Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Да - приложенията за добавена реалност (например това на Икеа) натоварват доста процесора. Фейстайм когато го комбинираш с анимоджитата - също. Като цяло, когато ползваш радио, камера и AI е доста предизвикателно.Но поне аз не разбирам за какво е спорът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте някой друг да има този проблем на iphone xs.Появи се преди два дни,вече не се свързва автоматично с wifi мрежи,а преди се свързваше,също така когато го свържа ръчно към домашната мрежа,когато заключа телефона и го оставя с включен wifi той е прекъснал връзката с мрежата.Някой друг има ли този проблем?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В уифи настройките използвай опцията "Forget this network" изключи уифито и пробвай на ново да се свържеш , ако не стане рестарт рутер/модем! 99% проблема е в мрежовите ти настройки! Влез в настройките на рутера и смени типа на безжичната мрежа (2.4 GHz/5.GHz) рестарт и пробвай!

3f8ea66781b4320c513a5049c0cec334.jpg

 

 

Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бива. Малък жокер: ако имаш активни блутуут у-ва наоколо, пренастрой рутера да е постоянно на 11-ти канал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, той казва че има проблем с wi-fi мрежи. Не само с домашната. Такъв проблем при IOS се появява ако има инсталиран и пуснат някакъв VPN. Не вярвам при него да има, но нека сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз казвам, че е я е върнал някой бекъп от по-стар тел или е прехвърлил от някой андроид инфо и сега просто трябва да ресне мрежовите настройки ...!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста зле са продажбите на XR по последни данни, но донякъде е обяснимо. На конкуренцията флагманите им са на цените на XR, който въпреки много високото качество на цялостното устройство си остава орязана версия на XS. 
Честно казано и аз не виждам как някой  ще предпочете iPhone XR за 1700 лева вместо HONOR 8X за 550. :\ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо да избера Хонор 8 пред ХР? За 550 лева получаваш нещо за точно 550 лв. Няма да изброявам какво има и какво няма, а само ще допълня, че това нещо за 550 лева след 1 година ще е устройство което няма да е получило никакви ъпдейти, ще работи бавно и тромаво и няма да струва и 200 лева. Моя iPhone 7 на 2 години без никакви забележки е в пъти по-добър от този хонор или друго устройство в този клас, че и по-висок. Ти защо си с iPhone, а не си с Хонор 8 за 550 лева? И какво е толкова орязаното в ХР, спрямо ХS и разликат от още 500 лева нагоре. Двойната камера с която снимаш професионални клипове и за тях получаваш хиляди левове хонорари? 3D тъча без който не можеш да отвориш нито едно приложение? Черното на олед дисплея ли ти липсва и не можеш да живееш без него? Имайки предвид хардуера на ХР, нищо толкова невероятно не изостава от S-моделите, а и на батерия ги бие ;). А къде е официалната статистика за продажбите? Това че писачи по интернет напират за намалените поръчки за части не значи нищо такова, а просто може да си е планирано в цялото производство. Но нали всички тука сме в управителния съвет на Епъл, та всичките тези неща ги знаем с точност до 0,000000001 %.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре. От 500 дола вода да ми носиш все тая си е. Резултата от високата цена спрямо това, което конкуренцията предлага на почти двойно по-ниска цена е на лице. Ти още ми говори как ще си с XR след 5 години и няма да ти забива. 

То бива да си Apple фен, ама пък грам обективност да не влагаш в тия мнения. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 2008-ма ползвам iPhone. Карат много по-дълго като устройства от андроидите, дори и флагманите. Не знам дали ще съм следващите 5 години с ХР, но след 2 години ще е много по-бърз и актуален от всички андроид флагмани пуснати през 2018-та година. За цената му тогава няма и да коментираме като устройство на две години!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека не се счита за офтопик:

Колега Dean във форума се коментират продукти на Apple , съответно колегата по-горе изрази логично мнение. Аз да те попитам ти с iPhone ли си и защо ако си , а не с андроид....?..

