Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Здравейте отново. Справих се с проблема с wifi мрежата, просто я забраних и се свързах отново. Сега всичко е перфектно. Относно темата на разговор, след като от горе-долу месец ползвам iphone xs, директно заявявам, че повече андроид телефон няма да си взимам. Вие си правете изводите, а и също така идвам от флагман на Самсунг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ползвам iPhone XR повече от 5 дни и да ви кажа честно, ТОВА Е ЕБАСИ ЯКИЯ ТЕЛЕФОН!!!

Плюсове: евтин (спрямо другите модели на apple); по-бърз от iPhone X, XS, XS MAX; батерията държи повече (чак ме дразни).

Минуси: поради технологията на дисплея, когато има пряка слънчева светлина, очите ми се напрягат за да гледат екрана, при X нямах такива проблеми; Липсва ми камерата за zoom, въпреки че не я използвам кой знае колко.

@Dean, колко души ползват профила ти или страдаш от биполярно разтройство? Не ми отговаряй, въпросът е риторичен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм в размисъл дали да си взема XR. Една камера ми стига а батерията държи повече от премиумите. Жалко, че Джобс умря иначе тия лайна сега щяхме да ги купуваме на реалните им цени от по 700-1000лв.

Иначе ме дразни, че са доста по тежки и дебели от предишните модели. Все едно се връщам в ерата на Мобифоните.

 

Редактирано от PeTk0FF
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си кретам с 8-чката до година :)


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

iPhone XS MAX, оплакват ми се, че при разговор, отсрещната страна чува гласовете около мен. Нещо супер нехарактерно за айфон. Нойз Кенсълинга ми е активиран по дифолт, както на всички. Супер неприятно. Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно? Тествам на едно и също място, обаждам се по XS MAX и се чуват гласовете около мен. Обаждам се от Х, никакви гласове не се чуват.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На видео запис и ФТ видео имаш ли звук? Когато някой от външните микрофони(или софтуерът му) не ебава, тогава функцията не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на видео запис и на ФТ имам звук. Направих тест: пускам телевизора, слагам телефон в стаята и отивам в другата стая от където набирам от на сина ми телефона. Направих проба с iPhone 8 plus, X и XS MAX. Единствено при Макса се чуваше телевизора. Определено не изолича околния шум. И с включен и изключен Нойз Кенсълинг ефекта е един и същ, разлика няма. Какво да правя, да го връщам ли в А1, телефона е закупен вчера? Имам вариант и за ъпдейт до 12.1.2, но не вярвам да се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти коства нищо да ъпдейтнеш, след това едни фабрични настройки и без да инсталираш много неща, тествай пак. Коледа е...дано се разминеш без сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мое огромно съжаление и разочарование проблема не се оправи дори след ъпдейт и рестор. Супер дразнещо, хората ме молят да спра телевизора, защото им пречи да ме разберат какво говоря. С десятката нямам никакви проблеми, телевизора не се чува. Явно ще се ходи по гаранция. Телефона е от А1, къде да го нося утре? При оператора или в криейтив център?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Предадох телефона в А1 преди празниците. Изпратиха ми код с който да проверявам до къде са стигнали с "ремонта". Сега поглеждам СТАТУС - УСТРОЙСТВОТО Е В ПРОЦЕС НА СЕРВИЗИРАНЕ. Малко по-нагоре СЕРВИЗЕН СТАТУС - НЕ Е ОТКРИТА ПОВРЕДА. Тея, които и да са не са забелязали нещо, което може да се забележи при всеки разговор. Нямам думи просто. Колеги, моля Ви дайте съвет как да процедирам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами директно го изпрати в Креатив център, така като първата година от гаранцията е към тях!
Аз така правя, те отбелязват с протокол ако има подмяна или нещо подобно, така че няма за какво да се притесняваш!


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да не взимаш iPhone от някои оператори! Доказано е в годините Но пък не се знае, докато не върнат апарата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено повече телефон от оператор, никога. Не знам обаче ако го занеса в Криейтив Център, дали апарата не е бил там и тъпата констатация, че всичко е наред не е тяхна. Не знам къде носят от А1 айфоните и кой ги преглежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо ги носят в Булграм(един скапан сервиз на А1, който май е вече официален и за Епъл)!


