Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Еми през слушалки не съм пробвал, може би защото просто не ползвам слушалки и не се сетих. Не знам дали има смисъл да пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой специалист да каже, възможно ли е и двата микрофона да са активни по време на разговор, така както са активни при разговор на високоговорител.

А това със слушалките просто ми хрумна, рядко говоря по телефона без слушалки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато е активен само един, тогава чуваш всичко наоколо. Когато работи функцията за шумоподтискане, тогава работят и трите(по спомен са три) - единият за самия разговор, останалите два за засичане на околния шум и подтискането му. Най-вероятно телефонът е с дефектен аудиочип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, три са. Един отзад, където е камерата, един при предната камера и един долу при буквата за зареждане. Но според мен не работят и трите едновременно.

 

Пробвах една програма - Auphonic от appStore, с нея може да тестваш микрофоните.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, сега ще тествам! А всъшност какво трябва да направя, свалих я, но не вдявам как работи?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли да се чуем? Напиши ми телефона си на лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах микрофоните по отделно с Auphinic и нямам работещи паралелно микрофони или неработещ такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чужденеция, братле, това ти е варианта за решаване на проблема.
Според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уфффф за съжаление нямам много контакти там. Ще тетсвам първо Криейтив Център, но нямам силни очаквания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много противоречиви мнения четох за последната година за Криейтив Център. Преди 3 години ми смениха една 6-ца гаранционна и от тогава не съм имал проблем с апарат Пробвай може пък да го сменят.

Редактирано от venelin111111
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, niksan76 написа:

Уфффф за съжаление нямам много контакти там. Ще тетсвам първо Криейтив Център, но нямам силни очаквания.

Ако до петък излязат със становище, пиши тук.
Ще мислим края на седмицата как да го телепортираме до Англия и да посети Apple Store.

пп. Носи апарата във вид да може да проведеш обаждане и да демонстрираш проблема.
И още нещо се сещам - потърси утре около теб някой с Андроид, който има качена програма за запис на разговорите.
Направи 2-3 обаждания и да ти прати после човека записите да ги имаш, за да ги предоставиш на Криейтив.
На мен Миро ми обясни какъв е проблема, като сте се чули днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря! Ще опитам всичко, пък дано стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз от днес съм с ХS Max... и сега няколко дни ще ги сравнявам с P20 pro, който използвах досега...

Първото нещо което ми прави впечатление е че дисплея на айфона стои някак постен и бие на жълто :) Честно казано очаквах безупречен дисплей, но Хуаея тук май взема преднина (освен ако нещо в настройките няма да го оправи)

Второто което ми стана интересно е че в затворено помещение направих снимка на кучето си... снимката изглежда като сълза..., НО като я зуумна обекта на снимката има страшно много шум... Това да ли е нормално?

Иначе телефонът работи страшно бързо, дизайна е добре, жестовете при липса на хоум бутон са много добре измислени. Като добия малко впечатления ще пиша :)

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, djokando написа:

И аз от днес съм с ХS Max... и сега няколко дни ще ги сравнявам с P20 pro, който използвах досега...

Първото нещо което ми прави впечатление е че дисплея на айфона стои някак постен и бие на жълто :) Честно казано очаквах безупречен дисплей, но Хуаея тук май взема преднина (освен ако нещо в настройките няма да го оправи)
 
 

Определено ме изненадваш с тези думи, особено що се отнася до дисплея на Max-а.
Даже с двама колеги от форума бяхме заедно, когато точно с P20 Pro бях още и сефте си поиграх с Max-а, че и бързо непрофесионално сравнение на камерите направихме.
Без да сме фанатици на тема iPhone определено нещата бяха на страната на Max, а и до сега продължавам да казвам, че това е един от най-хубавите дисплеи, които съм виждал и докосвал някога.