Едит: Всяка година може да даваш по 500 лв и да си с нов...аз ще съм с iPhone и ще съм доволен

 

Sent from my iPhone Х using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В това няма спор. Но ако сега си купиш Honor 8x за 500 лева и след 2 години вече е за коша ще можеш да разнообразиш и да си купиш Honor 10x тогава, примерно пак за 500 лева, а след още 2 години когато той е за коша можеш да си вземеш Honor 12x ( пак примерно ) и за 6 години и три сменени смартфона с повече функции от XR-a ти ще си похарчил 1500 лева, а 250 лева ще са ти останали да се почерпиш и така ще достигнеш цената на XR в момента, който твърдиш че ще е с теб до живот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, venelin111111 написа:

Нека не се счита за офтопик:
Колега Dean във форума се коментират продукти на Apple , съответно колегата по-горе изрази логично мнение. Аз да те попитам ти с iPhone ли си и защо ако си , а не с андроид....?..


Sent from my iPhone Х using Tapatalk

Коментираме спада на продажбите, намаляването на производството на XR и ниските му продажби спрямо конкуренцията. Това е по темата. 

С iPhone съм и съм фен на Apple като цяло, ама да отричаме фактите и да си заравяме главата в пясъка ли? 

Като съм с iPhone и какво? Нямам право на мнение ако то е в отрицателна посока спрямо продукта ли? 

Тук не става въпрос за лично нашите предпочитания, а глобално за случващото се, има си причина и просто я коментирам и отчитам тук, което не знам защо за вас е такъв проблем...

П.С - Съжалявам, че писах мнение след другото нека някой ги слее. 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право на мнение и го изразяваш свободно.Не оспорвам мнението и темата за "спад продажби"....-- просто съпоставката ти айфон към хонер е лишена от логика. Разликата е от тук до луната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А от къде е официалната сттистика за ниските продажби? Както пишете ниски продажби, бройки давате ли? Като цяло продажбите на смартфони спадат като цяло, просто вече повечето хора притежават смартфони и си ги ползват и не подновяват устройство всяка година! Дали продадените бройки iPhone са малки или не, знаят само в епъл и плановете който са имало за последното тримесечие на годината. Фактите са, че компнията е с повече от 1 трилион капитализация благодарения до голяма степен на най-известния си продукт iPhone и продажбите му. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега Dean, не беше ли точно ти миналата година със смените от X на Самсунг и после обратно?

Ако правилно си спомням, не разбирам как може само година по-късно отново да мислиш за реална алтернатива от страна на Андроид устройства?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, тук не става въпрос за моите или вашите предпочитания. Аз като фен на Apple винаги ще ги предпочитам,  и за себе си съм се убедил, че не бих могъл да сменя марката, оставете ме мен, оставете и себе си. Опитвам се да коментирам картината в момента глобално. Хората, които просто искат добър смартфон без да робуват на марки никога не биха избрали iPhone XR (КОНКРЕТНО НЕГО) пред други определени модели, на това се и дължат спадовете в продажбите. Apple дори вече не са с 1 трилион капитализация в следствие от намаляването на производството на XR с 30% и спада на акциите им. Явно не следите нещата, аз ги следя, интересувам се и си позволявам да коментирам. 
Реално наистина iPhone през годините ще ти е дълготраен другар в ежедневието и няма да ти създава проблеми, но за тая цена остана пък и да не е така. Освен това забелязвам, че тази тенденция малко се поизменя защото имам много познати, които си ползват по-стари андроид устройства и до днес без да се оплакват, а със сигурност не са дали 1000+ лева за тях. Така че и този аргумент много скоро ще отпадне за нас iPhone феновете. 
Пак казвам, на мен лично не ми пука, аз ако съм бил някакъв дето го интересува цената нямаше да си купувам IPhone всяка година в първия ден на възможно най-високата такава. Аз съм си фен и си ми носи радост и удоволствие телефона. Говоря глобално, за общата картинка! 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като казваш дългогодишен другар на тази цена и няма как да е. Смяташ ли, че всички скъпи флагмани ( на подобни цени ) ще бъдат толкова верен другар за същите тези дълги години? Според мен няма да бъде със същото качество както iPhone и точно тук е разковничето и за теб и всички други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че XS/XS Max са много над XR! Това, че някой си купил XR и се заблуждава и успокоява си е друга тема! Достатъчно е да ги поставиш един до друг и толкоз! Нормално е да има и разлика в цената. Нищо де. Важното е че бие на батерия...май!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не се успокоявам, защото съм си купил ХR. Предимството на S серията пред R е доста повече маркетингов трик за да Ви вземат повече пари. До преди две години iPhone не бяха с олед дисплей, пък не си купувахте флагмани на други марки със споменатия вид дисплей. Тогава iPhone пак беше за Вас номер едно и си викахте големата работа, че не е с олед дисплей. Пък сега вече ... леле тия без олед дисплей са страшни дървета. Нито имат цвят НИТО нищо. Направо да ги съжалиш хората дето ползват не олед екрани. Дори не можеш да ги убидиш че са им черно бели телефоните, че то и едно черно там ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.10.2018 г. at 19:42, Dean написа:

iPhone XR ще се окаже звездата тази година, страшно много ми харесва, а при представянето не бях впечатлен. Най-готини са портретните снимки, повече ми харесват от на XS, дано въведат и за нас опция да ползваме само едната камера за портрети на хора. 