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено повече телефон от оператор, никога. Не знам обаче ако го занеса в Криейтив Център, дали апарата не е бил там и тъпата констатация, че всичко е наред не е тяхна. Не знам къде носят от А1 айфоните и кой ги преглежда.

Друг оператор просто подменя апарата.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, niksan76 написа:

Предадох телефона в А1 преди празниците. Изпратиха ми код с който да проверявам до къде са стигнали с "ремонта". Сега поглеждам СТАТУС - УСТРОЙСТВОТО Е В ПРОЦЕС НА СЕРВИЗИРАНЕ. Малко по-нагоре СЕРВИЗЕН СТАТУС - НЕ Е ОТКРИТА ПОВРЕДА. Тея, които и да са не са забелязали нещо, което може да се забележи при всеки разговор. Нямам думи просто. Колеги, моля Ви дайте съвет как да процедирам!

Аз малко тъпичък въпрос да задам, ама не съм от умните, както знаем.

С карта на друг оператор пробва ли как са разговорите и същия проблем има ли го?

Иначе се обръщам към всички с апарати с две години гаранция (без значение дали от оператор са купени, техно-магазин или където и да е): първата година си носете апаратите при проблем директно в Криейтив или БУлграм или където има още оторизирани сервизи в България или по света (второто е за предпочитане).
Печелите около 6-7 дни в които търговеца, взимайки апарата от вас го дава на куриер, той го носи в сервиза, после по обратния път е същото и едни 6-7 дни ги губите в очакване.
Всеки ремонт или подмяна на част или подмяна на цял апарат автомантично се добавя като инфо в Apple и оторизираните сервизи го виждат без проблем - тоест нико няма да ви се скара, ако носите апарата в оторизирания сервиз директно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, пробвах само с друга карта на същия оператор. Проблема си остана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да пробваш с карта на Теленор и Виваком, за да си сигурен, че проблема е от апарата.
Поне аз бих пробвал, разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що ми върнаха телефона с обяснението, че не е открита никаква повреда. Взех го и му направих рестор през макбука. Сетнах като нов, но проблема си остана. Пробвах с няколко карти на различни оператори, но уви. Вече наистина не знам какво да правя, освен да направя последен опит и да го занеса в Криейтив Център, с надеждата поне те да помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Директно в Креатив, нямаш друго спасение!

 

 

Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.01.2019 г. at 21:09, niksan76 написа:

Току що ми върнаха телефона с обяснението, че не е открита никаква повреда. Взех го и му направих рестор през макбука. Сетнах като нов, но проблема си остана. Пробвах с няколко карти на различни оператори, но уви. Вече наистина не знам какво да правя, освен да направя последен опит и да го занеса в Криейтив Център, с надеждата поне те да помогнат.

Хайде утре да направим едно чуване, че ми е интересно как се чува тоз твоя телевизор ?

И да опитам последно - имаше там разни филтри за подтискане на шума или както там се водят - Миро, хелпни преди време на 7 плюс-а какво ми каза да изключа в сетингс-ите...

пп. Виж около теб, ако има някой, който пътува в чужбина и отива в страна, където има Apple Store - аз съм фен на това оправяне на проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вече е пробвал въпросната функция, която при мен е изключена.

 

Settings/General/Accessibility/Phone noise cancellation

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, пробвал съм всичко. Готов съм да се чуя с всеки, който иска да пробва моя телевизор. Само кажете за да активирам телефона, че го рвсторнах и прибрах в кутията. Ще направим тест с МАКСА, десятката ми и на сина ми XS-a. Единствено по макса ще чувате всичко което се случва около мен. Усещането ще ви е все едно сме в една стая заедно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност отсрещната страна те чува така все едно си на високоговорител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да нещо такова. Просто чува моя глас и за фон са останалите гласове (или телевизора) в стаята. Просто няма никакъв филтър за околния шум. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...