Апропо, ако не е била пусната опцията, която каза Arm11 и още ти се вижда дисплея "постен" я кажи протектор слагал ли си и какъв?
Един калпав протектор направо може да утрепе дисплея на който и да е хубав апарат от която и да е марка.
Затова питам за протектор дали си слагал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Функцията я изключих, за да се махне това жълтеене... Според мен тя ми регулира цветната температура в зависимост от светлината около мен (предполагам с цел да не товари очите)... имам такова и. P20 pro и сега я пуснах и там така стана жълтеникаво... Сега са 1:1 според мен... с тази разлика че на Про то ползвам един режим на цветната температура "яркост" което прави цветовете по-ярки... В айфона намерих някакви цветни профили обаче колкото повече пипам в тях толкова повече си прецаквам цветовете Иконката на ютуб вече ми я дава лилава . Сега ще видя в тубата как да ги настроя тия неща... :)

Иначе не съм слагал протектор още, не съм сигурен с този леко извит дисплей ще стои ли добре? или да не си правя труда да слагам.

Още нещо не мога да намеря без да ми се смеете Как да включа % на батерията да показва?

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може, проценти само в контрол центъра ;)


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що се връщам от iStyle с новия ми МАКС, стария беше от А1 и го продадох. Тествам и откривам същия проблем като при стария. Всички гласове, телевизор и тропане в стаята се чуват. Никаква разлика с предишния. Пробвам на сина ми с XS-a, никакъв шум. Или изкукуригвам, или става дума за дефектна партита МАКСОВЕ, или всички XS MAX са си така. Не знам, но съм сложил телефона на масата и го гледам гато извънземен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо стария го продаде а не го замени?

 

И да има нещо и сто процента е софтуеърно, защото на мен ми пращи микрофона на XS-a, не винаги а когато си иска!

 

Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продадох го, защото два пъти ходи в сервиз и казват, че нищо му няма, а аз усещам разликата. Последния път отивам, тръгват да го завеждат в системата и казват "ааа ма той е носен вече, защо пак го носите, не е открит проблем". Писна ми, намерих възможност и го разкарах. Сега взех друг, от друго място, но е същия. Не знам какво става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен има дефект в софтуеъра, нека изчакаме следващите ъпдейти!

Чета по форумите,има подобни неща, навсякъде и се констатират проблемите, дори и след замяна!

 

 

Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, niksan76 написа:

Току що се връщам от iStyle с новия ми МАКС, стария беше от А1 и го продадох. Тествам и откривам същия проблем като при стария. Всички гласове, телевизор и тропане в стаята се чуват. Никаква разлика с предишния. Пробвам на сина ми с XS-a, никакъв шум. Или изкукуригвам, или става дума за дефектна партита МАКСОВЕ, или всички XS MAX са си така. Не знам, но съм сложил телефона на масата и го гледам гато извънземен.

кАжи честно...

Ако и в другите аспекти на живота си такъв карък, не знам кви грижи имаш с покупката на обзавеждане, коли, жени и прочие аспекти на човешкия, културен и т.н. живот.
Всичко ли връщаш/продаваш и взимаш ново втори път :tooth:

Извън майтапа, щом колегата по-горе е чел и казва, че из форумите говорят за такива проблеми, може би наистина е по-добре да изчакаш ъпдейт, защото и 10 смени на апарата да направиш, няма да случиш на читаф.
Миро, според теб проблема, който си чул, може ли да се оправи с ъпдейт?
Явно не е хардуерен или поне така мисля от прочетеното...

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

niksan76, явно този на когото си продал апарата не е от форума, защото трудно щеше да се получи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от форума, но ми е приятел и знаеше за проблема. Каза, че за него това не е проблем.

Наистина не съм чак такъв карък. Ползвам айфон от 2007 и съм ги имал всичките, без втори от 2008. До сега проблем не съм имал. Обаче вече не смея да си купя нищо. ? Явно нещо черно ми е направено. ? Случайно да има тук екзорсист?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...