Колега, нещо не мога да те разбера, как има няма и месец, а  мнението ти е коренно различно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е мнение, а твърдение, така изглеждаха нещата тогава не само за мен, а и за анализаторите в тази сфера. Очевидно съм грешал и телефона е далеч от “звезда” в продажбите.

Твърдението ми за портретните снимки, и че ми харесва си остава същото. То за тая цена остана и да не снима перфектно. 

Това няма да спра да ви го повтарям. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не се успокоявам, защото съм си купил ХR. Предимството на S серията пред R е доста повече маркетингов трик за да Ви вземат повече пари. До преди две години iPhone не бяха с олед дисплей, пък не си купувахте флагмани на други марки със споменатия вид дисплей. Тогава iPhone пак беше за Вас номер едно и си викахте големата работа, че не е с олед дисплей. Пък сега вече ... леле тия без олед дисплей са страшни дървета. Нито имат цвят НИТО нищо. Направо да ги съжалиш хората дето ползват не олед екрани. Дори не можеш да ги убидиш че са им черно бели телефоните, че то и едно черно там ...

Възможно е! Ти като човек, ползващ Apple и IOS от достатъчно време, твърдиш какво? Всичко е маркетингов трик, така ли? Братле, XR е жестоко орязана версия на флагманите. Дажи и Х е ниво нагоре!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Dean написа:

Честно казано и аз не виждам как някой  ще предпочете iPhone XR за 1700 лева вместо HONOR 8X за 550

 

преди 3 часа, Dean написа:

Аз съм си фен и си ми носи радост и удоволствие телефона

Ерм - как да го интерпретираме това? Хем не виждаш как някой ще предпочете iPhone пред Honor, хем, ти самият го избираш? Ако нямаш огледала у вас, пусни предната камера на телефона - от 4ката насам имаме тази екстра.

Майтапът настрана, ако наистина следеше нещата, щеше да забележиш, че продажбите на iPhone устройства отдавна са стигнали платото и растат много бавно, но това е валидно за целия пазар за смартфони. Затова Apple използва възможността да вдигне цените на iPhone X - забележи, че това беше над 50% увеличение на цената, което почти не се отрази на количеството продадени устройства. Дори сега "бюджетният" XR е $100 по-скъп от историческата цена на флагманите и е далече-далече от цената, на която пуснаха SE или 5C. Така че недей да ги жалиш, че им падали бройките - те отдавна са си направили сметката, че парите, които ще спечелят запазвайки броя продадени iPhone-и на годишна база, но вдигайки цените са много повече отколкото парите, които биха спечелили продавайки повече, но по-евтини устройства. И тъй като инвеститорите в наши дни вече не са обиграни професионалисти, а сульо и пульо, дето лягат и стават с Минг Чи Куо и компания и са като стадо овце, виждаме тези флуктуации в акциите, въпреки растящите доходи на компанията. И не казвам, че на Тим Кук му е все тая за парите на инвеститорите и борда, но Apple е една от малкото компании, които имат толкова много пари кеш, че могат да си позволят да правят каквото си искат без да се съобразяват как това ще се отрази на цената на акциите. И Кук много пъти е казвал (и е един от малкото, които са го доказвали), че когато взимат решения в Apple, последното от което се интересуват е как ще се отрази това на акциите им. Пък ако за теб е толкова важно и можеш да си го позволиш, be my guest - при всяко падане на акциите, бягай да си купуваш андроид флагмани за 500 лева. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма оправия наистина.

Съгласявям се с вас. Проблем при Apple няма, все така иновативни са, все така най-търсени, нищо не се променило. Щом имат печалба, ние сме техни фенове и трябва да сме щастливи. 

Отстъпвам в спора и признавам, че не мога да се справя. Все умници дето се захващат с думи от контекста и ме “затапват” жестоко. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...