят.
Това е човек, който си е взел апарата, поработил е с него един час и го е ресетнал и прибрал в кутията за продажба.
Има снимки и едно видео от камерата, като обърнете внимание на видеото.

https://photos.google.com/share/AF1QipNWA2tZhQlsEAdCjrFBsiDk9jt3GlJOZWsVY4pvNAXU5oSnqc_UwsZQG76MqyWOlg?key=elotdGtXdFpoQzF2Y09CZVhWLTd2Rm5hU1pnaFFB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На повечето снимки ми се струва, че си ползвал digital zoom (поправи ме ако греша), което влияе сериозно с много "шум" и липса на стабилизация. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилната тема е “Смарт у-ва, които ползвам” Забелязвам, че единствено обръщаш внимание на хардуера. Това обаче изобщо не е достатъчно! Самсунг и тези Хуа... са с най-недомисления и издялан с тесла софтуер! Едно отваряне на менюто е достатъчно за мен да се преместя на следващата марка. Чудя се, защо не им сложат един чист андроид и да не правят неща, които явно не им се отдават!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес разгледах XR на живо в Telenor, но разбира се за презентация са избрали най-скучния цвят - бял при положение, че чисто интериорно и като цвят, който е преобладаващ в рекламите, и като цяло е цвета на Telenor - син, би се връзвал много по-добре . Екрана е на топ ниво, просто ниво APPLE!!!! Характеристиките на хартия както винаги при тях си остават просто на хартия и лошото впечатление и признак за "понижено качество" за такава  технология са го създали другите компании. Защото понятията - 2 (3)GB Ram и 720p екран в телефон биха имали коренно различно значение ако всички бяха представени като тези от Apple. 
Малко дебели безелки, но това щото мострата се намира плътно до X(S) - ките, иначе не би се забелязвало толкова. Изкефи ме телефончето, след няма и година като струва 1000 лева ще си струва всяка стотинка!!! 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте? 

събудих се в 8 часа и знаех, че днес е денят.

Днес в 9:30 се сдобих с iPhone XR черен, 64 GB, за 1500лв. 

Бях с 6s до днес. 

XR-ът е повече от невероятен. Всички отрицателни мнения, които казват “ютубърите” са фалшиви. Можеш да гледаш клипове в 1080 без проблем. Камера 6 точки, 3D тъча по нищо не ми липсва. Използвах го главно за нивото осветление на фенера, за по лесно редактиране в съобщение и камерата. Всичко това го има с това, което са измислили. Мисля, че се казваше нещо от типа на ХИТЧ тъч ( поправете ме ако греша, ще се радвам). 

Заключение: който се двоуми дали да си го вземе, “да скача” и да не му мисли, няма да съжелява. 

 

П.С въпреки че няма 3D тъч, отново можеш да отговаряш по бързия начин на съобщение, когато ти се покаже отгоре в notifications. 

???

Редактирано от Йордан Катрев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Haptic Touch се казва, колега, иначе честито телефонче, със здраве да си го ползваш! Жалко само, че не взе цветно, но все пак това си е въпрос на личен вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, бил съм далеч от истина ? Благодаря.

Исках да видя цветните, но за мостра, както каза колега по- горе, са изкарали бял и нямаше как да отворят друга кутия. 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И имам и друг въпрос към всички. 

Епъл нали казаха, че 50% батерия се зарежда за 30 минути (fast charging). Тази функция активира ли се от някъде или не? Понеже не се зарежда по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...